Ivan Tričkovski
86'
Igor Angelovski
Susret počinje u 15:00 sati.
8' Ukrajina je odmah preuzela inicijativu i pritisnula, a u osmoj minuti i ptvi put ozbiljno zaprijetila. Malinovski je pucao s ruba kaznenog prostora u bliži kut, ali Dimitrievski odbija u korner.
11' Sjajna prilika za Ukrajinu koju je uništio Jaremčuk. Sjurio se prema golu i kada je došao na desetak metara, umjesto da je pucao, u sredini je pokušao pronaći Malinovskog te je Ristovski odbio u korner.
16' Prijete i Makedonci. Nikolov je dobro ubacio za Elmasa u 16 metara, ali on je promašio loptu i ona se od njegove stajne noge odbija pokraj gola.
28' Još jednom gužva pred golom Makedonaca, Jarmolenko je bio pred Dimitrievskim, ali je dobro zatvoren.
29'
GOL! Ukrajina - Sjeverna Makedonija 1:0
Mrežu je zatresao Andrij Jarmolenko.
29' Krasna akcija Ukrajinaca i gol! Ubačena lopta iz kornera, Karavajev je petom prebacuje na drugu vratnicu gdje ju je dočekao Jarmolenko i mirno poslao u mrežu! Zasluženo vodstvo Ukrajine.
33'
GOL! Ukrajina - Sjeverna Makedonija 2:0
Mrežu je zatresao Roman Jaremčuk.
33' 2:0 za Ukrajinu! Ispala je makedonska obrana bez problema, Jarmolenko je proigrao Jaremčuka koji rutinski zabija u situaciji jedan na jedan.
39' Makedonci pogađaju mrežu Ukrajine, Pandev je zabio, ali pogodak nije priznat zbog zaleđa.
43'
Žuti karton dobio je Mikola Šaparenko.
45' Kraj prvog poluvremena Ukrajina vodi 2:0.
46'
Izmjena! Izlazi Stefan Spirovski, ulazi Darko Čurlinov.
46'
Izmjena! Izlazi Boban Nikolov, ulazi Aleksandar Trajkovski.
51' Prijete Ukrajinci od početka drugog dijela, prvo je pokušao Malinovski, lopta je išla blizu kuta, ali zavrpšila je u korneru da bi nakon toga glavom iz blizine probao i Zabarnji.
55' Kazneni udarac za Sjevernu Makedoniju!
55' Pucao je Elmas i pogodio gredu, lopta se odbila prema Pandevu koji dolazi prije ukrajinskog braniča do nje, dobiva po nozi i Argentinac svira penal.
56'
GOL! Ukrajina - Sjeverna Makedonija 2:1
Mrežu je zatresao Ezgjan Alioski.
56' Buščan brani kazneni udarac Alioskom, ali lopta se vraća od igrača Leedsa koji iz popravnog ne griješi! 2:1!
59'
Žuti karton dobio je Darko Velkovski.
69' Vrlo dobra situacija za Makedoniju nakon kombinacije Ademija i Alioskog, ali nema završnice.
70'
Izmjena! Izlazi Andrij Jarmolenko, ulazi Jevheni Cihankov.
70'
Izmjena! Izlazi Roman Jaremčuk, ulazi Artjom Besjedin.
74' Čisti zicer za Cihankova, bio je sam pred Dimitrievskim nakon dodavanja Malinovskog, ali puca pokraj gola.
77'
Izmjena! Izlazi Enis Bardhi, ulazi Daniel Avramovski.
78'
Izmjena! Izlazi Mikola Šaparenko, ulazi Serhij Sidorčuk.
83' Kazneni udarac za Ukrajinu, VAR je presudio, igranje rukom u živom zidu.
83'
Žuti karton dobio je Daniel Avramovski.
84' Brani Dimitrievski udarac Malinovskog!
86'
Izmjena! Izlazi Arijan Ademi, ulazi Kire Ristevski.
86'
Izmjena! Izlazi Darko Velkovski, ulazi Ivan Tričkovski.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Ruslan Malinovski, ulazi Eduard Sobol.
90'+4' Vjerojatno zadnji pokušaj Makedonaca, opalio je Trajkovski, ali lopta prolazi pokraj vratnice.
90'+5' Kraj, Ukrajina odnosi pobjedu 2:1.