HT Prva liga, 32. kolo, 01.05.2021, 20:00 h, Gradski stadion u Poljudu
Suci: Marin Matoc (Zaprešić), Vedran Đurak (Stupno), Dejan Vuković (Zagreb)
Josip Drmić 31'
Franko Andrijašević 65'
Rijeka
Susret počinje u 20:00 sati.
9' Prva ozbiljna prilika na susretu, Gnezda Čerin dobio je loptu u 16 metara, gađao u padu suprotni kut, ali Lovre Kalinić brani nogom.
14'
GOL! Hajduk - Rijeka 1:0
Mrežu je zatresao Stipe Biuk. Asistent je Marko Livaja.
14' Hajduk vodi 1:0! Kačaniklić je dao loptu u 16 metara za Livaju koji odmah pronalazi Stipu Biuka, a sjajni mladi igrač Splićana prima loptu i odmah lijepo gađa u suprotni kut.
23' Dobro Hajduk izgleda, Vušković je sada ubacio u peterac, uklizavao je Marin Ljubičić i ostao za malo kratak, mogao je ugurati loptu u praznu mrežu.
27' Hajduk se raspucao, probao je Kačaniklić, ali njegov slab udarac brani Nevistić da bi nakon toga izvana pucao i Livaja, ali pokraj gola.
30'
Žuti karton dobio je Daniel Štefulj.
31'
GOL! Hajduk - Rijeka 1:1
Mrežu je zatresao Josip Drmić. Asistent je Robert Murić.
31' Rijeka se vraća! Dobra tranzicija gostiju, s desne strane ubacio je Murić, Drmić je ostao neshvatljivo posve sam na nekih sedam metara od gola i lakoćom je poslao loptu u mrežu.
33' Kačaniklić je ubacio iz slobodnog udarca, Vušković je bio sam na lopti, ali njegov udarac glavom bio je loš.
43' Biuk izvana nakon pete Ljubičića, gađao je nisko sam donji kut, ali Nevistić izbija u korner.
44' Čolina je ubacio na peterac, najviši u skoku bio je Ljubičić koji glavom za malo promašuje gornji desni kut.
45'
GOL! Hajduk - Rijeka 2:1
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Daniel Štefulj.
45' Hajduk ponovno u vodstvu! Nakon ubačaja iz kornera, u skoku su bili Jurić i Štefulj, a Štefulj je glavom poslao loptu u svoju mrežu.
45'+1' Kraj prvog dijela, Hajduk vodi 2:1!
46'
Izmjena! Izlazi Daniel Štefulj, ulazi Andrija Vukčević.
47'
GOL! Hajduk - Rijeka 3:1
Mrežu je zatresao Alexander Kačaniklić. Asistent je Marin Ljubičić.
47' 3:1 za Hajduk! Marin Ljubičić primio je loptu na 20 metara i onda krasno petom u čisti zicer izbacio Kačaniklića koji dolazi sam pred Nevistića i zabija za povećanje vodstva!
59' Sjajna prilika za Rijeku! Kombinirali su Lončar i Čerin, Lončar ja došao malo iskosa pred Kalinića i onda zatresao vanjski dio mreže.
64'
Izmjena! Izlazi Luka Menalo, ulazi Sandro Kulenović.
65'
GOL! Hajduk - Rijeka 3:2
Mrežu je zatresao Franko Andrijašević. Asistent je Sandro Kulenović.
65' Rijeka smanjuje na 3:2! Kulenović je petom ostavio loptu za natrćalog Andrijaševića koji s nekih 17-18 metara pogađa donji kut.
73'
Izmjena! Izlazi Adam Gnezda Čerin, ulazi Domagoj Pavičić.
77' Kakav promašaj Drmića! Ostao je apsolutno sam na 12-13 metara od gola, opalio je punom snagom i promašio gol.
78'
Izmjena! Izlazi Marin Ljubičić, ulazi Tonio Teklić.
84'
Žuti karton dobio je Marko Livaja.
86'
Izmjena! Izlazi Stjepan Lončar, ulazi Sterling Yateke.
89'
Žuti karton dobio je Stanko Jurić.
90'
Izmjena! Izlazi Alexander Kačaniklić, ulazi Marin Jakoliš.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj, Hajduk odnosi pobjedu 3:2!