Harry Wilson
85'

Rob Page
Susret počinje u 18:00 sati.
6' Sjajna prilika za Ramseyja! Bale ga je odlično proigrao, on potpuno izbacio iz igre Söyüncüa, ali Cakir fantastično brani njegov pokušaj iz blizine!
13' Cengiz Under je još u prvom susretu protiv Italije pokazao da je izbornik Gunes pogriješio kada ga je ostavio na klupi, danas je krenuo od prve minute, opalio sada iz voleja, atraktivno, ali lako za Warda.
16' Velika gužva pred golom Turske, Bale je vratio loptu glavom na peterac, tražili su Velšani kazneni udarac zbog igranja rukom, ali on nije dosuđen.
22' Velšani su zasad bolji i opasniji protivnik, Turci imaju problema s dinamičnim krilima Velšana.
24' Nevjerojatan promašaj Ramseyja! Sjajno ga je proigrao raspoloženi Bale, Ramsey je ostao doslovno sam pred golom i pucao je jako loše i visoko preko gola.
30' Velika prilika za Turke, nakon kornera glavom je pucao Ayhan, činilo se da je Morrell izbio s gol linije, ali lopte bi ipak završila malo pokraj vratnice.
42'
GOL! Turska - Wales 0:1
Mrežu je zatresao Aaron Ramsey.
42' Nova pogreška loše turske obrane koja je protuiv Talijana poklanjala, a i ovdje poklanja i šakom i kapom. Postavljanje zaleđa je ogroman problem za Tursku pa je još jednom utrčao Ramsey, ponovno ga je sjajno pronašao Bale i ovaj put Ramsey u situaciji jedan na jedan ne griješi.
45' Kraj prvog dijela, Wales zasluženo vodi 1:0.
46'
Izmjena! Izlazi Ozan Tufan, ulazi Yusuf Yazici.
46'
Izmjena! Izlazi Okay Yokuslu, ulazi Merih Demiral.
54' Kakav promašaj Buraka Yilmaza! Turski napadač bio je sam na petercu i trebao je "samo" pospremiti loptu u mrežu, ali pucao je loše, visoko preko gola.
58' Ramsey je zabio jedini pogodak, ali je isto tako i puno toga promašio. sada je pucao s nekih 6-7 metara po sredini gola, ali mu je odlično obranio Cakir.
60' Kazneni udarac za Wales!
60' Zeki Celik podmetnuo je nogu i srušio Balea na rubu kaznenog prostora, Soares Dias je vidio da je to bilo unutra i Bale će imati priliku.
61' Bale griješi! Kazneni udarac izveo je loše, dobrih pola metra preko gola!
63' Ward je još jednom jako dobro postavljen, glavom je pucao Ayhan, ali vratar Walesa hvata.
73'
Izmjena! Izlazi Umut Meras, ulazi Mert Müldür.
73'
Izmjena! Izlazi Joe Allen, ulazi Ethan Ampadu.
75'
Izmjena! Izlazi Kenan Karaman, ulazi Halil Dervisoglu.
83'
Izmjena! Izlazi Cengiz Ünder, ulazi Irfan Kahveci.
84' Günes pokušava sve ne bi li promijenio nešto na travnjaku, ispucao je svih pet izmjena.
85'
Izmjena! Izlazi Aaron Ramsey, ulazi Harry Wilson.
89' I u ovom susretu briljira Danny Ward koji je bio sjajan i protiv Švicarske, a ne treba zaboraviti da je branio posljednjih godina jako malo.
90'+2'
Žuti karton dobio je Burak Yilmaz.
90'+2'
Žuti karton dobio je Ben Davies.
90'+2'
Žuti karton dobio je Chris Mepham.
90'+2'
Žuti karton dobio je Hakan Çalhanoglu.
90'+4'
GOL! Turska - Wales 0:2
Mrežu je zatresao Connor Roberts.
90'+4' Velšani vode 2:0, kraj priče! Bale je povukao loptu uz gola aut liniju, dao povratnu prema Robertsu koji iz blizine lakoćom zabija!
90'+6' Turci se bune, nervozni su dobrim dijelom susreta, a sada se opraštaju i od drugog kruga. Kraj, Wales odnosi pobjedu!