Liga prvaka, kvalifikacije, 2. pretkolo, 20.07.2021, 20:00 h, Stadion u Maksimiru
Suci: Pawel Gil, Dawid Golis, Krzysztof Myrmus (Poljska)
Marinos Tzioni
62'
75
Loizos Loizou
82'

Henning Berg
Susret počinje u 20:00 sati.
 Dinamo večeras u Maksimiru dočekuje Omoniju u prvom susretu drugog pretkola Lige prvaka. Modri traže što bolji rezultat uoči odlaska na teško gostovanje na Cipar.
4' Dva puta je Dinamo dobro krenuo prema naprijed, ali dodavanja Oršića i Majera u završnici nisu bila dobra.
9' Lecjaks je jako dobro prošao i ušao u 16 metara po lijevoj strani, oštro je ubacio u peterac, ali Livaković je bio spreman.
11' Odlično je Majer prošao Lecjaksa i onda ubacio u peterac, Fabiano je zaplivao u prazno, ali nikog od Dinamovih igrača nije bilo da pospremi loptu u mrežu.
19' Slobodnjak za Omoniju s nekih 25 metara dosta iskosa, Jordi Gomez probao je iznenaditi Livakovića, ali pucao je pokraj gola.
27' Iznenadna prilika za Omoniju! Lopta je išla prema Šćepoviću, to dodavanje presjekao je Lauritsen i odbio loptu, no točno na Duriša koji je sam na 16 metara i puca pokraj gola.
29'
Žuti karton dobio je Ioannis Kousoulos.
34' Napokon malo više prostora za Dinamo, Majer je povukao kontru i pronašao Petkovića koji u kaznenom prostoru gura loptu za Oršića, no on puca u blok i lopta ide u korner.
36' Spašava ciparski blok Omoniju! Dva pokušaja Petkovića završila su u bloku, ovo su bile najkvalitetnije situacije za Modre večeras.
37' Oba puta u bloku Omonije bio je Shehu i spriječio tako sigurne pogotke.
39' Ademi je ostao na travi, stradao je mišić i odmah je bilo jasno da ne može nastaviti.
42'
Izmjena! Izlazi Arijan Ademi, ulazi Josip Mišić.
43' Slobodnjak za Omoniju na nekih 25 metara od gola, pucao je Bautheac, prebacio živi zid, ali i gol.
45' Još jedan pokušaj gostiju, Kousoulas je ambiciozno opalio s više od 25 metara, ravno u Livakovića.
45'+1' Tri minute nadoknade.
45'+2' Opasan pokušaj Majera s dobrih 25 metara, lopta je išla u sam kut, a Lang je dovoljno skrenuo da završi u korneru.
45'+4' Kraj prvog dijela, 0:0
55' Nakon nešto više uzbuđenja u drugom dijelu, bilo je gužve u kaznenom prostoru Omonije nakon kornera, no nikako Modri nisu uspjeli doći do pozicije za udarac.
60' Nastradao je Ivanušec u sudaru s Gomezom.
62'
Izmjena! Izlazi Mix Diskerud, ulazi Marinos Tzioni.
63'
Izmjena! Izlazi Luka Ivanušec, ulazi Lirim Kastrati.
63' Nakon Ademija i Ivanušec je iznesen s travnjaka, ozlijeđen je i ne izgleda nimalo dobro.
64'
GOL! Dinamo - Omonia 1:0
Mrežu je zatresao Lovro Majer. Asistent je Kristijan Jakić.
64' Napokon je Dinamo poveo! Ciprani nisu dobro izbili loptu, Jakić je glavom odlično vratio je naprijed, Mišić je propušta i ona dolazi do Majera koji vara čuvara i šalje loptu u mrežu!
79'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Mario Gavranović.
79'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Duje Čop.
81'
GOL! Dinamo - Omonia 2:0
Mrežu je zatresao Kristijan Jakić. Asistent je Lovro Majer.
81' Dinamo vodi 2:0! Prvo je opasno opalio s 30 metara Ristovski, a Fabiano odbio loptu u korner. Nabacio je Majer, odličan ubačaj za Jakića koji glavom pogađa za 2:0!
82'
Izmjena! Izlazi Marko Šćepović, ulazi Loizos Loizou.
87'
Žuti karton dobio je Kristijan Jakić.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+5' Kraj, Dinamo odnosi pobjedu 2:0!