Jan Greguš
90'+1'
Štefan Tarkovič
Susret počinje u 18:00 sati.
10' Još uvijek nema posebnih uzbuđenja u St,. Peterburgu, čekamo na one prave kvalitetne prilike.
14' Jako neugodan pokušaj Slovaka. Iz vrlo teške pozicije pucao je Duda, gađao je bliži kut, ali lopta odlazi nekoliko centimetara pokraj vratnice.
18'
GOL! Poljska - Slovačka 0:1
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Wojciech Szczesny.
18' Slovačka vodi 1:0! Sjajan solo prodor Maka koji je izbacio iz igre Jozwiaka i Bereszynskog, došao iskosa sam pred Szczesnyja i pogodio u njegov prvi kut! Lopta se od stative odbila u vratara i u mrežu.
20'
Žuti karton dobio je Tomaš Hubočan.
22'
Žuti karton dobio je Grzegorz Krychowiak.
26' Slovaci su sjajni dribleri, Maka smo već vidjeli kod pogotka, a sada je na drugoj strani Haraslin krenuo u slalom, ali je ipak zapeo u gužvi.
27' I dalje Slovaci prijete, kao da oni gube, a ne vode. Sada je izvana opalio Kucka, dosta nezgodna putanja lopte koja odlazi preko gola.
33' Još jedna prilika za Slovačku, ovaj put je došla nakon ubačaja s desne strane, glavom je pucao Kucka i to ravno u vratara.
36' Slovaci čim dođu u zonu udarca, ne razmišljaju previše, sada je Hamšik dođšao do 22-23 metra i opalio, ali pokraj gola.
43' Konačno je Lewandowski dobio loptu u 16 metara, imao je prostora, ali nije dobro zahvatio loptu te ona odlazi daleko od gola.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, Slovaci vode.
46'
GOL! Poljska - Slovačka 1:1
Mrežu je zatresao Karol Linetty.
46' Odmah na samom početku drugog dijela, nakon pola minute igre, Poljaci dolaze do pogotka! Rybus je prošao lijevom stranom i dao povratnu loptu na 7-8 metara za samog Linettyja koji lakoćom zabija!
51' Loše otvaranje Slovaka, još jednom je Linetty ostao sam, ovaj put opasnost je došla s druge strane, Klich je ubacio, a pokušaj Linettyja obranio je Dubravka.
58' Puno bolji Poljaci u nastavku. Imali su sada i slobodsnjak na nekih 20 metara, pucao je Lewandowski i pogodio u glavu Škriniara.
62'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Grzegorz Krychowiak.
62' Posve nepotrebno u bezopasnoj situaciji Krychowiak zarađuje drugi žuti karton i ostavlja Poljsku s igračem manje.
68'
GOL! Poljska - Slovačka 1:2
Mrežu je zatresao Milan Škriniar.
68' Slovačka opet vodi! Lopta odbijena do Milana Škriniara nakon ubaćaja u klazneni prostor, Škriniar nije oklijevao i zakucao je loptu u kut s desetak metara!
74'
Izmjena! Izlazi Karol Linetty, ulazi Przemyslaw Frankowski.
74'
Izmjena! Izlazi Maciej Rybus, ulazi Tymoteusz Puchacz.
79'
Izmjena! Izlazi Jakub Hormada, ulazi Patrik Hrošovsky.
79'
Izmjena! Izlazi Peter Pekarik, ulazi Martin Koscelnik.
82' Već neko vrijeme bez posebnih događanja, izmjene su malo poremetile ritam, Slovaci vodei nemaju potrebe za jurnjavom.
85'
Izmjena! Izlazi Mateusz Klich, ulazi Jakub Moder.
85'
Izmjena! Izlazi Piotr Zielinski, ulazi Karol Swiderski.
87'
Izmjena! Izlazi Lukaš Haraslin, ulazi Michal Duriš.
90' Još četiri minute.
90'+1' Sjajna prilika za Poljsku! Bednarek je dobio loptu na desetak metara, gađao je u kut, Dubravka ostao ukopan, ali lopta prolazi točno uz vratnicu.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Ondrej Duda, ulazi Jan Greguš.
90'+4' Novi pokušaj Poljaka, s ruba kaznenog prostora pokušao je Swiederski, ali Dubravka je na mjestu. Kasno su se Poljaci pokrenuli.
90'+5' Kraj susreta, Poljska bilježi neugodan poraz.