Petr Ševčik
87'
Jaroslav Šilhavy
Susret počinje u 15:00 sati.
8' Zasad ravnopravna utakmica, Škoti su zaprijetili kada je McGinn zakuhao oduzetom loptom, ali je ipak blokiran.
15' Prva ozbiljnija prijetnja koju su kreirali Česi, Jankto je prošao lijevom stranom, u sredini pronašao Schicka koji puca, ali Marshall sjajno brani.
17' Odmah odgovaraju Škoti! Brza i jednostavna akcija, Robertson je prošao po lijevoj strani i odlično ubacio za Dykesa koji puca pokraj gola.
32' Škoti su još jednom zaprijetili prema Vacliku, Andrew Robertson pucao je s ruba kaznenog prostora, ali obranio je taj pokušaj češki vratar.
38' Nema puno događanja u Glasgowu, uglavnom se igra između dva kaznena prostora.
42'
GOL! Škotska - Češka 0:1
Mrežu je zatresao Patrik Schick.
42' Česi dolaze do vodstva! Coufal je sjajno ubacio s desne strane, visoki Schick nadskočio je škotske braniče i neobranjivo glavom poslao loptu u mrežu!
45' Kraj prvog dijela, Česi odnose prednost na odmor.
46'
Izmjena! Izlazi Ryan Christie, ulazi Che Adams.
48' Greda! Odličan pokušaj Škota nakon što je na drugoj strani Marshall obranio šut Čeha. Igra se prebacila pred češki gol, Hendry je pucao s ruba kaznenog prostora i pogodio gredu.
52'
GOL! Škotska - Češka 0:2
52' Česi vode 2:0 i to kakvim golom! David Marshall je bio daleko od gol linije, uočio je to Patrik Schick i opalio je s polovice terena te fantastično pogodio! Marshall se vraćao, ali nije uspio dohvatiti tu loptu.
61' Vuku Škoti brzo prema naprijed, Armstrong je bio s loptom, došao do ruba kaznenog prostora i onda opalio, ali lopta se odbija od bloka i odlazi malo preko grede.
66' Kakva obrana Vaclika! Fantastična obrana zicera Dykesu koji je ostao sam pred njim, odmah je pucao, ali Vaclik je refleksno nogom obranio!
67'
Izmjena! Izlazi Stuart Armstrong, ulazi Ryan Fraser.
67'
Izmjena! Izlazi Jack Hendry, ulazi Callum McGregor.
67'
Izmjena! Izlazi Alex Kral, ulazi Tomaš Holeš.
72'
Izmjena! Izlazi Jakub Jankto, ulazi Adam Hložek.
72'
Izmjena! Izlazi Lukaš Masopust, ulazi Matej Vydra.
79'
Izmjena! Izlazi Stephen O'Donnell, ulazi James Forrest.
79'
Izmjena! Izlazi Lyndon Dykes, ulazi Kevin Nisbet.
81' Mogli su Česi i do trećeg pogotka, ali ovaj put spasio je Marshall. Schick je bio blizu hat-tricka.
87'
Izmjena! Izlazi Patrik Schick, ulazi Michael Krmenčik.
87'
Izmjena! Izlazi Vladimír Darida, ulazi Petr Ševčik.
90' Četiri minute nadoknade.