Thomas Lemar
87'
Didier Deschamps
Susret počinje u 15:00 sati.
8' Mađari su dobro ušli u utakmicu i bez respekta idu prema naprijed. Zasad se igra više na francuskoj nego mađarskoj polovici.
10'
Žuti karton dobio je Benjamin Pavard.
14' Kakva obrana Gulacsija! Prvo je Benzema nezgodno pucao s 18 metara, Gulacsi je odbio loptu do Griezmanna koji je potpuno sam i ne zabija već pogađa mađarskog vratara!
17' Još jedna sjajna prilika za Francusku! Digne je idealno centrirao s lijeve strane, Mbappe je bio posve sam, pucao je glavom, ali lopta ide pokraj vratnice.
24' Kratko osvježenje za obje momčadi, visoka je temperatura danas u Budimpešti.
25' Inače Mađari su vrlo dobro krenuli, ali nakon prvih desetak minuta Francuska je preuzela stvari u svoje ruke.
26'
Izmjena! Izlazi Adam Szalai, ulazi Nemanja Nikolić.
31' Još jedna sjajna šansa za Francusku, duboka lopta za Mbappea, on odlično viidi dolazak iz drugog plana Benzeme koji puca posve sam s desetak metara, ali neprecizno.
45'
GOL! Mađarska - Francuska 1:0
Mrežu je zatresao Attila Fiola.
45' Mađarska vodi 1:0! Francuzi su dosad dosta toga promašili i stigla je kazna, Salai i Fiola su kombinirali, Fiola došao pred Llorisa i pogodio u sam kut!
45'+5' Kraj prvog dijela, Mađari vode 1:0!
51' Pritisnuli su Francuzi i traže pogodak, ali nisu precizni. Sada je pucao Pogba, ali lopta odlazi pokraj vratnice.
52'
Žuti karton dobio je Endre Botka.
57'
Izmjena! Izlazi Adrien Rabiot, ulazi Ousmane Dembele.
59' Vratnica! Tek što je ušao u igru dembele se našao u sjajnoj prilici! Dobio je loptu na rubu kaznenog prostora, okrenuo čuvara i odlično opalio te pogodio vratnicu.
66'
GOL! Mađarska - Francuska 1:1
Mrežu je zatresao Antoine Griezmann.
66' Francuska se vratila! U kontri je Mbappe ušao s loptom u 16 metara, tražio Benzemu pred golom, Orban je nakratko odbio loptu, ali samo za natrčalog Griezmanna koji punom snagom zabija sa 6-7 metara.
74' Mađari nastavljaju s igrom kao i do sada, nisu se zatvorili i ne čuvaju bod. Sada je sa 17 metara pucao Sallai, no lopta zapinje u bloku.
76'
Izmjena! Izlazi Paul Pogba, ulazi Corentin Tolisso.
76'
Izmjena! Izlazi Karim Benzema, ulazi Olivier Giroud.
76'
Izmjena! Izlazi Andras Schäfer, ulazi Tamas Cseri.
82' Sjajna obrana Gulacsija, Mbaoppe je iskosa došao u sjajnu priliku, opalio je snažno iz blizine, ali Gulacsi odlično brani.
83'
Izmjena! Izlazi Laszlo Kleinheisler, ulazi Gergö Lovrencsics.
87'
Izmjena! Izlazi Ousmane Dembele, ulazi Thomas Lemar.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+5' Kraj, remi u Budimpešti, Mađari su iznenadili Francusku!