Konferencijska liga, kvalifikacije, 2. pretkolo, 29.07.2021, 17:00 h, Tsentralniy, Kostanay
Suci: Vladimir Moskaljev, Dmitri Mosjakin, Roman Usačjev (Rusija)
Toni Silva
75'
99
Elguja Lobžanidze
78'
13
Azat Nurgalijev
87'
8
Ashat Tagybergen
87'
14
Samat Žarinbetov
108'

Susret počinje u 17:00 sati.
 Hajduk u uzvratnom dvoboju drugog pretkola Konferencijske lige gostuje u Kostanaju kod Tobola. Splićani su u prvom susretu slavili s 2:0 i nadaju se prolazu.
6' Pokušava Tobol u početku susretu kreirati nekakvu opasnost, ali zasad bez ikakvih prilika na obje strane.
9' Hajduk prvi prijeti! Lovrencsics je ubacio s desne strane, Maliy je propustio loptu što skoro koristi Mlakar koji puca glavom, ali dosta neprecizno.
14'
Žuti karton dobio je Mario Vušković.
22' Prva vrlo neugodna situacija pred Kalinićem. Kontra Tobola, lopta u 16 metara za Sergeeva koji puca iskosa prema suprotnom kutu, ali nije bio precizan.
31'
Žuti karton dobio je Bagdat Kairov.
37'
Žuti karton dobio je Dušan Jovančić.
38' Odlična prilika za Hajduk! Ponovno je sve zakuhalo ubacivanje Lovrencsicsa, ovaj put lopta je odbijena do Emira Sahitija na desetak metara, on gađa suprotni gornji kut, ali za malo promašuje.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, nema pogodaka.
56'
GOL! Tobol - Hajduk 1:0
Mrežu je zatresao Dušan Jovančić.
56' Nesretno primljen pogodak i Tobol vodi. Jovančić je pucao s više od 20 metara, bio je to očajnički pokušaj, lopta je na putu do gola zakačila nekog u Hajdukovoj obrani, promijenila je smjer i prevarila Kalinića.
61'
GOL! Tobol - Hajduk 2:0
Mrežu je zatresao Igor Sergeev.
61'
Izmjena! Izlazi Marin Ljubičić, ulazi Josip Elez.
61' Hajduk gubi 2:0 i prosuo je prednost iz prve utakmice. Tošić je pronašao u kaznenom prostoru Sergeeva koji odlično puca pod gredu i podiže na 2:0.
67'
GOL! Tobol - Hajduk 3:0
67' Nevjerojatno, 3:0. Ubačena lopta na Sergeeva koji bježi Simiću i glavom zabija za 3:0.
67'
Izmjena! Izlazi Jairo de Macedo da Silva, ulazi Stipe Biuk.
69' Kazneni udarac za Hajduk! Srušen je Sahiti!
70' Nema gola, Mokin je obranio kazneni udarac Krovinoviću, na odbijanac je natrčao Sahiti, ali Mokin i to brani.
75'
Izmjena! Izlazi Zoran Tošić, ulazi Toni Silva.
78'
Izmjena! Izlazi Igor Sergeev, ulazi Elguja Lobžanidze.
81'
Žuti karton dobio je Ruslan Valiulin.
83'
Izmjena! Izlazi Jan Mlakar, ulazi Dimitrios Diamantakos.
83'
Izmjena! Izlazi David Čolina, ulazi Ivan Dolček.
83'
Izmjena! Izlazi Mario Vušković, ulazi Kristian Dimitrov.
85' Pokušava Hajduk, ali prevelika je gužva u kaznenom prostoru. Nekoliko pokušaja uopće za provući loptu pred gol završilo je u bloku.
87'
Izmjena! Izlazi Serikžan Mužikov, ulazi Azat Nurgalijev.
87'
Izmjena! Izlazi Ruben Brigido, ulazi Ashat Tagybergen.
89' Prilika za Hajduk, nabacio je Lovrencsics na glavu Diamantakosa, ali on nije dobro pucao.
90' Pet minuta nade.
90'+4'
GOL! Tobol - Hajduk 3:1
Mrežu je zatresao Emir Sahiti.
90'+4' Vraća se Hajduku, Sahitiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!! U 94. minuti nastala je gužva u kaznenom prostoru, lopta se odbila do Sahitija koji zabija s nekih 11-12 metara!
90'+5' Produžeci! 3:1, u Splitu mogu slaviti Sahitija!
91' Počeo je prvi produžetak.
94'
Žuti karton dobio je Stefan Simić.
102' Sjajna prilika, sve je sam napravio Biuk, ali nije imao sreće, gađao je suprotni kut i nije pogodio.
105' Kraj prvog produžetka.
106' Počeo je drugi produžetak.
106' Hajduk je dosta bolji od primljenog trećeg gola, bez Sergeeva i Mužikova Tobol je prilično neopasan.
108'
Izmjena! Izlazi Dušan Jovančić, ulazi Samat Žarinbetov.
112'
Izmjena! Izlazi Filip Krovinović, ulazi Jani Atanasov.
115' Moglo je biti opasno, ali Gruzijac Lobžanidze pucao je jako neprecizno sa 17 metara.
118'
GOL! Tobol - Hajduk 4:1
Mrežu je zatresao Ashat Tagybergen.
118' Nevjerojatno, Tobol u 118. minuti vodi 4:1. Tagybergen je opalio s više od 20 metara, lopta prolazi kroz obranu i ispod Kalinića i završava u mreži.
120'+2' Kraj, Hajduk je ponižen i izbačen iz Europe.