Moussa Sissoko
87'

Didier Deschamps
Susret počinje u 21:00 sati.
10' Veliko iznenađenje u Münchenu gdje je Mađarska povela protiv Njemačke golom Adama Szalaija!
12' Kada je stigla vijest da je Mađarska povela, stadionom u Budimpešti zaorilo se navijanje domaćina jače vjerojatno nego što će biti kada zabiju Portugalci ili Francuzi.
15' Fantastična prilika za Francusku! Mbappe je dobio loptu iza leđa portugalske obrane, pucao je s ruba kaznenog prostora, ali Rui Patricio odlično je obranio.
27' Kazneni udarac za Portugal!
27'
Žuti karton dobio je Hugo Lloris.
28' Penal potpuno čist, Lloris je doslovno nokautiorao Danila koji je išao na loptu i prvi igrao glavom pa tek onda Lloris boksa Danila i loptu.
30'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Cristiano Ronaldo.
30' Ronaldo ne griješi, tako se puca penal, bez razmišljanja, vaganja, zastajkivanja, odmah, svom snagom, Lloris nije imao šanse.
36'
Žuti karton dobio je Lucas Hernandez.
40'
Žuti karton dobio je Antoine Griezmann.
41' Rijetki pokušaji na obje strane, sada je izvana opalio Moutinho, s nekih 18-19 metara, ali pokraj gola.
45' Kazneni udarac sada za Francusku!
45' Dvoboj u 16 metara Mbappea i Semeda, rame u rame, pada Mbappe, Lahoz kaže penal.
45'+2'
GOL! 1:1! Najstrožu kaznu realizirao je Karim Benzema.
45'+2' Benzema to rutinski zabija, Patricio je otišao u krivu stranu.
45'+6' Kraj prvog dijela, 1:1.
46'
Izmjena! Izlazi Lucas Hernandez, ulazi Lucas Digne.
46'
Izmjena! Izlazi Danilo Pereira, ulazi Joao Palhinha.
47' Benzema zabija, ali slavlje je trajalo kratko! Dobio je loptu kroz obranu Portugala, ako je bilo zaleđe, bilo je minimalno.
48'
GOL! Portugal - Francuska 1:2
Mrežu je zatresao Karim Benzema.
48' Ipak vrijedi pogodak! Benzema je bio u liniji, bio je to savršen ulazak, došao je iskosa pred Patricija i pogodio od suprotne vratnice u mrežu. Preokret!
51'
Izmjena! Izlazi Lucas Digne, ulazi Adrien Rabiot.
51' Čini se da je Digneu stradao mišić, pet minuta je bio na travnjaku.
58' Kazneni udarac za Portugal!
58' Rukom je u 16 metara igrao Kounde nakon pokušaja ubačaja Ronalda, Lahoz bez razmišljanja pokazuje na 11 metara.
60'
GOL! 2:2! Najstrožu kaznu realizirao je Cristiano Ronaldo.
60' Opet imamo poravnanje i Ronaldo opet vrlo siguran, 2:2!
66'
Izmjena! Izlazi Corentin Tolisso, ulazi Kingsley Coman.
67' Kako brani Patricio! Odličan udarac Pogbe izvana, Patricio je vrhovima prstiju odbio u gredu, pokušao je i Griezmann, ali ni on nije zabio!
68' Kaos u Münchenu! Njemačka je izjadnačila preko Havertza, ali dvije minute kasnije Schafer vraća prednost na stranu Mađarske!
72'
Izmjena! Izlazi Bernardo Silva, ulazi Bruno Fernandes.
72'
Izmjena! Izlazi Joao Moutinho, ulazi Ruben Neves.
79'
Izmjena! Izlazi Nelson Semedo, ulazi Diogo Dalot.
84' Njemačka se vraća u život! Leon Goretzka zabija za 2:2!
86' Krasno je Coman vratio loptu za Griezmanna, a odmah se vidjelo kada je zamahnuo da će to otići u 76. red tribina.
87'
Izmjena! Izlazi Antoine Griezmann, ulazi Moussa Sissoko.
87'
Izmjena! Izlazi Renato Sanches, ulazi Sergio Oliveira.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+4' Kraj u Münchenu, Njemačka se izvukla, 2:2! Hrabra Mađarska ispala je s drugim remijem.
90'+5' Kraj i u Budimpešti, 2:2!