HT Prva liga, 2. kolo, 24.07.2021, 21:00 h, Gradski stadion Velika Gorica
Suci: Duje Strukan, Hrvoje Radić, Alen Jakšić
3:1(1:0) Šibenik
Karlo Bilić 87'
Šibenik
Susret počinje u 21:00 sati.
6' Zapišimo pokušaj Delića izvana, opalio je s 18 metara ravno u Banića.
12' Gorica se ne može pohvaliti nekim posebno dobrim ulaskom u susret, Šibenčani ih drže podalje gola, a i ono što je domaćin pokušao, nije bilo dobro.
16' Šroler je zakuhao dobru situaciju u kaznenom prostoru Šibenika, proigrao je Jovičića koji pokušava petom, ali ne zabija.
26'
GOL! Gorica - Šibenik 1:0
Mrežu je zatresao Hrvoje Babec. Asistent je Kristijan Lovrić.
26' Gorica vodi 1:0! Velika pogreška obrane Šibenika, Lovriće je ubacio loptu u prazan prosto, utrčao je Babec kojeg nitko nije preuzeo i veznjak Gorice prbacuje Rogića te zabija za 1:0.
30' Sjajna prilika za Goricu! Lovrić je ubacio iz kornera, Jovičić je najviši u skoku i glavom šalje loptu malo pokraj gola.
36' Kakva bomba Lovrića! Povukao je loptu, izbjegao blok na rubu kaznenog prostora i onda opalio u gornji kut, no lopta pogađa gredu! Sjajan šut!
44'
Žuti karton dobio je Stefan Perić.
45' minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela 1:0.
50'
Žuti karton dobio je Cheik Keita.
54' Veliki promašaj Dieyea! Lovrić je odlično ubacio u peterac, lopta je pogodila Dieyea pred praznim golom, no on je šalje preko grede.
55'
Izmjena! Izlazi Stipe Bačelić-Grgić, ulazi Marin Jakoliš.
57' Očajno odigrana kontra Šibenika. Imali su gosti tri na jedan, ali to je bilo užasno sporo, vraćali su se jedan po jedan domaći igrač i na kraju je situacija propala.
59' Jakoliš jako dobro za Jurića koji puca iskosa, ali Banić odbija nogom, lopta dolazi do Delića, no on je jako loše pucao.
61'
Izmjena! Izlazi Josip Mitrović, ulazi Matija Dvorneković.
61'
Izmjena! Izlazi Martin Šroler, ulazi Toni Fruk.
66'
GOL! Gorica - Šibenik 2:0
Mrežu je zatresao Matar Dieye. Asistent je Musa Muhammed.
66' Gorica vodi 2:0! Nakon kornera lopta je odbijena skroz do polovice terena, u vatru je vraća Musa, omna dolazi do Matara koji iz nezgodne pozicije pogađa za 2:0!
68'
GOL! Gorica - Šibenik 3:0
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Karlo Bilić.
68' Treći gol u kratko vrijeme nakon drugog, Lovrić je tražio prostor i onda dobro puca, na petercu je loptu skrenuo Bilić i prevario svog vratara.
69'
Izmjena! Izlazi Antonio Marin, ulazi Suad Sahiti.
69'
Izmjena! Izlazi Deni Jurić, ulazi Edin Julardžija.
71'
Žuti karton dobio je Edin Julardžija.
80'
Izmjena! Izlazi Matar Dieye, ulazi Fran Brodić.
82'
Izmjena! Izlazi Mario Ćurić, ulazi Ignacio Bailone.
83' Malo je nedostajalo za četvrti gol, sa 17 metara jako dobro je opalio Babec, ali pokraj gola.
86'
Žuti karton dobio je Ivan Banić.
87'
GOL! Gorica - Šibenik 3:1
Mrežu je zatresao Karlo Bilić. Asistent je Marin Jakoliš.
87' Šibenčani smanjuju, ubačena lopta iz kornera, a u gužvi se najbolje snašao Bili.
88'
Izmjena! Izlazi Kristijan Lovrić, ulazi Niko Janković.
88'
Izmjena! Izlazi Serge-Junior Martinsson Ngouali, ulazi Jurica Pršir.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2' Ubačaj u peterac, Bailone vraća glavom prema Deliću koji s pet metara trese gredu.
90'+4'
Žuti karton dobio je Deni Jurić.
90'+5' Kraj, Gorica odnosi pobjedu 3:1!