HT Prva liga, 32. kolo, 02.05.2021, 19:05 h, Stadion Gradski vrt
Suci: Dario Kulušić (Šibenik), Goran Perica (Šibenik), Mario Pepur (Split)
1:1(0:0) Varaždin
Jorge Obregon 69'
Varaždin
Susret počinje u 19:05 sati.
10' Izuzev jednog pokušaja ubačajqa u 16 metara, nije bilo posebne opasnosti, Varaždinci su odbili loptu u korner iz kojeg nije bilo ničeg opasnog.
14' Traže domaćini kazneni udarac nakon što su zajedno na loptu išli Bohar i Novoselec, Bohar je pao, a VAR će odlučiti je li bilo kaznenog udarca.
16' Nema kaznenog udarca, Novoselec je bio prvi na lopti.
20' Dobra akcija Osijeka i pokušaj Pilja izvana, opalio je s ruba kaznenog prostora, ali lopta pogađa Novoselca i odbija se u korner.
35' Bohar je ubacio, nitko nije došao do lopte i ona prolazi nekoliko centimetara pokraj vratnice!
36' Dobro je sada opalio na drugoj strani Elezi, snažno je opalio s ruba kaznenog prostora, ali Ivušić odbija u korner.
38'
Žuti karton dobio je Ivan Posavec.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
55' Loša vijest za Nenada Bjelicu, Barišić šepajući napušta teren i neće moći nastaviti igru.
57'
Izmjena! Izlazi Petar Bočkaj, ulazi Mario Jurčević.
57'
Izmjena! Izlazi Adrian Barišić, ulazi Ivan Santini.
59'
Žuti karton dobio je Igor Silva.
61'
Žuti karton dobio je Jevhen Čeberko.
63'
Žuti karton dobio je Leonard Vuk.
63' Sjajna prilika za Varaždin! Obregon je napravio sve sam, okrenuo čuvara, došao sam pred Ivušića na pet metara, ali ovaj mu odlično brani.
68' Fantastičan udarac Pilja s 20 metara, ali još bolja obrana Horkaša!
69'
GOL! Osijek - Varaždin 0:1
Mrežu je zatresao Jorge Obregon. Asistent je Igor Postonjski.
69' Krasan gol Obregona! Postonjski mu je donio loptu na 18 metara, Obregon se izborio za prostor i fantastično odapeo pod gredu!
72'
Izmjena! Izlazi Marin Pilj, ulazi Dmytro Lopa.
72'
Izmjena! Izlazi Damjan Bohar, ulazi Ante Erceg.
74'
GOL! Osijek - Varaždin 1:1
Mrežu je zatresao Ramon Mierez. Asistent je Mario Jurčević.
74' Osječani se vraćaju u utakmicu! Jurčević je nabacio s lijeve strane, Horkaš je zaplivao i promašio loptu, ona pada na glavu Miereza koji je šalje u mrežu!
75'
Izmjena! Izlazi Jorge Obregon, ulazi Demir Peco.
75'
Izmjena! Izlazi Agon Elezi, ulazi Jurica Grgec.
77'
Žuti karton dobio je Dmytro Lopa.
79'
Žuti karton dobio je Maks Juraj Čelić.
84' Još jedna krasna obrana Horkaša, nakon kornera bilo je odbijanja da bi Mierez pucao s pet metara, a vratar Varaždina čudesno obranio.
86'
Izmjena! Izlazi Leonard Vuk, ulazi Itsuki Urata.
89' Kakva prilika za Varaždince! Dobra kontra i ubačaj Pece s desne strane, Škorić se okliznuo i Posavec je ostao na ziceru, ali puca pokraj gola!
90' Pet minuta nadoknade.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Ivan Posavec, ulazi Dominik Glavina.
90'+5' Igranje rukom u 16 metara, pregledava se VAR, tko je igrao rukom Santini ili Novoselec? Ako je Novoselec, onda je penal.
90'+7' Kazneni udarac za Osijek!
90'+8' Brani Horkaš Mierezu!
90'+10' Kraj, Osijek - Varaždin 1:1!