HT Prva liga, 34. kolo, 12.05.2021, 16:00 h, Gradski stadion u Koprivnici
Suci: Fran Jović (Zagreb), Luka Pušić (Zagreb), Marko Stolnik (Varaždin)
Franko Andrijašević 41'
Josip Drmić 69' (11m)
Rijeka
Susret počinje u 16:00 sati.
9' Prva zanimljivija situacija na susretu, Tomečak je ubacio, Menalo glavom prebacio loptu, ali Andrijašević je bio predaleko i nije uspio dohvatiti loptu.
11' Još jednom prijete Riječani, ovaj put Menalo je iskosa gađao suprotni kut, ali okliznuo se u trenutku šuta i lopta nije otišla u okvir gola.
13' Zicer za Rijeku! Menalo je dobro ušao u utakmicu, sada je prošao Parackog i odlično pronašao Pavičića koji pokušava sa sedam-osam metara, ali Filipović sjajno brani.
28' Još jedna odlična prilika za Pavičića i još jedna sjajna obrana Filipovića! Lončar je gurnuo loptu iza leđa Slavenove obrane, Pavičićem je bio sam pred Filipovićem, ali vratar Slavena brani njegov pokušaj.
30' Rijeka je imala još jednu priliku, Pavičić je ubacio iz kornera, najviši u skoku bio je Capan, ali lopta ide pokraj gola.
33' Prvi udarac Slavena na gol, Glavčić je pucao s ruba kaznenog prostora, lopta je okrznula Galovića i otišla u korner.
34' Greda! Nakon kornera nastala je gužva u kaznenom prostorz, Bogojević je pucao iz teške pozicije i pogodio gredu, lopta se odbila neposredno pred gol liniju te dolazi do Prcea koji puca preko gola.
38' Kazneni udarac za Rijeku i žestoki prosvjedi domaćina.
39' Franjo Prce je igrao rukom, ali Jović će sve pregledati.
40' Mijenja Jović svoju odluku s pravom, Prce je držao ruku uz tijelo.
41'
GOL! Slaven Belupo - Rijeka 0:1
Mrežu je zatresao Franko Andrijašević. Asistent je Stjepan Lončar.
41' Rijeka ipak zabija! Lončar je ubacio loptu iz kornera, ona dolazi do Andrijaševića koji zabija iz gužve.
45' Kraj prvog poluvremena, 1:0 vode gosti.
46'
Izmjena! Izlazi Törles Knöll, ulazi Stipe Bačelić-Grgić.
54'
Žuti karton dobio je Frano Mlinar.
55'
Žuti karton dobio je Luka Menalo.
64' Odlično istrčavanje Filipovića! Menalo je dobio loptu u kontru, ali vratar Slaven Belupa istrčao je na 18 metara i klizećim startom odnio loptu.
66' Ovo bi trebao biti kazneni udarac za Rijeku! Menalo je gurnuo loptu u 16 metara, Filipović je kasnio sa startom i pomeo Menala.
68' Kazneni udarac!
69'
GOL! 0:2! Najstrožu kaznu realizirao je Josip Drmić.
69' Drmić je siguran, vara vratara i pogađa za 2:0!
70'
Izmjena! Izlazi Nemanja Glavčić, ulazi Edin Julardžija.
70'
Izmjena! Izlazi Karlo Lulić, ulazi Lovro Zvonarek.
75'
Izmjena! Izlazi Andrija Vukčević, ulazi Daniel Štefulj.
80'
Izmjena! Izlazi Domagoj Pavičić, ulazi Adam Gnezda Čerin.
80'
Izmjena! Izlazi Josip Drmić, ulazi Sterling Yateke.
88'
Izmjena! Izlazi Ivan Krstanović, ulazi Ivan Delić.
88'
Izmjena! Izlazi Goran Paracki, ulazi Damian van Bruggen.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Luka Menalo, ulazi Adrian Liber.
90'+6' Kraj u Koprivnici, Rijeka odnosi glatku pobjedu.