Konferencijska liga, kvalifikacije, 2. pretkolo, 22.07.2021, 21:00 h, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, Szczecin
Suci: Horatiu Fesnic, Valentin Avram, Alexandru Cerei (Rumunjska)
Jean Carlos da Silva Rocha
68'
14
Kamil Drygas
80'
9
Piotr Parzyszek
80'

Susret počinje u 21:00 sati.
 Prva prepreka za Osječane u Konferencijskoj ligi je Pogon. Neugodni Poljaci su u statusu domaćina u prvoj utakmici drugog pretkola.
3' Mierez je dobro krenuo, agresivno, već je u jednom navratu opasno pritisnuo Stipicu koji se ipak snašao.
7' Vrlo nezgodna situacija pred golom Osijeka, Kozlowski je pronašao Kowalczyka koji je na 12-13 metara, nisko puca, ali Ivušić brani.
15' Dinamičan dvoboj u Poljskoj, igra se zanimljivo i u visokom ritmu, zasad najbolju priliku imaju domaćini.
21' Malo naguravanja Jugovića i Zecha, više nervoze kod Zecha i obojica su dobili predavanje suca iz Rumunjske.
27' Osječani su iz ničeg stvorili si priliku i to zahvaljujući dobrom pritisku Kleinheisleru koji je izborio korner, ali nije iz njega bilo opasnosti.
32' Bio je slobodni udarac za Pogon na desnoj strani, ipak se domaćin nije odlučio na ubačaj nego nekakvu kombinaciju koju je okončao Kurzawa nepreciznim udarcem s 22-23 metra.
36' Bilo je sada dosta Poljaka ne ulasku u kazneni prostor, moglo je biti opasno, ali Kozlowski je zakomplicirao, ušao u dribling i izgubio loptu.
45' Kraj prvog poluvremena bez nadoknade, 0:0.
55' Nema nikakvih uzbuđenja u drugom dijelu, još uvijek bez prave velike prilike.
56'
Žuti karton dobio je Rafal Kurzawa.
58' Slobodnjak za Osijek na nejkih 22-23 metra, pucao je Bohar, ali preko gola.
59'
Izmjena! Izlazi Laszlo Kleinheisler, ulazi Marin Pilj.
68'
Izmjena! Izlazi Kacper Kozlowski, ulazi Jean Carlos da Silva Rocha.
69'
Izmjena! Izlazi Damjan Bohar, ulazi Amer Hiroš.
69'
Izmjena! Izlazi Vedran Jugović, ulazi Darko Nejašmić.
73' Nakon kornera Zahović je na petercu došao do lopte, pucao je glavom, točnije pokušao je usmjeriti loptu prema golu, ali nije uspio, otišla je daleko od gola.
78' Vrlo neugodna situacija pred osječkim golom, Kowalczyk je bio pred golom Ivušića, iskosa je pucao po zemlji, ali Ivušić brani.
80'
Izmjena! Izlazi Sebastian Kowalczyk, ulazi Kamil Drygas.
80'
Izmjena! Izlazi Luka Zahović, ulazi Piotr Parzyszek.
82'
Izmjena! Izlazi Mato Miloš, ulazi Šime Gržan.
82'
Izmjena! Izlazi Ramon Mierez, ulazi Antonio Mance.
86' Prilika za Osječane koji su krenuli u polukontru, ali Pogon je sve to izblokirao i pokazao zašto je primio najmanje golova prošle sezone u poljskom prvenstvu.
90' Tri minute nadoknade.
90'+3' Kraj u Poljskoj, 0:0!