HT Prva liga, 35. kolo, 16.05.2021, 15:00 h, Gradski stadion Varaždin
Suci: Igor Pajač (Zelina), Nikola Kečkiš (Virovitica), Goran Loparac (Sladojevci)
Luka Capan 67'
Josip Drmić 79'
Rijeka
Susret počinje u 15:00 sati.
1' Počeo je susret u Varaždinu.
10' Otvoren početak s obje strane, ali nešto više od nekoliko opasnih ubačaja u kazneni prostor, nije bilo.
16' Odlična prilika za Varaždin! Nakon pogreške Velkovskog Herrera je prošao lijevom stranom i ubacio u sredinu za Đuraseka koji puca u blok, lopta se odbija do Elezija, on također pogađa u blok.
19' Pada Obregon u 16 metara nakon što je gurnuo loptu pokraj Nevistića, ali Pajač to visi kao simuliranje.
19'
Žuti karton dobio je Jorge Obregon.
26' Vukli su Varaždinci kontru, Elezi je bio s loptom, mogao je i dodati, ali on je vjerovao sebi i opalio izvana preko gola.
34'
GOL! Varaždin - Rijeka 1:0
Mrežu je zatresao Jorge Obregon.
34' Nova velika pogreška riječke obrane! Capan je loše dodavao, loptu je uzeo Obregon, krenuo prema golu i iskosa pogodio za 1:0!
45' Kraj prvog dijela u Varaždinu, domaćin vodi 1:0.
45' Možda i utakmica sezone za Riječane, a nakon prvog poluvremena nameju doslovno nijedan udarac na gol.
46'
Izmjena! Izlazi Ivan Tomečak, ulazi Adrian Liber.
46'
Izmjena! Izlazi Darko Velkovski, ulazi Robert Murić.
47' Još jednom Varaždin prijeti iz kontre koja opet završava udarcem Elezija izvana, ali lopta odlazi ponovno preko gola.
53'
Žuti karton dobio je Stjepan Lončar.
61'
GOL! Varaždin - Rijeka 1:1
Mrežu je zatresao Luka Menalo. Asistent je Robert Murić.
61' Rijeka poravnava nakon loše reakcije obrane Varaždina! Lopta je ubačena iz kornera i sletjela je doslovno na glavu Menala koji je ostao potpuno sam na pet metara.
67'
GOL! Varaždin - Rijeka 1:2
Mrežu je zatresao Luka Capan.
67' Preokret Riječana i opet pogreška domaćina! Novi korner, ovaj put na ubačaj je išao Horkaš, promašio je loptu i ona na kraju dolazi do Capana koji lakoćom zabija.
68'
Izmjena! Izlazi Demir Peco, ulazi Kerim Memija.
70' Kod gola je ozlijeđen Horkaš i u igru ide Zelenika.
72'
Izmjena! Izlazi Dinko Horkaš, ulazi Oliver Zelenika.
79'
GOL! Varaždin - Rijeka 1:3
Mrežu je zatresao Josip Drmić.
79'
Izmjena! Izlazi Agon Elezi, ulazi Gabrijel Boban.
79'
Izmjena! Izlazi Leonard Vuk, ulazi Ivan Posavec.
79' Krasan gol Riječana. Drmić je uzeo loptu pred kaznenim prostorom Riječana, lakoćom se oslobodio Novoselca, ušao u 16 metara i iskosa svladao Zeleniku.
81'
Izmjena! Izlazi Stjepan Lončar, ulazi Robert Mudražija.
84'
GOL! Varaždin - Rijeka 2:3
Mrežu je zatresao Ivan Novoselec. Asistent je Igor Postonjski.
84' Smanjuju Varaždinci! Postonjski je ubacio iz slobodniog udarca. Novoselec je pobjegao Postonjskom i glavom u padu zabija!
87'
Izmjena! Izlazi Luka Menalo, ulazi Daniel Štefulj.
89'
Izmjena! Izlazi Domagoj Pavičić, ulazi Ivan Lepinjica.
89'
Izmjena! Izlazi Neven Đurasek, ulazi Leon Benko.
90' Osam minuta nadoknade.
90'+4' Pritišću Varaždinci, traže barem bod, Riječani pokušavaju odbaciti igru što više od svog gola.
90'+8' Kraj u Rijeci, 2:3!