Konferencijska liga, kvalifikacije, 2. pretkolo, 22.07.2021, 19:00 h, Centenary Stadium, Ta' Qali
Suci: Neil Doyle, Wayne McDonnell, Darragh Keegan (Irska)
Jefferson Assis
68'
5
Luke Tabone
86'
11
Judivan
88'

Susret počinje u 19:00 sati.
7' Zasad bez uzbuđenja na Malti, Gzira zasad čak ima više loptu u svojim nogama i igra se više pred golom Riječana.
21' U prvoj poluprilici na dvoboju našao se Drmić, no njegov je udarac završio u bloku.
28' Najbolja prilika za Rijeku, nakon kombinacije Drmića i Pavičića, lopta je došla na rubu kaznenog prostora za Ampema koji je dobro pucao, ali domaći vratar je obranio.
30'
Žuti karton dobio je Adrian Liber.
32' Sve češće pokušavaju Riječani, sada je Murić pucao izvana, znamo kako ima dobar i kvalitetan udarac, ali ovaj put je lopta išla točno u vratara.
41' Odlična prilika za Drmića! Krenuo ej sam prema vrataru, ali domaći stoper uklizao je u zadnji čas i spriječio pogodak.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Adrian Liber, ulazi Denis Bušnja.
51' Dobar udarac Tomečaka iz poluvoleja s nekih 12-13 metara, ali Haber je uspio nekako obraniti. Rijeka je bolje ušla u drugi dio.
55'
Izmjena! Izlazi Josip Drmić, ulazi Jorge Obregon.
57'
GOL! Gzira United - Rijeka 0:1
Mrežu je zatresao Denis Bušnja. Asistent je Ivan Tomečak.
57' Rijeka zasluženo vodi 1:0! Napokon je probijen led, Tomečak i Lepinjica su kombinirali, uslijedila je povratna lopta na 15 metara gdje je Denis Bušnja, a on lijepo pogađa iz koraka u prazan kut!
59' Ovo je bilo blizu. Davis je pokušao s nekih 20-ak metara, nezgodan udarac s visokim lukom, ali srećom lopta prolazi malo pokraj vratnice.
60'
Žuti karton dobio je Stephen Pisani.
62'
Žuti karton dobio je Ivan Lepinjica.
65' Još jedna bomba, ovo je bilo s dobrih 25 metara, Thiaguinho je opalio svom snagom, lopta je išla pod gredu, ali Labrović vrhovima prstiju skreće loptu.
68'
Izmjena! Izlazi Robert Murić, ulazi Matej Vuk.
68'
Izmjena! Izlazi Ricardo Correa Duarte, ulazi Jefferson Assis.
69'
Žuti karton dobio je Martin Davis.
72'
Žuti karton dobio je Joao Escoval.
77'
GOL! Gzira United - Rijeka 0:2
Mrežu je zatresao Prince Obeng Ampem. Asistent je Jorge Obregon.
77' Rijeka vodi 2:0! Obregon je kaznio pogrešku vratara Gzire, uzeo mu loptu i pronašao pred golom Ampema kojem nije bilo teško pogoditi mrežu!
85'
Žuti karton dobio je Jackson Mendoza.
86'
Izmjena! Izlazi Steve Borg, ulazi Luke Tabone.
87'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Ivan Lepinjica.
87' Rijeka će završnicu odraditi s igračem manje, Ivan Lepinjica zaradio je drugi žuti karton,.
88'
Izmjena! Izlazi Stephen Pisani, ulazi Judivan.
89'
Žuti karton dobio je Denis Bušnja.
90' Tri minute nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Prince Obeng Ampem, ulazi Niko Galešić.
90'+3'
Žuti karton dobio je Dexter Xuereb.
90'+4' Kraj, Rijeka odnosi pobjedu!