Sergio Oliveira
78'
Fernando Santos
Susret počinje u 21:00 sati.
6' Prva prilika na susretu pripala je Portugalcima! Brz napad, Renato Sanches je odlično proigrao Dioga Jotu koji ulazi u 16 metara i puca vrlo neprecizno.
20' Ako ste očekivali vatromet prilika, krasnih akcija i golova, ništa od toga što je i nekako očekivano. I jedni i drugi vole kontrolirani nogomet bez neke velike jurnjave.
25' Prvi udarac u okvir gola na ovom susretu, Ronaldo iz slobodnjaka s 25 metara, vrlo snažno, ali ravno u Courtoisa.
35' Traje šahovska bitka u Sevilli, za neutralne promatrače najdosadnija utakmica Prvenstva.
42'
GOL! Belgija - Portugal 1:0
Mrežu je zatresao Thorgan Hazard.
42' Utakmica za zaborav do 42. minute! Belgijci su kombinirali na 20 metara, lopta je došla do Thorgana Hazarda koji fantastično pogađa u suprotni kut!
45'
Žuti karton dobio je Joao Palhinha.
45' Minuta nadoknade.
45'+3' Kraj prvog dijela, 1:0 za Belgiju.
48'
Izmjena! Izlazi Kevin De Bruyne, ulazi Dries Mertens.
48' Nema De Bruyne sreće, zbog ozljede mora van, ulazi Mertens.
51'
Žuti karton dobio je Diogo Dalot.
55'
Izmjena! Izlazi Joao Moutinho, ulazi Joao Felix.
55'
Izmjena! Izlazi Bernardo Silva, ulazi Bruno Fernandes.
58' Dobra akcija Portugala! Jota je dobio loptu točno u noge u 16 metara, u idealnoj poziciji, okrenuo se i opalio malo preko gola.
68' Igra se nešto otvorenije nego u prvom poluvremenu, ali i dalje je to daleko od mogućnosti jednih i drugih.
70'
Izmjena! Izlazi Diogo Jota, ulazi Andre Silva.
72'
Žuti karton dobio je Thomas Vermaelen.
77'
Žuti karton dobio je Pepe.
77' U zadnjih nekoliko minuta počelo se igrati dosta čvrsto pa je došlo do nakuravanja gdje je Pepe izvukao deblji kraj.
78'
Izmjena! Izlazi Joao Palhinha, ulazi Danilo Pereira.
78'
Izmjena! Izlazi Renato Sanches, ulazi Sergio Oliveira.
81'
Žuti karton dobio je Toby Alderweireld.
82' Sjajna prilika za Portugalce! Ruben Dias je pucao glavom nakon kornera, ali u Courtoisa.
83' Vratnica! Odbijena lopta na rub kaznenog prostora dolazo do Guerreira koji je pucao iz prve i pogodio vratnicu!
87'
Izmjena! Izlazi Eden Hazard, ulazi Yannick Carrasco.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+5'
Izmjena! Izlazi Thorgan Hazard, ulazi Leander Dendoncker.
90'+6' Kraj, Portugal predaje titulu prvaka.