Pierre Bengtsson
83'
Janne Andersson
Susret počinje u 21:00 sati.
10' Španjolska očekivano drži posjed lopte, Šveđani se zadovoljavaju zatvaranjem prilaza i dosad nije bilo nekih velikih i konkretnih prilika.
16' Sjajna obrana Olsena! Ubačaj je bio s desne strane, Olmo je pucao, činilo se da će lopta u gol, ali Olsen refleksnom obranom spašava svoju mrežu.
22' Još jedna prilika za Španjolce. Alba i Koke su kombinirali, Alba je zahvatio loptu iskosa s 13-14 metara, ali pucao je pokraj suprotne vratnice.
29' Olmo je odlično uočio utrčavanje Kokea iz drugog plana, dao je idealnu loptu, ali veznjak Atletica nije je dobro zahvatio i poslao ju je visoko iznad gola.
36' Susret kako je počeo, tako se igra sve do sada. Španjolci imaju loptu u kontionuitetu i tu i tamo uđšu u dobru situaciju. Od Švedske nismo vidjeli ništa.
38' Čisti zicer za Moratu! Danielson je pogriješio, potpuno je promašio loptu, ona je došla do Morate koji je sam pred golom i promašuje vrata.
41' Kakva šansa za Švedsku! Isak je zakuhao veliku šansu, dobio je dvoboj s Pauom Torresom, s nekih 6-7 metara je pucao prema golu, lopta pogađa Llorentea i odbija se u vratnicu te u ruke Simona. Puno sreće za Španjolsku.
45' Olmo je vrlo aktivan, sada je opalio izvana, snažan i dosta neugodan udarac, ali Olsen brani.
45'+1' Kraj prvog dijela, nema pogodaka, trebalo ih je biti.
48' Dobra prilika za Moratu koji je dobio loptu točno na 16 metara, gađao je u kut, ali za malo neprecizno. Ne ide Moratu, nije ga išlo niti u pripremama.
55'
Žuti karton dobio je Mikael Lustig.
61' Kakva prilika za Švedsku! Isak je progurao loptu krroz trojicu, dao je nakon toga na drugu vratnicu za Berga koji je potpuno sam, ali ne zahvaća dobro loptu.
66'
Izmjena! Izlazi Alvaro Morata, ulazi Pablo Sarabia.
66'
Izmjena! Izlazi Rodri, ulazi Thiago Alcantara.
69'
Izmjena! Izlazi Marcus Berg, ulazi Robin Quaison.
69'
Izmjena! Izlazi Alexander Isak, ulazi Viktor Claesson.
74'
Izmjena! Izlazi Daniel Olmo, ulazi Gerard Moreno.
74'
Izmjena! Izlazi Ferran Torres, ulazi Mikel Oyarzabal.
75'
Izmjena! Izlazi Mikael Lustig, ulazi Emil Krafth.
76' Ponovno smo u razdoblju izmjena, zaredalo ih se podosta, vidjet ćemo što će to donijeti jednima i drugima, karte su presložene.
83'
Izmjena! Izlazi Kristoffer Olsson, ulazi Jens Cajuste.
83'
Izmjena! Izlazi Emil Forsberg, ulazi Pierre Bengtsson.
84' Španjolska i dalje ima posjed, vrti i prebacuje s jedne strane na drugu, pokušava se kretanjima natjerati švedsku obranu na neku pogrešku, ali jako dobro i disciplinirano se Šveđani brane.
87'
Izmjena! Izlazi Koke, ulazi Fabian Ruiz.
90' Kako brani Olsen! Sarabia je ubacio za Morena, on dobro puca, ali Olsen je fantastično reagirao i obranio nogom. Još šest minuta nade za jedne i druge.
90'+3' Još jedna odlična prilika za Španjolsku, Alba je ubacio za Sarabiju, lopta se odbija od njegovog koljena prema golu, ali Olsen je branio i teže udarce.
90'+7' Kraj u Sevilli, Švedska se obranila, 0:0!