Konferencijska liga, kvalifikacije, 2. pretkolo, 29.07.2021, 21:00 h, Stadion Gradski vrt
Suci: Luis Godinho, Rui Teixeira, Luis Campos (Portugal)

Alexander Gorgon
59'
9
Piotr Parzyszek
69'
71
Marcel Wedrychowski
79'
14
Kamil Drygas
79'
Kosta Runjaić
Susret počinje u 21:00 sati.
9' U početnim minutama više se igra pred golom Osijeka, a susret je nekako dosta sličan onom iz Poljske.
13' Bude se i Osječani, imaju dobru priliku iz slobodnog udarca na oko 23-24 metra.
14' Bočkaj je očekivano preuzeo udarac na sebe, ali nije to najbolje napravio, bio je to prelagan pokušaj za Stipicu.
29' Velika prilika iznenada za Osječane, Mierez je uzeo loptu i sjurio se prema kaznenom prostoru, a na 16 metara Poljaci ga u posljednji trenutak sustižu. Da je bio malo brži, vjerojatno bi Osječani sada slavili vodstvo.
32' Ovo je mirisalo na nešto više! Bočkaj je opasno ubacio s desne strane, lopta je išla na drugu vratnicu, aliMierez je malo zakasnio.
38'
Žuti karton dobio je Benedikt Zech.
39'
Žuti karton dobio je Mario Jurčević.
42' Dobra situacija nakon kornera, lopta je došla na drugu vratnicu do Kleinheislera koji puca, ali lopta ide preko gola.
43'
GOL! Osijek - Pogon 1:0
Mrežu je zatresao Laszlo Kleinheisler. Asistent je Damjan Bohar.
43' Osijek vodi 1:0! Bohar je probio desnu stranu, lopta je došla do Kleinheislera koji iz trka puca iz prve i pogađa kroz noge braniču u sam kut.
44' Opasno je bilo pred golom Osijeka, Zahović je probao provući loptu, Ivušić nije najsretnije reagirao, ali lopta ipak ne ide u mrežu.
45' Tri minute nadoknade.
45'+4' Osijek vodi 1:0, kraj prvog dijela!
56' Bočkaj na poziciji koju voli, lijepo se namjestio i opalio s 18 metara malo iskosa, ali nije ovaj put bilo precizno.
57' Odmah prijetnja i na drugoj strani, dobro primanje lopte Kozlowskog i pokušaj udarca, ali taj dio bilo je najlošije odrađen.
59'
Izmjena! Izlazi Rafal Kurzawa, ulazi Alexander Gorgon.
62' Raspoloženi Kleinheisler dobro se izborio za prostor na 16 metara, opalio prema suprotnom kutu, ali nije pogodio.
64'
Izmjena! Izlazi Petar Bočkaj, ulazi Ivan Fiolić.
69'
Izmjena! Izlazi Kacper Kozlowski, ulazi Piotr Parzyszek.
72' Jugović i Ivušić nisu se dogovorili tko će na loptu, na krtajku je ona skoro došla do Jeana Carlosa koji bi bio sam pred praznim golom, ali srećom odbijena je u korner.
79'
Izmjena! Izlazi Laszlo Kleinheisler, ulazi Amer Hiroš.
79'
Izmjena! Izlazi Damjan Bohar, ulazi Darko Nejašmić.
79'
Izmjena! Izlazi Sebastian Kowalczyk, ulazi Marcel Wedrychowski.
79'
Izmjena! Izlazi Luis Machado Mata, ulazi Kamil Drygas.
84'
Žuti karton dobio je Mile Škorić.
86' Pritisnuo je Osijek i opasno zaprijetio Stipici, Nejašmić se lijepo izborio za prostor za udarac, pucao je u bliži kut, ali Stipica odlično brani.
87'
Žuti karton dobio je Ivan Fiolić.
89'
Izmjena! Izlazi Jevhen Čeberko, ulazi Marin Pilj.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1'
Žuti karton dobio je Kamil Drygas.
90'+4' Kraj, Osijek ide u treće pretkolo!