Mathias Jensen
88'
Kasper Hjulmand
Susret počinje u 21:00 sati.
8' Neće Dancima biti nimalo lako, Englezi su puni samopouzdanja, imaju tribine na svojoj strani i to pokazuju od početka.
13' Sterling je dobio loptu u poziciju koju voli, ušao je u sredinu s lijeve strane, ali nije dobro zahvatio loptu i Schmeichel brani.
15' Prijete i Danci. Prvo je Pickford obranio pokušaj Hojbjerga nakon čega Englezi griješe, lopta dolazi do Braithwaitea, ali niti on je zabija.
25' Damsgaard pokazuje kako ima dobar udarac, gađao je u gornji kut, lopta je prošla malo pokraj vratnice.
30'
GOL! Engleska - Danska 0:1
Mrežu je zatresao Mikkel Damsgaard.
30' Danska vodi 1:0!!!! Sjajan pogodak Damsgaarda! Slobodni udarac na 25 metara, Damsgaard je prebacio živi zid, Pickford je nekako kasno krenuo i nije uspio dohvatiti loptu koja nije išla u sam kut.
33' Pickford je branio dobro na ovom Prvenstvu, ali Englezi očito ne mogu bez pogrešaka vratara. I kod gola ostaje dojam da je mogao bolje reagirati, a sada je i krivo dodao te skoro stvorio opasnost pred svojim kaznenim prostorom.
36' Sada su Englezi imali slobodnjak na sličnoj udaljenosti, pucao je Sterling, ali lopta je pogodila Kjaera u živom zidu.
38' Kakva obrana Schmeichela!!! Nevjerojatno kako je Sterling uspio to zapucati, s pet metara idealnu loptu uputio je prema golu, ali danski vratar sjajno brani.
39'
GOL! Engleska - Danska 1:1
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Simon Kjaer.
39' Vratila se Engleska! Saka je dobio loptu na desnoj strani i uputio nisko oštro dodavanje u peterac gdje na loptu uklizava Simon Kjaer i neposredno pred Raheemom Sterlingom šalje je u svoju mrežu. Da to nije napravio on, teško da ne bi napravio Sterling.
45' Kraj prvog poluvremena, 1:1.
49'
Žuti karton dobio je Harry Maguire.
52' Evo Danaca! Lopta je došla do Dolberga kojem se otvorio prostor sa 16 metara, on je dobro opalio, ali Pickford brani. Od gola ne bi bilo ništa, Dolberg je ipak bio u zaleđi.
62' Englezi su u zadnjim minutama sve opasniji. Shaw je prvo poslao neugodnu loptu paralelno s gol linijom, ali nitko nije došao do nje da bi minutu kasnije Mount bio na pet metara od gola, međutim dobro je blokiran.
67'
Izmjena! Izlazi Jens Stryger Larsen, ulazi Daniel Wass.
67'
Izmjena! Izlazi Mikkel Damsgaard, ulazi Yussuf Poulsen.
67'
Izmjena! Izlazi Kasper Dolberg, ulazi Christian Norgaard.
69' Na oduševljenje Engleza priprema se Jack Grealish.
69'
Izmjena! Izlazi Bukayo Saka, ulazi Jack Grealish.
72'
Žuti karton dobio je Daniel Wass.
74' Traže Englezi kazneni udarac nakon pada Kanea u 16 metara, ali Nizozemac kaže ništa od toga.
78' Chelseajev branič Andreas Christensen zaradio je ozljedu prilikom spašavanja opasne situacije na svojoj polovici.
79'
Izmjena! Izlazi Andreas Christensen, ulazi Joachim Andersen.
83' Luke Shaw je odlično ubacio, John Stones najviši u skoku, ali lopta ne ide u okvir gola.
88'
Izmjena! Izlazi Thomas Delaney, ulazi Mathias Jensen.
90' Šest minuta nadoknade.
90'+3' Englezi pritišću, potpuno su sabili Dansku u 16 metara, ali praktički ne mogu do udarca, prevelika je gužva u kaznenom prostoru.
90'+7' Preživjeli su Danci nekim čudom, idemo u produžetke!
91' Počeo je prvi produžetak.
94' Odlična obrana Schmeichela! Kane je dobio loptu u 16 metara iskosa, dobro je gađao suprotni kut, ali danski vratar sjajno brani.
95'
Izmjena! Izlazi Declan Rice, ulazi Jordan Henderson.
95'
Izmjena! Izlazi Mason Mount, ulazi Phil Foden.
98' Ponovno jak pritisak Engleza, nizakli su se pokušaju, ali na kraju je sve okončao Sterling opalivši visoko preko gola.
102' Kazneni udarac za Englesku!
102' Maehle je bio uz Sterlinga koji pada, snimka pokazuje kako to i nije tako uvjerljivo, ali Makkelie ostaje pri svom.
104'
GOL! Engleska - Danska 2:1
Mrežu je zatresao Harry Kane.
104' Kasper Schmeichel je obranio penal Kaneu, ali lopta mu se odbija i napadač Tottenhama zabija za 2:1!
105' O ovom kaznenom udarcu će se još pričati, Sterling već ima povijest olakog padanja tako da...
105'+3' Kraj prvog produžetka.
106' Počeo je drugi produžetak.
106'
Izmjena! Izlazi Jack Grealish, ulazi Kieran Trippier.
110' Koliko god se čine umornijima, Danci nemaju što čekati, moraju tražiti pogodak.
114' Evo opasnog pokušaja, Braithwaite je pokušao udarcem izvana, Pickford odbija u korner.
120' Englezi su sakrili Dancima loptu, a oni jednostavno nemaju snage za neki presing.
120' Minuta nadoknade.
120'+2' Kraj, Engleska je u finalu!