Susret počinje u 18:00 sati.
3'
GOL! Dinamo - Gorica 0:1
Mrežu je zatresao Dario Špikić.
3' Gorica vodi već od treće minute! Špikić je dobio loptu na 25 metara od gola, prošao između Theophile-Catherinea i Ristovskog koji se nisu mogli dogovoriti tko će napasti Špikića i on je iskoristio tu neodlučnost te zabio za vodstvo.
13'
Žuti karton dobio je Krešimir Krizmanić.
15' Slobodnjak za Dinamo nakon povlačenja Petkovićevog dresa u dobroj situaciji, Oršić je uzeo loptu, opalio s 25 metara, ali preko gola.
27'
Žuti karton dobio je Cheik Keita.
40' Gorica je odradila jako dobar posao i potpuno je zagušila Dinamo koji je i dalje u minusu i u biti još nije niti stvorio pravu, veliku, čistu priliku.
45' Kraj prvog dijela, Gorica vodi 1:0!
46'
Izmjena! Izlazi Luka Ivanušec, ulazi Lovro Majer.
46'
Izmjena! Izlazi Bartol Franjić, ulazi Arijan Ademi.
46'
GOL! Dinamo - Gorica 1:1
Mrežu je zatresao Josip Mišić. Asistent je Lirim Kastrati.
46' Kakva golčina Mišića! Mišić je fantastično iz prve pogodio u sam gornji kut s nekih 22-23 metra, Banić nije imap nikakve šanse!
48'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Cheik Keita.
48' Gorica je sada u velikim problemima! Svega tri minute nakon početka drugog dijela nema više prednost niti rezultatski, a niti je brojčano u ravnoteži, Keita je dobio drugi žuti.
53'
Izmjena! Izlazi Matija Dvorneković, ulazi Nasiru Moro.
61' Još jedan slobodnjak za Oršiča na 30 metara, opet je pucao izravno i još jednom previsoko.
68' Odlična prilika za Oršića koji bježi čuvaru, dolazi pred Banića i umjesto da zabije, traži Majera i Dinamo ostaje bez lopte.
70'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Iyayi Believe Atiemwen.
72' Još jedna dobra situacija, Atiemwen je odlično ubacio s lijeve strane, pogodio je u glavu Kastratija koji šalje loptu van okvira gola.
81'
Izmjena! Izlazi Stefan Ristovski, ulazi Petar Stojanović.
81'
Izmjena! Izlazi Matar Dieye, ulazi Sylvanus Nimely.
81'
Izmjena! Izlazi Hrvoje Babec, ulazi Jurica Pršir.
84' Pokušaj Goričana, dobro ubačena lopta s lijeve strane, ona dolazi na volej Hamada koji puca nezgodno, ali ipak preblizu Zagorcu.
87'
Žuti karton dobio je Jurica Pršir.
89'
Izmjena! Izlazi Josip Mišić, ulazi Kristijan Jakić.
89'
Žuti karton dobio je Lirim Kastrati.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Musa Muhammed, ulazi Albi Doka.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Josip Mitrović.
90'+4' Veliki promašaj Atiemwena! Ubacio je Stojanović, a Atiemwen ostao sam na pet metara, ali promašio je loptu.
90'+5' Kraj regularnog dijela, čekamo produžetke!
91' Počeo je prvi produžetak.
100'
GOL! Dinamo - Gorica 2:1
Mrežu je zatresao Kristijan Jakić. Asistent je Lirim Kastrati.
100' Krasan gol Kristijana Jakića, Dinamo vodi 2:1! Kastrati mu je ostavio loptu, a Jakić s više od 20 metara fantastično pogađa u gornji kut!
105' Kraj prvog produžetka.
106'
Izmjena! Izlazi Josip Mitrović, ulazi Ognjen Mudrinski.
106' Počeo je drugi produžetak.
106' Atiemwen je bio u jako dobroj poziciji, pucao s desetak metara, ali Moro je blokirao.
107'
Izmjena! Izlazi Lirim Kastrati, ulazi Izet Hajrović.
111'
GOL! Dinamo - Gorica 3:1
Mrežu je zatresao Lovro Majer. Asistent je Izet Hajrović.
111' Dinamo vodi 3:1! Hajrović je pronašao majera koji je krenuo prema kaznenom prostoru i onda s ruba kaznenog prostora pogodio za 3:1.
119'
GOL! Dinamo - Gorica 4:1
Mrežu je zatresao Arijan Ademi.
119' Sve je sam napravio Ademi koji je vukao napad od sredine igrališta i omnda kada je došao do ruba kaznenog prostora lijepo je opalio u sam donji kut.
120' Kraj u Maksimiru, Dinamo je u finalu Kupa!