Kevin Nisbet
86'
Steve Clarke
Susret počinje u 21:00 sati.
10' Škoti se u početku dobro drže s Englezima koje su udaljili od svog gola. Dosta su agresivni i ne ostavljaju previše vremena Englezima.
11' Greda! Nakon udarca Mounta, lopta je završila u korneru, a poslije kornera najviši u skoku bio je Stones i glavom poslao loptu u gredu. Puno sreće za Škotsku.
15'
Žuti karton dobio je John McGinn.
26' Polovica prvog poluvremna je iza nas, otprilike dvoboj kakav smo i očekivali. Škotima je misija držati Engleze što dalje od svog gola, pokušavaju agresivnim izlascima već kod polovice terena. S druge strane Englezi su ipak uspjeli zaprijetiti nekoliko puta pa i zatresti gredu.
29' Pobjegao je škotskoj obrani Harry Kane, pokušao je glavom u padu poslati loptu u gol, ali nije bio precizan.
30' Spašava Pickford! Odlična prilika za Škote, Tierney je ubacio s lijeve strane, iz voleja je probao O'Donnell, ali Pickford instinktivno odbija.
40' Statistički gledano Škoti su posve ravnopravni Englezima koji imaju veći posjed lopte, a u velikim prilikama je 1:1.
45' Kraj prvog dijela, pogodaka nema.
48' Englezi odlučnije kreću u nastavak susreta i odmah prijete preko Masona Mounta koji je opalio izvana, ali Marshall je jako dobro obranio taj udarac.
56' Još jedan pokušaj Engleza koji izgledaju bolje nego u prvom dijelu, Reece James je opalio s 14-15 metara preko gola.
63' Blizu vodstva bili su Škoti! Dykes je pucao iz voleja, lopta je išla prema kutu, a onda je "izronio" Reece James i glavom izbio loptu.
63'
Izmjena! Izlazi Phil Foden, ulazi Jack Grealish.
73' Sjajna prilika za Lukea Shawa koji je dobio loptu na lijevoj strani u kaznenom prostoru, proigrao ga je Mount, ali branič Engleske nije je dobro zahvatio i pucao je daleko od gola.
74'
Izmjena! Izlazi Harry Kane, ulazi Marcus Rashford.
76'
Izmjena! Izlazi Billy Gilmour, ulazi Stuart Armstrong.
78' Još jednom prijete Škoti. Lopta čim dođe u engleski kazneni prostor izgleda opasno, sada je došla na desno stranu do Chea Adamsa, ali on nije dobro zahvatio taj volej.
86'
Izmjena! Izlazi Che Adams, ulazi Kevin Nisbet.
87'
Žuti karton dobio je Stephen O'Donnell.
90' Dvije minute nadoknade.
90'+1' Velika gužva u škotskom petercu, niz igrača pokušavao je doći do lopte, a onda ju je na kraju izbio McGinn.
90'+3' Kraj, Škoti uzimaju bod.