Susret počinje u 18:05 sati.
9'
GOL! Dinamo - Varaždin 1:0
Mrežu je zatresao Luka Ivanušec. Asistent je Mario Gavranović.
9' Dinamo već vodi 1:0! Vuk je iz teške pozicije u svom korneru ispucavao loptu, dodao je samo do Jakića koji je daje u sredinu za Gavranovića, on je odmah prosljeđuje samom Ivanušecu i Zelenika u situaciji jedan na jedan nije imao šanse.
14' Dva pokušaja Varaždina zasad, prvo je Obregon probao iz okreta, gađao je u suprotni kut, ali nije pogodak. Dvije minute nakon toga dosuđen je korner za Varaždin nakon kojeg je pokušao Đurasek, ali je pucao u blok.
17' Zelenika spašava Varaždin! Odlična lopta za Gavranovića koji okreće Pellumbija, ostaje sam pred Zelenikom, ali vratar gostiju odbija u korner.
22' Nekoliko pokušaja Varaždinaca završilo je u bloku da bi na kraju do lopte došao Elezi i opalio s ruba kaznenog prostora u ruke Livakovića.
26'
Izmjena! Izlazi Joško Gvardiol, ulazi Dino Perić.
32'
Žuti karton dobio je Agon Elezi.
35'
GOL! Dinamo - Varaždin 1:1
Mrežu je zatresao Agon Elezi. Asistent je Andris Herrera.
35' Varaždin poravnava! Vuk je ubacio s lijheve strane, Herrera glavom prebacio loptu do koja dolazi na drugoj vratnici Elezi i prebacuje Livakovića te pogađa za 1:1!
40'
GOL! Dinamo - Varaždin 2:1
Mrežu je zatresao Dino Perić. Asistent je Lovro Majer.
40' Dinamo vraća prednost na svoju stranu. Lovro Majer ubacio je iz kornera, na Petercu je u skoku najodlučniji Dino Perić i glavom šalje loptu u mrežu.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela 2:1.
46'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Marijan Čabraja.
58'
Izmjena! Izlazi Jorge Obregon, ulazi Andris Herrera.
58' Varaždin se još jednom vratio u utakmicu! Elezi je poslao odličnu loptu za Obregona koji na sebe navlači dvojicu igrača i pronalazi u sredini samog Herreru, Perić kasni, a Herrera šalje loptu u mrežu!
65'
Izmjena! Izlazi Lovro Majer, ulazi Marko Tolić.
65'
Izmjena! Izlazi Kristijan Jakić, ulazi Arijan Ademi.
67'
Žuti karton dobio je Ivan Novoselec.
72'
Žuti karton dobio je Marko Tolić.
74'
Žuti karton dobio je Matej Senić.
75'
Izmjena! Izlazi Iyayi Believe Atiemwen, ulazi Ivan Šaranić.
75' Dinamo je danas dva puta mijenjao zbog ozljede prvo Gvardiol, a sada i Atiemwen, njega je zamijenio Šaranić koji bilježi debi.
79'
Izmjena! Izlazi Andris Herrera, ulazi Matija Kolarić.
80'
Žuti karton dobio je Marijan Čabraja.
83' U drugom poluvremenu i nije bilo nekih posebnih prilika, Dinamo i dalje u drugoj brzini, Varaždinci ne mogu to iskoristiti i napraviti totalni preokret.
85'
Izmjena! Izlazi Agon Elezi, ulazi Jurica Grgec.
86'
Žuti karton dobio je Jorgo Pellumbi.
90' Velika prilika za Marija Gavranovića koji je imao čisti zicer nakon ubačaja s desne strane, nije skrenuo loptu s peterca u mrežu.
90'+1' Šest minuta nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Jorge Obregon, ulazi Leon Benko.
90'+3'
Žuti karton dobio je Oliver Zelenika.
90'+6' Kraj u Maksimiru, 2:2.