Joachim Löw
Susret počinje u 21:00 sati.
7'
Žuti karton dobio je Joshua Kimmich.
15' Vrlo obećavajuća situacija za Francusku, Pavard je ubacivao s desne strane, niska lopta prema Mbappeu, ali obrana izbacuje u korner.
16' Nakon kornera Pogba je bio najviši u skoku i u biti ramenom zahvatio loptu i poslao je preko grede.
17' Brani Neuer! Dobro je pucao Mbappe izvana, niska lopta prema donjem kutu, ali Neuer je izboksao u korner.
20'
GOL! Francuska - Njemačka 1:0
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Mats Hummels.
20' Francuska vodi 1:0, autogol Hummelsa! Pogba je odličnom loptom na lijevoj strani pronašao Hernandeza koji šalje loptu na peterac, tamo je Hummels koji ju je pokušao izbiti, ali loše ju je zahvatio i pospremio u svoju mrežu.
31' Inače, prosvjednik koji se s padobranom spuštao na početku susreta na travnjak i pritom izgubio kontrolu i skoro prouzročio tragediju, je dobro.
35' Njemačka je u zaostatku, pokušava stvoriti probleme francuskoj obrani, ali zasad Francuzi imaju stvari pod kontrolom. Čak i dalje prijete.
39' Treba primijetiti kako je francuska obrana već tri puta u zadnji čas presjekla dodavanje koje je išklo u prostor u 16 metara, još to Nijemcima nije prošlo.
45' Kraj prvog poluvremena, razlika između ove dvije momčadi je taj autogol Hummelsa.
52' Francuska je morala doći do novog pogotka. Rabiot je bio u dobroj poziciji, malo iskosa sa 7-8 metara, gađao je prvi kut i pogodio vratnicu.
54' Odlična prilika za Njemačku, Gosens je ubacio s lijeve strane za Gnabryja koji je bio po sredini gola u dobroj poziciji, ali je pucao vrlo malo iznad grede.
61' Dugo su ukazivala pomoć Pavardu kojeg je nokautirao u skoku Gosens, ali bit će sve u redu s francuskim bočnim igračem.
67' Fantastičan pogodak i općenito akcija Kyliana Mbappea, ali na kraju ipak bilo je zaleđe u primanju lopte i gol nije priznat.
74'
Izmjena! Izlazi Serge Gnabry, ulazi Timo Werner.
74'
Izmjena! Izlazi Kai Havertz, ulazi Leroy Sane.
78' Pobjegao je Mbappe u kontru, Nijemcu su teško držali korak s njim, ušao je u 16 metara i pao, španjolski sudac pušta igru.
85' Još jednom Francuzi zabijaju, a VAR poništava gol! Pogbina krasna lopta, Mbappe je pobjegao i išao sam s Benzemom na gol, dao je loptu za Realovog napadača koji zabija, ali nakon provjere gol je poništen.
87'
Izmjena! Izlazi Matthias Ginter, ulazi Emre Can.
87'
Izmjena! Izlazi Robin Gosens, ulazi Kevin Volland.
89'
Izmjena! Izlazi Karim Benzema, ulazi Corentin Tolisso.
90' Šest minuta nadoknade.
90'+4'
Izmjena! Izlazi Adrien Rabiot, ulazi Ousmane Dembele.
90'+8' Kraj, Njemačka gubi 1:0 i ulazi u probleme.