HT Prva liga, 29. kolo, 16.04.2021, 18:05 h, Gradski stadion Velika Gorica
Suci: Marin Vidulin (Kanfanar), Luka Pajić (Rijeka), Željko Bučar (Duga Resa)
0:1(0:1) Slaven Belupo
Törles Knöll 39'
Slaven Belupo
Susret počinje u 18:05 sati.
6' Kakav zicer za Knölla! Krstanović i Knöll došli su pred Banića, Krstanović ostavlja loptu za Nijemca koji ima doslovno prazan gol s deset metara po sredini, ali puca pokraj vratnice.
7' Još jedna šansa za goste! S otprilike iste udaljenosti Krstanović puca iskosa, gađa suprotni kut i pogađa vratnicu.
18' Nakon one dvije sjajne prilike za Slaven Belupo, igra se malo primirila i nismo vidjeli nove prijetnje.
24'
Izmjena! Izlazi Mitch Apau, ulazi Bruno Bogojević.
28' Najbolja prilika za Goricu, Nimely je odlično proigrao Špikića koji dolazi sam pred Filipovića, ali puca loše i vratar gostiju lako brani.
29'
Žuti karton dobio je Jurica Pršir.
39'
GOL! Gorica - Slaven Belupo 0:1
Mrežu je zatresao Törles Knöll. Asistent je Goran Paracki.
39' Slaven Belupo vodi 1:0! Paracki je dugačkom loptom sjajno pronašao Knölla koji lomi driblingom Krizmanića i iskosa pogađa suprotni kut.
45' Sjajna prilika za poravnanje! Pršir je povukao napad po desneoj strani i sjajno ubacio za Nimelyja koji potpuno sam puca glavom s 5-6 metara, ali Filipović izvrsno brani.
45' Minuta nadoknade.
45'+2' Kraj prvog poluvremena, Slaven vodi 1:0.
52'
Žuti karton dobio je Musa Muhammed.
58'
Žuti karton dobio je Sylvanus Nimely.
58' I dalje bez nekih velikih prilika u drugom dijelu, vidi se koliko Goričanima nedostaje Lovrić, dosta teško dolaze do prilika.
62'
Izmjena! Izlazi Matar Dieye, ulazi Ognjen Mudrinski.
62'
Izmjena! Izlazi Jiloan Hamad, ulazi Josip Mitrović.
68' Krasan pokušaj Mitrovića! Iz prve je iskosa pokušao iz Voleja, pucao je snažno, ali jako dobro je reagirao Filipović.
69'
Izmjena! Izlazi Ivan Krstanović, ulazi Ivan Delić.
69'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Matija Dvorneković.
69'
Izmjena! Izlazi Stipe Bačelić-Grgić, ulazi Frano Mlinar.
77'
Izmjena! Izlazi Törles Knöll, ulazi Miroslav Iličić.
77'
Izmjena! Izlazi Karlo Lulić, ulazi Antonio Bosec.
79' Dvorneković je donio dinamiku i već je kreirao nešto drame u 16 metara.
82' Dobar ubačaj u 16 metara prema Mudrinskom koji odlično reagira i puca iz prve, ali Filipović je spreman i za to.
84' Kakav promašaj Mudrinskog! Sjajno ga je pronašao Musa, ali on promašuje s pet metara.
89'
Izmjena! Izlazi Jurica Pršir, ulazi Serge-Junior Martinsson Ngouali.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+4' Kraj, Slaven Belupo odnosi pobjedu 1:0.