HT Prva liga, 34. kolo, 11.05.2021, 19:05 h, Stadion Gradski vrt
Suci: Marin Vidulin (Kanfanara), Robi Kezele (Rijeka), Nikola Kečkiš (Virovitica)
Adam Gyurcso 90'+3'
3:0(0:0) Šibenik
Šibenik
Susret počinje u 19:05 sati.
8' Prvi udarac, Pilj je pucao izvana s više od 20 metara, ali Labrović je na mjestu i lako brani.
11' Jako dobar pokušaj Jurčevića s ruba 16 metara, dobro ga je proigrao Pilj, on je gađao s ruba kaznenog prostora i zatresao gredu.
16' Kleinheisler krasno prsima prima loptu i onda iz voleja puca pokraj gola.
18' Opasan pokušaj izvana i za Pilja, ali i taj udarac je neprecizan.
28' Osijek vodi 1:0! Iz kornera je ubacio Jurčević, Žaper je bio na prvoj vbratnici na desetak metara i glavom poslao loptu u suprotni kut.
29' Još čekamo potvrdu pogotka, Vidulin provjerava snimku, Mierez je bio u zaleđu, pitanje je koliko je smetao Labroviću.
30' Dovoljno je smetao da bude zaleđe, ostaje 0:0!
31'
Žuti karton dobio je Mihael Žaper.
34' Odlična prilika za Šibenčane, Mina se ubacio s lijeve strane i došao sam pred Ivušića koji brani njegov pokušaj.
41'
Žuti karton dobio je Carlos Eduardo Torres Gongora.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Carlos Eduardo Torres Gongora, ulazi Suad Sahiti.
56' Kazneni udarac za Osijek! Santini je bio brži na lopti od Bilića koji ga ruši.
58' Vratnica Mierez! Poskočio je prije udarca, prevario vratara, ali pogodio vratnicu.
61'
Izmjena! Izlazi Alvaro Martin de Frias, ulazi Prince Obeng Ampem.
63'
Izmjena! Izlazi Dmytro Lopa, ulazi Damjan Bohar.
65'
GOL! Osijek - Šibenik 1:0
Mrežu je zatresao Ivan Santini. Asistent je Laszlo Kleinheisler.
65' Osijek napokon do pogotka! Nakon silnih promašaja došao je do regularnog gola preko Ivana Santinija koji je primio loptu na prsa nakon dugačkog dodavanja Kleinheislera i onda pogodio suprotni kut.
67'
Izmjena! Izlazi Mario Ćurić, ulazi Ivan Močinić.
73'
GOL! Osijek - Šibenik 2:0
Mrežu je zatresao Ramon Mierez. Asistent je Damjan Bohar.
73' Osijek vodi 2:0! Bohar je dobio dobru loptu, mogao je i sam završiti akciju udarcem s 15-ak metara, ali pronašao je Miereza koji je sam pred golom i lako zabija.
78'
Izmjena! Izlazi Laszlo Kleinheisler, ulazi Adam Gyurcso.
78'
Izmjena! Izlazi Ivan Santini, ulazi Josip Vuković.
81'
Žuti karton dobio je Marcos David Mina Lucumi.
83'
Izmjena! Izlazi Deni Jurić, ulazi Ivan Laća.
83'
Izmjena! Izlazi Ivica Batarelo, ulazi Doni Grdić.
87'
Izmjena! Izlazi Mario Jurčević, ulazi Petar Bočkaj.
87'
Izmjena! Izlazi Ramon Mierez, ulazi Dion Drena Beljo.
90' Još tri minute.
90'+3'
GOL! Osijek - Šibenik 3:0
Mrežu je zatresao Adam Gyurcso. Asistent je Dion Drena Beljo.
90'+3' Dobar napad Osječana, Beljo ga je povukao pa gurnuo loptu u prostor za Gyurcsa koji je sam pred Labrovićem i lako zabija.
90'+4' Kraj u Osijeku, 3:0!