HT Prva liga, 32. kolo, 01.05.2021, 17:00 h, Gradski stadion u Koprivnici
Suci: Igor Pajač (Sveti Ivan Zelina), Jerko Crnčić (Vrbovec), Ivan Mihalj
Marko Tolić 64'
Mislav Oršić 86'
Dinamo
Susret počinje u 17:00 sati.
5' Dinamo je od početka preuzeo inicijativu i prvu priliku imao je Oršić koji je pokušao iskosa iz kaznenog prostora iznenaditi Filipovića, ali preslabo je to za vratara Slavena.
10' Dobra prilika za Modre. Ubačaj iz kornera išao je na glavu Lauritsena koji šalje loptu na drugu vratnicu gdje je Mišić, no njegov udarac iz blizine brani Filipović.
17' Moglo je biti opasno, ali završnica je bila šlampava. Majer je sve dobro napravio, namjestio se na nekih 13-14 metara na udarac i onda onaj najvažniji dio odradio najlošije.
21'
Žuti karton dobio je Bruno Goda.
22'
Žuti karton dobio je Ivan Čović.
28' Velika prilika za Dinamo. Nekon pogreške Božića, Majer je pronašao samog Mišića koji je ostao sam pred Filipovićem, ali nije ga uspio nadmudriti.
29' U 16 metara lopta je došla do Knölla koji se gradi i pokušava iz okreta s 9-10 metara, ali puca ravno u Livakovića.
37' Brani Livaković! Lulić je nabacio, na drugu vratnicu natrčao je Goda koji puca glavom, ali reprezentativni vratar brani.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:0.
52' Kazneni udarac za Dinamo!
54' Ništa od kaznenog udarca i ništa od isključenja za Boseca! GHvardiol je ušao u 16 metara, a leđa ga je povlačio Bosec, a Pajač pokazao na 11 metara i Bosecu crveni karton. Nakon pregleda VAR-a utvrđeno je kako je Gvardiol ipak bio u zaleđu pa su poništeni isključenje i kazneni udarac.
56'
Izmjena! Izlazi Miroslav Iličić, ulazi Stipe Bačelić-Grgić.
59'
Izmjena! Izlazi Josip Mišić, ulazi Marko Tolić.
64'
GOL! Slaven Belupo - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Marko Tolić.
64' Dinamo vodi 1:0! Oršić je povukao napad i pronašao Tolića u 16 metara, njegov prvi pokušaj brani Filipović, no lopta se odbija nazad do Tolića, koji je potkopava i prebacuje vratara i obranu, a lopta završava u golu.
66'
Izmjena! Izlazi Gyu-Hyeong Kim, ulazi Gonzalo Julian Leyton Gamarra.
71' Vrlo dobra akcija Dinama koju je udarcem s ruba kaznenog prostora okončao Oršić, ali Filipović je sjajno obranio.
72'
Izmjena! Izlazi Lovro Majer, ulazi Lirim Kastrati.
73'
Izmjena! Izlazi Törles Knöll, ulazi Franck Etoundi.
73'
Izmjena! Izlazi Goran Paracki, ulazi Edin Julardžija.
73'
Izmjena! Izlazi Antonio Bosec, ulazi Frano Mlinar.
75' Filipović sjajno brani! Ovaj put Oršić je ostavio za Jakića koji puca s 18 metara u gornji kut, ali sjajno brani domaći vratar.
76'
Žuti karton dobio je Frano Mlinar.
76' Kakav zicer brani Livaković! Prvo je obranio dobar pokušaj Gamarre s desetak metara koji je išao u suptni kut, lopta se odbila do Bačelić-Grgića koji odmah puca, ali pogađa u blok Perića. Vrlo malo je nedostajalo da Slaven kazni Dinamo za promašaje.
82'
Žuti karton dobio je Lirim Kastrati.
86'
GOL! Slaven Belupo - Dinamo 0:2
Mrežu je zatresao Mislav Oršić. Asistent je Kristijan Jakić.
86' Dinamo rješava pitanje pobjednika! Dobra kontra Modrih, Tolić je napravio još jednom dobar posao, proigrao Jakića koji ubacuje za Oršića, a on je imao lagan posao.
89'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Izet Hajrović.
89'
Izmjena! Izlazi Luka Ivanušec, ulazi Robert Lee Burton.
89'
Izmjena! Izlazi Arijan Ademi, ulazi Kevin Theophile-Catherine.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+4'
Žuti karton dobio je Tomislav Božić.
90'+5' Kraj, Dinamo odnosi sva tri boda iz Koprivnice.