HT Prva liga, 34. kolo, 11.05.2021, 17:00 h, Aldo Drosina
Suci: Ivan Bebek (Rijeka), Sanja Rođak-Karšić (Podravske Sesvete), Luka Pajić (Rijeka)
1:1(1:1) Lokomotiva
Josip Pivarić 37' (11m)
Lokomotiva
Susret počinje u 17:00 sati.
12' Bez uzbuđenja u početku susreta u Puli i tek sada bi se mogla dogoditi prva prijetnja prema golu. Chajia je srušen na 18 metara po sredini, Pivarić će izvesti slobodnjak iz idealne pozicije.
13' Ništa od svega situacija je bila jako dobra, ali udarac ne tako dobar.
20' 20 minuta je iza nas, vratari zasad nemaju posla, nijedan udarac u okvir gola. Vrlo borbeno, ali nekonkretno.
26' Evo i prvi udarac na susretu, Galilea je s ruba kaznenog prostora opačio ragbijaški visoko preko gola.
29'
Žuti karton dobio je Mate Maleš.
35'
Žuti karton dobio je Slavko Blagojević.
36' Kazneni udarac za Lokomotivu!
36' Nakon ubačaja Pivarića u 16 metara, Ivančić nespretno igra rukom.
37'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Josip Pivarić.
37' Pivarić rutinski izvodi kazneni udarac, vratar u jednu stranu, lopta u drugu!
39' Sada traže i domaćini kazneni udarac, Hujber je pao u dvoboju s Čelikovićem.
44'
Žuti karton dobio je Lukas Kačavenda.
45' Tri minute nadoknade.
45'+1'
GOL! Istra 1961 - Lokomotiva 1:1
Mrežu je zatresao Sergio Gonzalez Teston. Asistent je Einar Galilea.
45'+1' Istra se vraća nakon velikog kiksa Santinija! Galilea je nabacio u kazneni prostor, Santini je potpuno krivo procijenio taj ubačaj i izletio je u prazno, Gonzalez se zahvalio na poklonu i glavom poslao loptu u praznu mrežu.
45'+3' Kraj prvog dijela, 1:1.
48'
Žuti karton dobio je Roko Šimić.
53'
Izmjena! Izlazi Slavko Blagojević, ulazi Dino Halilović.
54'
Žuti karton dobio je Branimir Cipetić.
56' Iskupio se sada Santini! Ubačena lopta s lijeve strane na glavu Halilovića koji puca s pet metara, ali vratar Lokomotive sjajno brani!
57'
Žuti karton dobio je Marko Lešković.
68'
Izmjena! Izlazi Šime Gržan, ulazi Matej Vuk.
71'
Izmjena! Izlazi Mate Maleš, ulazi Enis Cokaj.
79'
Žuti karton dobio je Enis Cokaj.
80' Opet vika i strka na travnjaku, Hara je pao u 16 metara u dvoboju s Čelikovićem, domaći traže penal, Bebek se ne slaže.
81'
Izmjena! Izlazi Moutir Chajia, ulazi Antonio Marin.
87'
Žuti karton dobio je Josip Pivarić.
88'
Izmjena! Izlazi Boureima Hassane Bande, ulazi Gedeon Guzina.
88' Nakon ubačaja iz kornera pred golom je bio Šutalo koji pokušava preko glave iz teške pozicije, ali šalje loptu preko grede.
90'
Izmjena! Izlazi Lukas Kačavenda, ulazi Kemal Osmanković.
90' Šest minuta nadoknade.
90'+7' Kraj, remi u Puli.