HT Prva liga, 2. kolo, 23.07.2021, 20:00 h, Stadion u Sigetu
Suci: Ante Čuljak, Bojan Zobenica, Ivan Mihalj
Josip Šutalo 35'
Mario Gavranović 49'
Dinamo
Susret počinje u 20:00 sati.
 U prvom susretu drugog kola HT Prcve lige Hrvatska dragovoljac u Kranjčevićevoj dočekuje Dinamo. I jedni i drugi u prvom kolu upisali su poraz.
10' Prvih desetak minuta prošlo je u očekivanoj Dinamovoj inicijativi, ali još nema pravih prilika.
16' Prvu pokušaj prema golu, ali doslovno samo pokušaj. Menalo je dobio loptu na rubu kaznenog prostora, pucao je iz teške pozicije, ali pokraj gola.
19'
GOL! Hrvatski dragovoljac - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Lovro Majer. Asistent je Josip Šutalo.
19' Prva prava velika prilika i Dinamo vodi! S desne strane odlično je nabacio Šutalo, lopta je došla na drugu vratnicu do Lovre Majera koji rutinski trese mrežu Šubarića.
30' Dinamo i dalje potpuno kontrolira igru, nedostaje mu okomitosti, a domaćin je zasdad potpuno bezopasan.
34'
Žuti karton dobio je Tonio Teklić.
35'
GOL! Hrvatski dragovoljac - Dinamo 0:2
Mrežu je zatresao Josip Šutalo. Asistent je Lovro Majer.
35' 2:0 za Dinamo! Majer je ovaj put bio asistent, s ruba kaznanog prostora, iz najudaljenije točke, krasno je ubacio na peterac na zaboravljenog Šutala koji lakoćom pogađa glavom za 2:0.
38' Krasna obrana Šubarića, Ristovski je odlično sustio loptu za Majera koji puca iz prve sa 7-8 metara, ali Šubarić krasno nogom odbija iz kuta.
40' Zaspala je Dinamova obrana i skoro je stigla kazna! Lopta iza leđa obrane za Veljaču koji je sam pred Livakovićem, ali požurio je s udarcem i pucao pokraj gola.
42' Novi zicer Menala i odlična obrana Šubarića. Ubačena je lopta na drugu vratnicu gdje je Menalo sam, dobro skače i glavom šalje loptu prema golu, ali Šubarić nekako brani.
43' Sada sijeva sa svih strana, Majer je dobio loptu pred kaznenim prostorom, jako dobro je pucao, ali lopta odlazi koji centimetar pokraj vratnice.
45' Kraj prvog dijela 2:0 za Dinamo.
46'
Izmjena! Izlazi Karlo Perić, ulazi Vinko Petković.
46'
Izmjena! Izlazi Stefan Ristovski, ulazi Lirim Kastrati.
46'
Izmjena! Izlazi Josip Mišić, ulazi Marko Bulat.
49'
GOL! Hrvatski dragovoljac - Dinamo 0:3
Mrežu je zatresao Mario Gavranović. Asistent je Bartol Franjić.
49' Nastavlja Dinamo odlično i u drugom dijelu. Bulat je krasnim dodavanjem izbacio na lijevoj strani Franjića koji pronalazi u sredini Gavranovićam on pronalazi prostor i onda lakoćom zabija.
52'
Izmjena! Izlazi Luka Viduka, ulazi Danovis Caliz Martinez.
53'
GOL! Hrvatski dragovoljac - Dinamo 0:4
Mrežu je zatresao Lovro Majer. Asistent je Luka Ivanušec.
53' Dragovoljac je pred teškom katastrofom, već je 4:0, a ovaj put Ivanušec je pucao s lijeve strane, a Majer koljenom poslao loptu u mrežu.
55'
Izmjena! Izlazi Kristijan Jakić, ulazi Dario Špikić.
55'
Izmjena! Izlazi Dino Skorup, ulazi Domagoj Babin.
55'
Izmjena! Izlazi Valentino Majstorović, ulazi Tin Hrvoj.
66'
Izmjena! Izlazi Lovro Majer, ulazi Bruno Petković.
70' Puno bolji Dinamo prijetio je i preko Menala i sada Ivanušeca koji je opalio s ruba kaznenog prostora pokraj gola.
71'
Izmjena! Izlazi Mario Gavranović, ulazi Duje Čop.
74'
Izmjena! Izlazi Marko Bašić, ulazi Jakov Bašić.
85' Nema nikakvih promjena na travnjaku, Dinamo i u trećoj brzini znatno bolji od Dragovoljca i lakoćom odrađuje posao.
90' Dvije minute nadoknade.
90'+3' Kraj, Dinamo odnosi pobjedu 4:0!