HT Prva liga, 3. kolo, 01.08.2021, 21:00 h, Stadion u Maksimiru
Suci: Tihomir Pejin (Donji Miholjac), Marjan Tomas (Osijek), Kruno Šarić (Županja)
Issah Abass 22', 38'
Josip Drmić 43'
Rijeka
Susret počinje u 21:00 sati.
 Rijeka još ne zna za poraz u novoj sezoni, ne samo za poraz, još nije primila niti gol. Sada će biti na teškom ispitu u Maksimiru protiv Dinama.
7' Prvi pokušaj na susretu bilježimo Oršiću koji je opalio izvana, ali dosta neprecizno.
8'
GOL! Dinamo - Rijeka 1:0
Mrežu je zatresao Dino Perić. Asistent je Bartol Franjić.
8' Velika pogreška Labrovića, kaznio ju je Perić. Lopta se odbijala u kaznenom prostoru Dinama, odbijena je u konačnivci prema Periću, Labrović jje dosta mekano išao na izbijanje te lopte, Perić je bio viši i glavom ju je proslijedio u mrežu.
12' Ima Rijeka dosta problema, vidi se da nije ove sezone igrala protiv ovako kvalitetnog protivnika, dosta nervoznih dodavanja i izgubljenih lopti zasad.
22'
GOL! Dinamo - Rijeka 1:1
Mrežu je zatresao Issah Abass. Asistent je Ivan Lepinjica.
22' Rijeka se vratila u utakmicu! Nekoliko vezanih pogrešaka Dinamovih igrača i stigla je kazna, Lepinjica je uzeo loptu i pronašao na rubu kaznenog prostora Abassa koji krasno pogađa poluvisoko u suprotni kut!
24' Probao je Franjić udarcem izvana, nije to izgledalo loše, ali Labrović je bio na mjestu i odbio je taj pokušaj.
32' Dobar pokušaj Ivanušeca, odlučio se za udarac izvana, lopta je malo prozujala kraj vratnice.
33'
GOL! Dinamo - Rijeka 2:1
Mrežu je zatresao Lovro Majer. Asistent je Luka Menalo.
33' Vraća Dinamo prednost, krasan gol Majera! Dugačka lopta za Menala koji ju je smirio za Majera, a on s ruba kaznenog prostora krasno pogodio za 2:1!
35'
Žuti karton dobio je Ivan Lepinjica.
38'
GOL! Dinamo - Rijeka 2:2
Mrežu je zatresao Issah Abass.
38' Još jedan krasan gol Abassa! Majer je premekano vraćao loptu, uzeo ju je Abass koji je opalio ponovno s ruba kaznenog prostora u suprotni kut i još jednom zabio za 2:2!
43'
GOL! Dinamo - Rijeka 2:3
Mrežu je zatresao Josip Drmić.
43' Kakav gol Drmića! Riječki napadač dobio je loptu pred kaznenim prostorom, opalio u gornji kut i savršeno pogodio!
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, sjajna utakmica i pet golova, Rijeka vodi 3:2!
50' Krasne prilike za Dinamo! Nakon kornera glavom je odlično pucao Jakić, taj pokušaj odbio je Labrović, lopta je došla do Gavranovića koji iz blizine puca, ali Tomečak odbija doslobvno na gol liniji.
60'
GOL! Dinamo - Rijeka 3:3
Mrežu je zatresao Mislav Oršić.
60' Vraća se Dinamo uz pomoć Labrovića! Theophile-Catherine je ubacio, Labrović je krenuo na loptu, ali ju je praktički promašio, ona pada do Oršića koji iz okreta zabija.
65'
Izmjena! Izlazi Lovro Majer, ulazi Josip Mišić.
65'
Izmjena! Izlazi Luka Menalo, ulazi Lirim Kastrati.
65'
Izmjena! Izlazi Mario Gavranović, ulazi Bruno Petković.
65'
Izmjena! Izlazi Andrija Vukčević, ulazi Prince Obeng Ampem.
65'
Izmjena! Izlazi Ivan Lepinjica, ulazi Mato Stanić.
75' Kazneni udarac za Dinamo, ali Pejin odmah mijenja odluku i pokazuje zaleđe. Kastrati je bio u zaleđu, ušao u 16 i onda ga je Ampem srušio.
79'
Izmjena! Izlazi Josip Drmić, ulazi Jorge Obregon.
79'
Izmjena! Izlazi Adrian Liber, ulazi Lindon Selahi.
81' Dinamo ima više loptu u nogama i traži pogodak, ali Rijeka jako dobro stoji u defenzivi.
82' Dobra lopta za Oršića na lijevoj strani, on vara čuvara i puca iskosa, ali Labrović malo skreće u korner.
85' Theophile je uspio nabaciti iz dosta teške pozicije, u skoku je bio Petković, ali pucao je neprecizno pokraj gola.
87'
Izmjena! Izlazi Issah Abass, ulazi Nino Galović.
88' Slobodnjak za Dinamo na 20 metara od gola, izveo ga je Oršić, lopta pogađa u živi zid i ide u korner.
89'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Duje Čop.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+4' Franjić je ubacio s lijeve strane, nitko nije reagirao na tu loptu, ona je došla do Ristovskog koji puca iz prve, ali preko gola.
90'+5' Još jedan pokušaj Perića glavom, ponovno neprezenzan. Kraj susreta, 3:3!