99
(do 65')
Damir Krznar
Susret počinje u 18:00 sati.
 Nakon što je slavio na Maksimiru s 2:0, Dinamo danas u Nikoziji gostuje kod Omonije i traži prolaz u treće pretkolo Lige prvaka. Modri su i prije prvog ogleda bili favoriti i to i ostaju uoči uzvrata.
3' Informacije s Cipra govore kako je temperatura zraka visokih 38 stupnjeva.
10' Ravnopravan dvoboj na Cipru, a prva prilika na susretu stigla je nakon desetak minuta kada je Oršić pokušao iskosa s desetak metara, ali je lopta završila u bloku.
16'
Žuti karton dobio je Jordi Gomez.
20' Dobra situacija za Dinamo, Oršić je vukao napad, ali u 16 metara Ivanušec i Majer nisu uspjeli doći do lopte i zaprijetiti domaćem vrataru Fabianu.
22' Slobodni udarac na nekih 25 metara za Omoniju, Bautheac je pucao, ali ravno u Livakovića koji nije imao problema s tom loptom.
32' Igrači su dobili kraći prekid za osvježenje, a nakon njega Dinamo je imao slobodni udarac, pucao je Oršić ravno u vratara.
38' Još jedan pokušaj Dinama, Mišić je pucao iz prve, ali lopta prolazi pokraj vratnice. Omonia je prijetila pritiskom od početka susreta, ali na travnjaku to nije pokazala, igra se dosta ravnopravno.
40' Odličan blok Mišića koji je u zadnji trenutak uklizao i spriječio udarac Tzionija.
45' Fabiano je sada bio na najvećem ispitu, Oršić je pucao izvana, a Fabiano odbio loptu u korner.
45' Tri minute nadoknade.
45'+3' Kraj prvog dijela 0:0.
52' Dinamo pokušava doći do pogotka koji stavio domaćina u još veće probleme, Petković je probao izvana, lopta je završila u korneru nakon kojeg glavom puca Jakić neprecizno.
53'
Žuti karton dobio je Kevin Theophile-Catherine.
59' Najbolja prilika za Dinamo dosad, lijepa akcija, lopta za natrčalog Oršića koji dobro gađa u suprotni kut, ali lopta je zakačila nekog od domaćih igrača i završila u korneru.
61' Sjajna obrana Fabiana! Još jedan korner za Dinamo, Lauritsen je pobjegao čuvarima i snažno pucao glavom, ali brani Fabiano.
64' Raste pritisak Dinama, još jedan zicer za Oršića, ali ponovno lopšta završava u korneru.
65'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Luka Menalo.
70' Još jedna dobra situacioja za Dinamo, Menalo je napravio sve sam, prošao dvojicu igrača pa pucao iskosa, ali Fabiano brani.
71'
Žuti karton dobio je Luka Menalo.
76' S više od 30 metara Majer je opalio iz slobodnjaka, izgledalo je vrlo blizu.
76'
Izmjena! Izlazi Loizos Loizou, ulazi Fotios Papoulis.
76'
Izmjena! Izlazi Marinos Tzioni, ulazi Michal Duriš.
78'
GOL! Omonia - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Luka Menalo. Asistent je Josip Mišić.
78' Dinamo vodi 1:0! Odličan ubačaj Mišića iz prekida, Menalo je bio prvi na lopti, glavom ju je prebacio na drugu vratnicu u mrežu domaćina!
81'
Izmjena! Izlazi Lovro Majer, ulazi Amer Gojak.
81'
Izmjena! Izlazi Josip Mišić, ulazi Bartol Franjić.
85'
Žuti karton dobio je Bruno Petković.
87'
Izmjena! Izlazi Luka Ivanušec, ulazi Jakov Antun Vasilj.
87'
Izmjena! Izlazi Kevin Theophile-Catherine, ulazi Dino Perić.
90' Još četiri minute.
90'+5' Kraj, Dinamo odnosi i drugu pobjedu!