HT Prva liga, 8. kolo, 10.09.2021, 20:00 h, Gradski stadion Velika Gorica
Suci: Ivana Martinčić, Goran Pataki, Sanja Rođak-Karšić
Tomislav Štrkalj 74'
Hrvatski dragovoljac
Susret počinje u 20:00 sati.
 U prvom susretu osmog kola HT Prve lige sastaju se Gorica i Hrvatski dragovoljac. Ovaj susret bit će upisan u povijest kao prvi u kojem je u HT Prvoj ligi pravdu dijelila glavna sutkinja, Ivana Martinčić.
1' Započeo je susret u Velikoj Gorici.
10' Lovrić prolazi po lijevoj strani, nalazi Stojanovskog u kaznenom prostoru, no prvi na loptu ipak stiže vratar Šubarić.
12' Na drugoj strani brzi odgovor gostiju. Majstorović je ubacio za Štrkalja, ali i ovoga puta lopta završava u rukama vratara. Banić je siguran u svojoj procjeni.
21'
Žuti karton dobio je Jurica Pršir.
23' Štrkalj je ponovno u prvom planu pred vratima Gorice, ali njegov udarac odlazi izvan okvira gola.
35' Najopasnija prilika za domaće, ali prvo greda, a zatim i Šubarić čiste opasnost u gostujućem šesnaestercu.
39' Nakon ubačaja Lovrića Šroler puca prema protivničkim vratima, ali lopta završava u bloku.
45' Igrat će se minuta sudačke nadoknade.
45'+1' Kraj je prvog dijela dvoboja između Gorice i Hrvatskog dragovoljca.
46'
Izmjena! Izlazi Martin Šroler, ulazi Albi Doka.
54' Ovo je izgledalo opasno, Pršir je odnio loptu i krenuo je dobar napad Goričana, Dvorneković je s desne strane ubacivao u sredinu, ali Bagadur izbacuje u korner.
56' Lovrić je povukao napad i u sredini uočio Stojanovskog koji je u dobroj poziciji, ali i u zaleđu te pogodak nakon VAR pomoći nije priznat.
59'
Izmjena! Izlazi Vlatko Stojanovski, ulazi Matar Dieye.
59'
Izmjena! Izlazi Anthony Kalik, ulazi Josip Mitrović.
61' Nakon ubačaja iz kuta najviši u skoku bio je Jovičić, ali puca preko gola.
62' Kazneni udarac za Goricu! Nema nikakve dvojbe, Majstorović je u 16 metara kasnio i srušio Keitu.
63' Lovrić je uzeo loptu, ali Šubarić je sjajno reagirao i obranio!
64'
GOL! Gorica - Hrvatski dragovoljac 1:0
Mrežu je zatresao Hrvoje Babec. Asistent je Kristijan Lovrić.
64' I ipak na kraju pogodak! Lovrić je ubacio s desne strane, lopta prolazi kroz peterac i na drugoj strani dolazi do Babeca koji zabija za 1:0!
65'
Izmjena! Izlazi Vinko Petković, ulazi Tomislav Turčin.
65'
Izmjena! Izlazi Ivan Roca, ulazi Vilibald Vuco.
72'
Izmjena! Izlazi Luka Viduka, ulazi Luka Pasariček.
74'
GOL! Gorica - Hrvatski dragovoljac 1:1
Mrežu je zatresao Tomislav Štrkalj. Asistent je Martin Franić.
74' Vratio se Hrvatski dragovoljac! Pasariček je dobro povukao loptu kroz sredinu i dao ju na lijevu stranu za Franića, on odmah ubacuje na drugu vratnicu gdje je Štrkalj i mirno šalje loptu u mrežu.
78'
Žuti karton dobio je Matthew Steenvoorden.
82'
Izmjena! Izlazi Tomislav Štrkalj, ulazi Karlo Perić.
83'
Izmjena! Izlazi Matija Dvorneković, ulazi Younes Delfi.
83'
Izmjena! Izlazi Hrvoje Babec, ulazi Serge-Junior Martinsson Ngouali.
88' Lovrić je od kornera ušao prema sredini, tražio je prostor za udarac i našao te opalio s 20 metara, ali pokraj vratnice.
90'
Žuti karton dobio je Aleksandar Jovičić.
90' Šest minuta nadoknade.
90'+1'
Žuti karton dobio je Andrej Lukić.
90'+4' Delfi ubacuje u 16 ,metara za Lovrića koji prolazi lakoćom kraj čuvara, puca snažno, ali u vanjski dio mreže.
90'+7' Kraj u Velikoj Gorici, 1:1!