Karol Linetty
85'

Paulo Sousa
Susret počinje u 21:00 sati.
10' Poljaci su krenuli dosta dobro, zaprijetili su preko Klicja, a Španjolci su odgovorili pokušajem Olma, ali preslabo za Szczesnyja.
18' Nakon velike gužve u 16 metara s vrha svog kaznenog prostora u kontru se sjurio Lewandowski i uspio je doći do nekih 30 metara od gola Simona prije nego je zaustavljen.
26'
GOL! Španjolska - Poljska 1:0
Mrežu je zatresao Alvaro Morata.
26' Španjolska vodi 1:0, a većinu toga napravio je Gerardo Moreno! Odlično je ušo s krila i pronašao Moratu koji je lakoćom zabio! Vrlo emotivna proslava pogotka Morate koji je često na meti kritika navijača.
33' Odlična prilika za Španjolsku, Glik je srušio Olma na 17 metara po sredini gola.
34' Očekivano je pucao Moreno, bez previše kompliciranja, opalio je nisko pokraj živog zida prema kutu, ali lopta prolazi pokraj vratnice.
35' Odlična prilika za Poljake, ali nije se snašao Swidierski. Lewandowski ga je dobro pronašao u petercu, Španjolci su ostali ukopani, nitko nije krenuo u zatvaranjem, ali poljski reprezentativac prebacuje loptu preko gola.
37'
Žuti karton dobio je Mateusz Klich.
43' Koliko sreće za Španjolce! Swiederski je opalio snažno izvana i pogodio vratnicu, lopta se odbija do Lewandowskog koji je sam pred Simonom, ali pogađa vratara Španjolske.
45' Sada na drugoj strani velika prilika! Pedri je odlično proigrao Albu koji s lijeve strane uočava utrčalog Morena, dobro ga pronalazi, ali on pogađa vanjski dio mreže.
45' Minuta nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, Španjolska - Poljska 1:0.
54'
GOL! Španjolska - Poljska 1:1
Mrežu je zatresao Robert Lewandowski.
54' Evo Poljaka ponovno u utakmici! Jozwiak je odlično nabacio s desne strane, Lewandowski si je stvorio prostor i dobio bitku s Laporteom te glavom poslao loptu u mrežu.
57'
Žuti karton dobio je Jakub Moder.
57' Kazneni udarac za Španjolsku, Moder ga je skrivio.
58' Moreno je izveo kazneni udarac, ali pogodio je vratnicu, lopta se odbija do Morate koji puca vrlo neprecizno!
59'
Žuti karton dobio je Kamil Jozwiak.
62'
Izmjena! Izlazi Daniel Olmo, ulazi Ferran Torres.
67'
Izmjena! Izlazi Karol Swiderski, ulazi Przemyslaw Frankowski.
67'
Izmjena! Izlazi Gerard Moreno, ulazi Fabian Ruiz.
67'
Izmjena! Izlazi Koke, ulazi Pablo Sarabia.
69' Velika pogreška Szczesnyja nakon ubačaja s desne strane, vratar Poljske odletio je u prazno, a lopta je na šest metara iznenadila Laportea i pogodila ga je u ruku.
80' U zadnje dvije akcije u 16 metara Poljske bilo je dosta panike, ali oba puta uz ponešto muke Poljaci su izbili loptu.
81'
Žuti karton dobio je Pau Torres.
84' Ponovno Morata promašuje čisti zicer. Bio je pred Szczesnyjem koji mu je odlično ušao u šut i obranio ga.
85'
Izmjena! Izlazi Jan Bednarek, ulazi Pawel Dawidowicz.
85'
Izmjena! Izlazi Jakub Moder, ulazi Karol Linetty.
87'
Izmjena! Izlazi Alvaro Morata, ulazi Mikel Oyarzabal.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+4'
Žuti karton dobio je Rodri.
90'+5' Kraj, 1:1 u Sevilli!