Maksim Muhin
85'
Stanislav Čerčesov
Susret počinje u 15:00 sati.
3' Finska vodi 1:0! Gol gotovo identičan onom koji su Finci zabili za pobjedu protiv Danske! Ubačaj s desne strane i ulazak Pohjanpala koji glavom šalje loptu u mrežu!
4' Ipak nema gola! Malo zaleđe Pohjanpala, ostaje 0:0.
8' Još jedno centimetarsko zaleđe odnijelo je pogodak. Svaka čast VAR-u, ali...
10' Sjajna prilika za Rusiju! Mirančuk je u 16 metara jako dobro uoči potpuno prazan prostor u koji je dolazio Ozdojev, ovaj je opalio sa 7-8 metara posve sam i pucao vrlo neprecizno.
20' Potpuno ravnopravan dvoboj, Rusi moraju napadati, to i čine, ali Finci su u svakom izlasku dosta opasni.
22'
Žuti karton dobio je Glen Kamara.
24' Jako ružan pad Fernandesa, bio je visoko u skoku u duelu s finskim braničem i pao je točno na leđa. Ukazuje mu se pomoć, bilo je jako ružno.
25'
Izmjena! Izlazi Mario Fernandes, ulazi Vjačeslav Karavajev.
26' Ne može Fernandes nastaviti, nadamo se da nije nešto ozbiljnije, ovo je bilo baš ružno.
27'
Žuti karton dobio je Dmitri Barinov.
32' Dobra prilika za Fince, s loptom je bio na 14-15 metara Teemu Pukki, ali njegov udarac nije bio precizan. Rusija ima inicijativu, ali nije baš dovoljno konkretna.
33'
Žuti karton dobio je Magomed Ozdojev.
38' Još jednom je bilo opasno pred golom, ali i za igrače, Karavajev je bio na drugoj vratnici nakon ubačaja pred gol, nije poslao loptu u mrežu i uz sve to zabio se u stativu.
45' Šest minuta nadoknade.
45'+2'
GOL! Finska - Rusija 0:1
Mrežu je zatresao Aleksej Mirančuk.
45'+2' Rusija ipak vodi! Sve su Rusi dobro odradili, Mirančuk i Dzjuba odigrali su dupli pas, Mirančuk je došao na desetak metara iskosa i onda lijepo pogodio u suprotni kut! VAR ovaj put nema razloga za intervenciju.
45'+7' Kraj prvog poluvremena, Rusija vodi 1:0.
49' Pukki je bježao i krenuo prema golu Rusa, ali Divejev ga je dostigao, odlično reagirao i zasmetao Finca koji bi došao jedan na jedan s vratarom.
52' Sjajan udarac Golovina, izborio se za priliku za udarac, opalio s 20 metara dosta snažno, ali koji centimetar pokraj gola.
61'
Izmjena! Izlazi Magomed Ozdojev, ulazi Rifat Žemaletdinov.
66' Sjajna prilika za Ruse! Pobjegao je novi igrač, Rifat Žemaletdinov, gađao suprotni kut s nekih 11-12 metara iskosa, činilo se da lopta ide u mrežu, ali prošla je malo pokraj vratnice.
67'
Izmjena! Izlazi Rasmus Schüller, ulazi Joni Kauko.
72' Sjajna obrana Hradeckog! Kuzjajev je bio potpuno sam na 16 metara, namjestio se na udarac i ciljao kut, ali Hradecky sjajno brani.
75'
Izmjena! Izlazi Jukka Raitala, ulazi Pyry Soiri.
75'
Izmjena! Izlazi Teemu Pukki, ulazi Lassi Lappalainen.
82' Finci pokušavaju ugroziti ruska vrata, čini se kako su igrači Stanislava Čerčesova dosta zadovoljni napravljenim i ne jure po drugi gol.
84'
Izmjena! Izlazi Joona Toivio, ulazi Fredrik Jensen.
85'
Izmjena! Izlazi Artjom Dzjuba, ulazi Aleksandr Soboljev.
85'
Izmjena! Izlazi Aleksej Mirančuk, ulazi Maksim Muhin.
87' Još jednom Rusi imaju priliku dovršiti posao, Zobnjin je opalio iz voleja, ali preko gola.
88'
Žuti karton dobio je Georgi Džikija.
90' Još pet minuta.
90'+3' Još jedna sjajna prilika za Ruse! Žemaletdinov je dobio loptu u noge, bio u dobroj poziciji i snažno pucao, ali malo preko gola.
90'+6' Kraj, Rusija odnosi pobjedu!