HT Prva liga, 35. kolo, 16.05.2021, 17:05 h, Šubićevac
Suci: Ivan Vučković, Ivan Mihalj, Anto Marić
Marko Livaja 57'
Marin Jakoliš 71'
Hajduk
Susret počinje u 17:05 sati.
1' Počeo je susret na Šubićevcu.
8' Dobra situacija za Šibenčane nakon kornera, glavom je pucao Deni Jurić, ali lopta prolazi pokraj gola.
14' Dobra situacija za Hajduk, slobodni udarac izborio je Čolina, a Vušković je s nekih 20 metara pucao preko zida i preko gola.
27'
Žuti karton dobio je Marco Fossati.
29' Velika prilika za Livaju koji se odlično okrenuo u 16 metara, poslao loptu pokraj Rogića prema golu, ali Kvesić je spasio u zadnji trenutak s gol linije.
32' Sjajna prilika za Šibenik i vratnica! Suad Sahiti je iskosa došao sam pred Kalinića, poslao loptu prema mreži, ali pogodio je vratnicu.
45' Kraj prvog poluvremena u Šibeniku, nema pogodaka.
46'
Žuti karton dobio je Darko Todorović.
57'
GOL! Šibenik - Hajduk 0:1
Mrežu je zatresao Marko Livaja. Asistent je Stipe Biuk.
57' Hajduk vodi 1:0! Jednostavna akcija, Biuk je ubacio iz kornera, obrana Šibenika nije dobro zatvorila Livaju koji je visoko skočio i glavom iz blizine zabio.
64'
Izmjena! Izlazi Marko Livaja, ulazi Marin Ljubičić.
64'
Izmjena! Izlazi Alexander Kačaniklić, ulazi Marin Jakoliš.
65'
Žuti karton dobio je Gordon Schildenfeld.
67' Opasan pokušaj Alvara Martina s ruba kaznenog prostora, lopta je išla pod gredu, a Kalinić vrhovima prstiju odbija u korner.
71'
GOL! Šibenik - Hajduk 0:2
Mrežu je zatresao Marin Jakoliš. Asistent je Stanko Jurić.
71' Hajduk vodi 2:0! Jurić je odlično proigrao Jakoliša koji se sjurio prema golu Šibenčana i lakoćom zabio.
72'
Izmjena! Izlazi Mehmet Umut Nayir, ulazi Tonio Teklić.
72'
Izmjena! Izlazi Stipe Biuk, ulazi Jairo de Macedo da Silva.
74'
Izmjena! Izlazi Suad Sahiti, ulazi Prince Obeng Ampem.
83'
Izmjena! Izlazi Alvaro Martin de Frias, ulazi Marcos David Mina Lucumi.
83'
Izmjena! Izlazi Emir Sahiti, ulazi Ivan Laća.
90' Dvije minute nadoknade.
90'+3' Kraj u Šibeniku, Hajduk odnosi pobjedu 2:0!