Liga prvaka, kvalifikacije, 3. pretkolo, 04.08.2021, 20:00 h, Stadion u Maksimiru
Suci: Antonio Mateu Lahoz, Pau Cebrián Devís, Roberto del Palomar (Španjolska)
Tomaš Pekhart
75'
20
Ernest Muci
75'

Czeslaw Michniewich
Susret počinje u 20:00 sati.
 Zadovoljni smo igrom, ne i rezultatima, poručio je Damir Krznar uoči dvoboja protiv Legije. Vrijeme je da bude zadovoljan i igrom i rezultatima. U Maksimiru gostuje Legia u prvom susretu trećeg pretkola Lige prvaka.
3' Dinamo je krenuo agresivno, pritišće Poljake i već je bilo situacija koje su mirisale na opasnost.
8'
Žuti karton dobio je Bartosz Slisz.
16' Kakvo primanje lopte i okret Petkovića, poljski branič ga drži s dvije ruke, ali Lahoz ne sudi čisti prekršaj na 16 metara.
18' Legia se ohrabrila i dva puta zaprijetila, ali Livaković je oba puta spasio i to sve nakon lošijih reakcija Theophilea i Lauritsena. Dobro upozorenje.
21' Petković još jednom prolazi i sjajno se izborio za prostor, dobro je pucao, ali Boruc je odbio loptu, do Ivanušeca koji je sprema u mrežu. Ipak nema pogotka, Ivanušec je bio u zaleđu. Petković večeras igra kao zmaj.
27' BBB su vrlo raspoloženi, od početka bučno bodre svoju momčad, a kao što je i najavljeno istaknuli su transparent povodom sutrašnjeg obilježavanja Oluje.
32' Krenuli su Poljaci tri na tri, srećom Franjić je jako dobro reagirao i zaustavio taj napad.
38' Ivanušec je pokušao izvana iznenaditi Boruca, ali poljski vratar brani njegov pokušaj.
43'
Žuti karton dobio je Artur Jedrzejczyk.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+3' Kraj prvog dijela, 0:0.
48' Prvi pokušaj u drugom dijelu, za Borucovo zagrijavanje, Oršić izvana ne baš tako opasno.
50' Slobodnjak za Dinamo na 25 metara od gola, loptu je uzeo Mislav Oršić, prebacio živi zid, ali lopta odlazi preko gola.
55' Krasan udarac Majera i još bolja obrana Boruca! S 20 metara Majer je opalio u kut iz poluvoleja, ali Boruc se ispružio i odbio u korner.
59'
GOL! Dinamo - Legia Varšava 1:0
Mrežu je zatresao Bruno Petković. Asistent je Luka Ivanušec.
59' BRUUUUNOOOOOOOO PPPEEETKOVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIĆĆĆĆĆĆĆĆ!!! Fantastičan gol, Ivanušec je odlično ubacio, a Petković sjajnim trzajem glavom poslao loptu u sam kut. Nikakve šanse ni dva Boruca ne bi imala!
64' Još jedan pokušaj, ovaj put Oršičć je opalio izvana malo neprecizno.
65'
Izmjena! Izlazi Lovro Majer, ulazi Lirim Kastrati.
71'
Žuti karton dobio je Andre Martins.
75'
Izmjena! Izlazi Mahir Emreli, ulazi Tomaš Pekhart.
75'
Izmjena! Izlazi Rafael Lopes, ulazi Ernest Muci.
76' Lahoz malo izvodi svoj poznati show, nije svirao čisti prekršaj nad Ristovskom, nakon toga dosudio je odmah mekani prekršaj za goste, reagirala je Dinamova klupa, Krznar se uhvatio za glavu, a Lahoz isključio začuđenog Peternaca.
79' Sjajna akcija Dinama koja je trebala završiti udarcem Jakića, no on je odugovlačio pa je na kraju maksimalno izvučen slobodnjak za Dinamo na 18 metara. Izveo ga je Mišić, ali u živi zid.
80'
GOL! Dinamo - Legia Varšava 1:1
Mrežu je zatresao Ernest Muci.
80' Legia poravnava. Muci je dobio loptu na 20 metara i opalio u kut, Livaković nije stigao do lopte. To je tako, kada promašuješ, dođe kazna.
82'
Izmjena! Izlazi Josip Mišić, ulazi Marko Bulat.
82'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Luka Menalo.
87' Centimetri su dijelili Petkovića od novog pogotka, pucao je s 18 metara jako dobro, ali koji centimetar pokraj vratnice.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1' Dragi Lahoz čisti kazneni udarac ne svira. Start u 16 metara na Petkovićevu nogu Španjolac ne vidi.
90'+5' Lahoz svira kraj, 1:1.