HT Prva liga, 2. kolo, 24.07.2021, 18:55 h, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Susret počinje u 18:55 sati.
 Slaven i Lokomotiva su dva najugodnija iznenađenja prvog kola, ali sad moraju jedni na druge.
1' Susret je počeo.
4' Prvu šansu na susretu imao je Krstanović kojeg je pronašao Brković, ali je udarac blokiran.
8' Opet je Krstanović na podu nakon zračnog duela. Uglavnom se Klafurićeva ekipa oslanja na duge lopte prema naprijed, dok je Lokomotiva pokušala posjedom stvoriti nešto ozbiljno. No, bez uspjeha.
11' Deset minuta je za nama, dosta miran i čvrst susret s mnogo borbe na sredini terena.
12' Bilježimo još jedan pokušaj Krstanovića, ovaj put glavom nakon ubačaja Marine. No, preko gola. Prije toga je Lokomotiva složila lijepu tranziciju koju nije dobro ubačajem završio Miličević.
17' Bel pušta nešto oštriju igru, sad je na terenu završio Brković kojeg je bez prekršaja na pod poslao De Haas.
18' De Haas je vrlo čvrst, sad je i Krstanović bio na podu nakon sudara s njim. Rekli bismo, prava prvenstvena, čvrsta utakmica.
20' Evo i opasnijeg napada Lokomotive, Aliyu je kratko kombinirao sa suigračem i ušao skoro do peterca s desne strane, ali je povratna poslana sa same crte blokirana.
22'
GOL! Slaven Belupo - Lokomotiva 0:1
Mrežu je zatresao Enis Cokaj. Asistent je Branimir Cipetić.
22' Gol iz prvog udarca Lokomotive na vrata! Mnogo je prostora bilo za Cipetića na desnoj strani, on je krasno ubacio za Cokaja koji je ušao iz drugog plana i nebranjen pogodio glavom.
25' Mnogi su sumnjali u ovaj roster Lokomotive koji je ostao bez nekoliko iskusnijih, ali ovo na početku sezonu izgleda sjajno za ekipu koja je za dlaku izborila ostanak prošle sezone.
26' Evo i pokušaja odgovora Slavena! Bio je korner koji je krasno izveo Glavčić, pucao je Božić glavom. No, Santini čupa ispod grede, a iz ponovljenog kornera opet Božić puca preko gola.
32' Prijeti Lokomotiva i dalje. Čović je u zadnji tren čistio ispred Aliyua, a onda je De Haas nakon udarca iz kuta pucao malo pokraj vrata.
33' Krstanović sad malo vraća udarce, ali je ceh platio Marić koji je ostao bez zraka nakon udarca laktom. Opet nije sviran prekršaj, a posljedica teže prirode nema.
38' Oštar ubačaj Miličevića s lijeve strane, na crtu je natrčavao Aliyu, ali je lopta prozujala kraj napadača i Čovića na drugu stranu.
41' Nakon 40 minuta dojam je da gledamo dvije solidne, dobro organizirane ekipe. Lokomotiva je iskoristila svoju priliku, Slavenu nedostaje konkretnosti u napadima, ali obje momčadi će mnogima u ligi zadati glavobolje do kraja sezone.
45'+1' Igrat će se jedna minuta nadoknade.
45'+1' Glavčić s 30-ak metara, ali preslabo za Santinija.
45'+1' Kraj prvog poluvremena.
46' Krenulo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Lovro Zvonarek, ulazi Mateo Monjac.
47'
Žuti karton dobio je Arijan Brković.
47' Velika šansa Lokomotive! Probio je Pivarić lijevo te je uposlio Aliyua od kojeg lopta dolazi Kačavendi, ali Božić blokira udarac izbliza mladog napadača, a onda i Aliyua.
53' Nova propuštena velika prilika Lokosa! Ovaj put je Aliyu pronašao Solda koji s desetak metara puca iz okreta, ali lopta ide preko i pokraj gola.
55' Opet je opasno, Lokosi naviru! Sad je Kačavenda dobro povukao i pronašao Pivarića loptom u prostor, ali povratnu lijevog beka izlaskom zatvara Čović.
57' Prošao je sad Miličević po lijevoj strani te je pokušao efektno vanjskom, ali preko gola. Slaven ne može iznijeti loptu sa svoje polovice, Lokomotiva napada i dojam je da gol visi u zraku.
59' Opet je Slaven opasan iz kornera, opet Glavčić i Božić! Santini je uplivao u prazno, ali Božić glavom šalje loptu iznad grede.
62'
Izmjena! Izlazi Marin Laušić, ulazi Antonio Bosec.
62'
Izmjena! Izlazi Arijan Brković, ulazi Mihael Mlinarić.
65' Kazneni udarac! Cipetić je zakasnio nakon što je promašio loptu te je srušio Monjca.
66' Naravno, VAR provjera, ali sve je čisto i loptu uzima Krstanović.
66'
GOL! 1:1! Najstrožu kaznu realizirao je Ivan Krstanović.
66' Krstanović nije pogriješio te zabija svoj 110. pogodak u HNL-u! Slaven se vratio nakon razdoblja u kojem je skoro primio drugi gol.
69' Ugasili su se reflektori na stadionu, imamo kratak prekid.
72' Igrači se povlače na osvježenje, treba vremena za nastavak igre jer se reflektori pale tek postepeno.
73' Govore informacije sa stadiona, pauza će potrajati čak i do 15 minuta.
78' Susret je nastavljen.
82' Semafor na stadionu i onaj televizijski se razlikuju. Mi smo u 82. minuti, ali je semafor na stadionu "restartan" i pokazuje devet minuta prekida manje pa će se razlika uračunati u nadoknadu.
86' Opasno je bilo pred golom Slavena, ubačaj Cipetića je Zirdum izbio ispred Dabre.
86'
Izmjena! Izlazi Marko Dabro, ulazi Luka Stojković.
87'
GOL! Slaven Belupo - Lokomotiva 1:2
Mrežu je zatresao Josip Pivarić.
88' Vraća se Lokomotiva u vodstvo! Slobodan udarac Stojkovića nakon ubačaja se odbio do Pivarića koji s met metara šalje loptu u mrežu!
88' Gol se provjerava na VAR-u, na stadionu kažu da je gol pao u 80. minuti.
89' Aliyu je bio u zaleđu i lopta se odbila od njega, moglo bi ovo biti i poništeno.
90' Bel tek sad ide sam gledati, sporna je situacija je li Aliyu dirao loptu nakon ubačaja jer je bio u zaleđu.
90' Gol je priznat, Lokomotiva vodi!
90'+4' Već smo po televizijskom semaforu debelo u nadoknadi, na stadionu još nije istekla 90. minuta.
90'+7' Ima se dosta tu još za igrati, prvo smo imali prekid od deset minuta pa još četiri minute provjere gola.
90'+7'
Izmjena! Izlazi Ibrahim Aliyu, ulazi Mate Maleš.
90'+9' Istekla je 90. minuta na stadionu, igrat će se još šest minuta.
90'+10' Povukao je Kačavenda sjajno kontru nakon udarca iz kuta Slavena, ali je sve uprskano na ulasku u domaćih 16 metara.
90'+11'
Izmjena! Izlazi Josip Pivarić, ulazi Kemal Osmanković.
90'+13'
Žuti karton dobio je Antonio Bosec.
90'+14' Nema više što Slaven čekati, u napadu je i Božić jer šalju se duge lopte i ide se po izjednačenje.
90'+15' Možda i posljednja prilika Slavena otišla je u vjetar. Nova duga lopta, Krstnović glavom, ali pokraj gola.
90'+15' Kraj susreta.