Leroy Sane
88'
Joachim Löw
Susret počinje u 18:00 sati.
5' Postigla je Njemačka pogodak, ali on nije priznat. Krasno je nakon ubačaja s desne strane iz voleja pogodio Gosens, ali Gnabry je bio u zaleđu.
12' Bolji su Nijemci u početku, dosta toga pokupšavaju s povratnim loptama, već je bilo nekoliko neugodnih situacija.
15'
GOL! Portugal - Njemačka 1:0
Mrežu je zatresao Cristiano Ronaldo.
15' Njemačka je izgledala opasnije, ali Portugal je poveo! Odličnu kontru povukao je Bernardo Silva koji prebacuje loptu na drugu stranu za Jotu, on u sredini nesebično pronalazi Ronalda i lopta završava u praznoj mreži!
25' Još jedna obećavajuća situacija pred golom Portugala, Gnabry je ubacio s desne strane, Hummels je u peterecu išao na loptu, ali nije stigao.
34'
GOL! Portugal - Njemačka 1:1
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Ruben Dias.
34' Vratila se Njemačka! Ovaj put nema zaleđa, Gosens je dao oštru nisku loptu s lijeve strane, ona dolazi u sredini do Havertza koji je skreće u mrežu. UPDATE: Ipak je Ruben Dias skrenuo loptu, i ovaj pogodak je autogol.
38'
GOL! Portugal - Njemačka 1:2
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Raphael Guerreiro.
38' Bolja je Njemačka i zasluženo je došla do preokreta! Loptu koja je išla u gol aut spasio je Havertz, vratio ju je u sredinu gdje natrčava Guerriro i pogađa svoju mrežu.
45' Tri minute nadoknade.
45'+3' Kraj prvog dijela, Njemačka vodi.
46'
Izmjena! Izlazi Bernardo Silva, ulazi Renato Sanches.
51'
GOL! Portugal - Njemačka 1:3
Mrežu je zatresao Kai Havertz.
51' Njemačka vodi 3:1! Sjajna akcija u kojoj je sudjelovao niz igrača, Portugal nije mogao presjeći nijedno dodavanje, ključno je bilo ono Havertza prema Gosensu koji samo daje povratnu loptu pred gol gdje natrčava Havertz i zabija za 3:1!
58'
Izmjena! Izlazi William Carvalho, ulazi Rafa Silva.
61'
GOL! Portugal - Njemačka 1:4
Mrežu je zatresao Robin Gosens.
61' Portugal je rastavljen, vraćen na tvorničke postavke. Sjajan gol, ubačena lopta s desne strane, Gosens je bio u sredini i lakoćom je zabio za 4:1.
62'
Izmjena! Izlazi Robin Gosens, ulazi Marcel Halstenberg.
62'
Izmjena! Izlazi Mats Hummels, ulazi Emre Can.
64'
Izmjena! Izlazi Bruno Fernandes, ulazi Joao Moutinho.
66'
Žuti karton dobio je Kai Havertz.
67'
GOL! Portugal - Njemačka 2:4
Mrežu je zatresao Diogo Jota.
67' Može li se Portugal vratiti? Sada je loše reagirala njemačka obrana na ubačaj iz prekida, čak trojica Portugalaca ostali su sami pred golom, Ronaldo je prebacio loptu do Jote koji pogađa praznu mrežu.
73'
Izmjena! Izlazi Kai Havertz, ulazi Leon Goretzka.
73'
Izmjena! Izlazi Ilkay Gündogan, ulazi Niklas Süle.
79' Vratnica! Opustili su se malo Nijemci, vidjelo se to i kod drugog gola Portugala, ali i sada. Renato Sanches bio je vrlo blizu pogotku, snažno je opalio, ali zatresao je vratnicu.
83' Mogli su Nijemci povećati prednost, Goretzka je dobio loptu na 15 metara i opalio preko gola.
83'
Izmjena! Izlazi Diogo Jota, ulazi Andre Silva.
88'
Izmjena! Izlazi Serge Gnabry, ulazi Leroy Sane.
90' Još četiri minute.
90'+5' Kraj susreta u Münchenu, Portugal je poražen 4:2.