Konferencijska liga, kvalifikacije, 3. pretkolo, 05.08.2021, 20:45 h, Easter Road Stadium, Edinburgh
Suci: Juan Martínez Munuera, Diego Barbero, Miguel Martínez, Pablo González Fuertes
Christian Doidge
63'

Alexander Gogic
81'

Scott Allan
81'
17
Daniel Mackay
81'

Susret počinje u 20:45 sati.
 Nadamo se boljem uspjehu Rijeke na gostovanju nego što je to bio slučaj s Osijekom.
1' Susret je počeo, sretno Rijeka!
12' Po uključenju u prijenos smo saznali da Rijeka ima loptu i inicijativu, ali i da se nije mnogo događalo. Igra je bila nakratko prekinuta zbog sudara glavama igrača u kaznenom prostoru Rijeke.
13' Evo opasnijeg udarca, akter je Tomečak. No, Macey hvata loptu, ali s njom ide iza crte.
16' Bilo je malo gužve pred golom Rijeke nakon prekida. Srećom, sve je riješeno bez udarca domaćina.
23' Uh, sad je bilo opasno. Tukao je iz kaznenog prostora čini se Boyle, ali Labrović čupa ispod grede.
25' Sad je Murphy slabo udario McGinnovu povratnu i Labrović lako hvata.
28' Vukčević je aktivan po lijevoj strani pa je složio dvije obećavajuće situacije, ali prvo Drić nije stigao pa Ampem puca u blok.
29' Bomba Ampema ljevicom s dvadeset metara, ali preko gola.
30' Opet Boyle po desnoj strani i povratna za Nisbeta, ali on puca točno u Labrovića s desetak metara.
35' Ampem je sad vratio uslugu i fino poslužio utrčalog Vukčevića, ali mu Macey zatvara prvi kut i brani.
43' Vratnica spašava Rijeku! Sjurio se Stevenson s lijeve strane te je iz prve tukao na loptu namijenjenu njemu. Labrović se ispužio i nije uspio obraniti, ali je lopta odsjela na okviru.
43'
Žuti karton dobio je Ivan Smolčić.
45'+1' Minuta nadoknade.
45'+3' Kraj prvog poluvremena.
53' Hibernian je taj koji ipak dominira na početku drugog dijela.
53' Dobar udarac Murphyja iz daljine, ali nema posla za Labrovića jer lopta ide preko gola.
55' Opet prijeti Hibernian, sad je Boyle dobro napao preko desne strane te je pucao s nekih 13 metara, ali u vanjsku mrežu.
57' Smolčić ruši Boylea u 16 metara, domaći žele penal, ali sudac pokazuje igraj dalje.
61'
GOL! Hibernian - Rijeka 0:1
Mrežu je zatresao Prince Obeng Ampem.
61' Evo Rijeke! Vukčević je ubacio s lijeve strane, obrana je zaboravila na Ampema koji se vinuo visoko i doveo Rijeku u vodstvo!
62'
Izmjena! Izlazi Prince Obeng Ampem, ulazi Lindon Selahi.
62'
Izmjena! Izlazi Adrian Liber, ulazi Robert Murić.
63'
Izmjena! Izlazi Jamie Murphy, ulazi Christian Doidge.
66'
Žuti karton dobio je Andrija Vukčević.
66' Opasno je bilo nakon prekida pred golom Rijeke, ali obrana čisti prebačenu loptu glavom.
67'
GOL! Hibernian - Rijeka 1:1
Mrežu je zatresao Martin Boyle.
67' Ekspresno se vraća Hibernian! Bio je udarac iz kuta gdje je Doidge pucao glavom, ali Labrović brani. No, lopta se odbija Boyleu koji je brži na reakciji od svih i gađa praznu mrežu.
69'
Žuti karton dobio je Issah Abass.
72'
Žuti karton dobio je Lewis Stevenson.
73' Htjeli smo reći da je Rijeka dala dol u najboljem trenutku u jeku dominacije domaćih, ali i najgorem jer su mogući zanos prekinule zamjene i kartoni, a onda se dogodio gol. Sad u posljednjih 20 minuta kreće utrka za što bolji rezultat pred Rujevicu.
77' Sjajno se Murić sjurio s desne strane u sredinu te je pucao sa 17 metara, ali pokraj gola.
80'
Izmjena! Izlazi Andrija Vukčević, ulazi Anton Krešić.
81'
Izmjena! Izlazi Joseph Newell, ulazi Alexander Gogic.
81'
Izmjena! Izlazi Kyle Magennis, ulazi Scott Allan.
81'
Izmjena! Izlazi Martin Boyle, ulazi Daniel Mackay.
82'
Žuti karton dobio je Daniel Mackay.
84' Abass iz daljine, ali nema preciznosti kao na Maksimiru.
88' Nastavili su Škoti s igrom iako je Pavičić ostao ležati na travi, ali srećom ništa ozbiljno po Rijeku iz obrambene akcije s igračem manje.
89' Sad je i Smolčić na travnjaku nakon udarca u glavu, jako čvrst susret u Škotskoj.
90'+1' Pet minuta nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Josip Drmić, ulazi Ivan Lepinjica.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Domagoj Pavičić, ulazi Jorge Obregon.
90'+3' Labrović skida zicer i spšava Rijeku! Išao je Mackay sam s lijeve strane na gol i na Labrovića, ali vratar Rijeke izlazi u taj šut i brani tijelom.
90'+5' Kraj susreta.