Andreas Cornelius
86'
Kasper Hjulmand
Susret počinje u 21:00 sati.
9' Danci su očekivano krenuli otvorenije, njima igra samo pobjeda i to još moraju osluškivati što se događa u dvoboju Belgije i Finske.
12' Jako dobra obrana Fernandesa koji je krasno zatvorio Maehlea u 16 metara, pokušavao ga je Danac "slomiti", ali ne ide to tako lako.
18' Prva velika prilika na susretu je za Ruse! Golovin je vukao loptu nakon pogreške Vestergaarda, došao je na 13-14 metara, pucao i pogodio u Schmeichela.
21' Rusi su se ohrabrili i sve hrabrije izlaze prema naprijed, sada je Zobnjin vukao loptu, pokušao pronaći Dzjubu, ali Christensen izbija u korner.
28'
Žuti karton dobio je Fjodor Kudrjašov.
29' Bomba Hojbjerga! S dobrih 25 metara sjajno je opalio, izgledalo je kao da lopta ide u gol, ali prozujala je pokraj vratnice na veliku sreću Safonova.
34' Još jednom prijete Rusi, točnije Golovin! Dzjuba mu je spustio loptu na 17 metara, pronašao je prostor za udarac, ali Golovin puca visoko preko gola.
38'
GOL! Rusija - Danska 0:1
Mrežu je zatresao Mikkel Damsgaard.
38' Danska vodi 1:0! Rusi su se sjajno branili, posebno na visoke ubačaje, ali ovdje nisu dobro reagirasli. Ostavili su puno prostora Damsgaardu na 18 metara, a on je fantastično pogodio poluvisoko u kut za 1:0!
41' Danci nakon postignutog pogotka traže novi, nakon ubačaja iz kornera nezgodno je glavom pucao Vestergaard, ali lopta nije išla u okvir gola.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 1:0 za Dance.
53' Morat će Rusi pronaći način kako pritisnuti Dance i doći do prilika, ali i da pritom ne stvaraju neugodnosti svojoj zadnjoj liniji. Sad ih je moglo biti da lopta nije pobjegla Braithwaiteu u ključnom trenutku.
57'
Žuti karton dobio je Thomas Delaney.
59'
GOL! Rusija - Danska 0:2
Mrežu je zatresao Yussuf Poulsen.
59' 2:0 Danska! Ogromna pogreška Zobnjina koji je potpuno krivo vraćao loptu Safonovu, poklon je iskoristio Poulsen, presjekao dodavanje i mirno zabio za 2:0!
61'
Izmjena! Izlazi Daniel Wass, ulazi Jens Stryger Larsen.
61'
Izmjena! Izlazi Yussuf Poulsen, ulazi Kasper Dolberg.
61'
Izmjena! Izlazi Aleksej Mirančuk, ulazi Aleksandr Soboljev.
61'
Izmjena! Izlazi Magomed Ozdojev, ulazi Rifat Žemaletdinov.
65' Veliko slavlje na tribinama u Kopenhagenu, Belgija je povela protiv Finske golom Lukakua.
66' Gol je poništen, Finska - Belgija 0:0.
67'
Izmjena! Izlazi Daler Kuzjajev, ulazi Maksim Muhin.
67'
Izmjena! Izlazi Fjodor Kudrjašov, ulazi Vjačeslav Karavajev.
68' Kazneni udarac za Rusiju i velika prilika za povratak u utakmicu.
70'
GOL! 1:2! Najstrožu kaznu realizirao je Artjom Dzjuba.
70' Koliko drame u ovoj skupini! Rusi smanjuju iz kaznenog udarca golom Dzjube, a Lukakuov gol poništen je zbog zaleđa. Od euforije do brige u sekundi praktički.
72'
Izmjena! Izlazi Mikkel Damsgaard, ulazi Christian Norgaard.
74' Opet Belgija zabija! Vermaelen ovaj put za 1:0, ne bi trebalo biti provjere ovaj put.
75'
Žuti karton dobio je Igor Divejev.
80'
GOL! Rusija - Danska 1:3
Mrežu je zatresao Andreas Christensen.
80' Danska vodi 3:1 i u ovom trenutku je u osmini finala! Christensen je izbijenu loptu na 25 metara dočekao sjajnim udarcem i poslao je u mrežu!
82'
GOL! Rusija - Danska 1:4
Mrežu je zatresao Joakim Maehle.
82' Sjajno igraju Danci! Rusija je krenula na sve ili ništa, otvorila se potpuno, a onda je sijevnula danska kontra koju s ruba kaznenog prostora završava Maehle za 4:1!
83' Mogu Danci slobodno početi sa slavlje, Lukaku je povisio na 2:0, Danska i Belgija idu dalje!
86'
Izmjena! Izlazi Thomas Delaney, ulazi Mathias Jensen.
86'
Izmjena! Izlazi Martin Braithwaite, ulazi Andreas Cornelius.
90' Tri minute nadoknade.
90'+3' Kraj, Danska je pregazila Rusiju i izborila osminu finala!