HT Prva liga, 8. kolo, 11.09.2021, 19:05 h, Rujevica
Suci: Duje Strukan, Alen Jakšić, Vice Vidović
2:1(0:0) Slaven Belupo
Nedim Hadžić 64'
Slaven Belupo
Susret počinje u 19:05 sati.
10' Prvu veliku priliku na susretu imali su Koprivničanci, Brković je bio pred golom u odličnoj poziciji, ali nije dobro zahvatio loptu.
17' Krešić ima problema, već drugi put zaradio je udarac u dosadašnjem dijelu meča.
20' Slaven Belupo se dobro postavio, pokušava igrati, nije da se samo brani, čak je imao i najbolju priliku dosad.
30' Nakon dužeg vremena jedan pokušaj prema golu, Gnezda Čerin je probao, ali nije bio precizan.
35'
Izmjena! Izlazi Tomislav Božić, ulazi Goran Paracki.
37' Slaven Belupo je ostao bez ozlijeđenog Božića, a dvije minute nakon njegovog izlaska dobro je pronađen u 16 metara Grgić koji puca iz prve, malo pokraj gola.
40' Najbolji pokušaj Rijeke u dosadašnjem dijelu susreta! Ubačena je niska lopta prema Abassu koji puca iz prve s desetak metara, vrlo snažno, ali pokraj gola.
43' Vukao je Hadžić napad Slaven Belupa, došao na 20 metara i odlučio se na udarac, ali on je bio vrlo slab.
45' Tri minute nadoknade.
45'+1' Zaspala je obrana Rijeke i visoka lopta došla je do Hadžića koji je iznenada ostao sam pred Prskalom, probao je iz prve, ali vratar Rijeke brani.
45'+3' Kraj prvog dijela, nema pogodaka.
46'
Izmjena! Izlazi Niko Galešić, ulazi Andrija Vukčević.
48'
Žuti karton dobio je Nino Galović.
54'
Žuti karton dobio je Issah Abass.
56'
Žuti karton dobio je Bruno Bogojević.
56' Zaredalo se s neugodnim prekršajima, već tri žuta kartona u drugom poluvremenu.
59'
Izmjena! Izlazi Nino Galović, ulazi Darko Velkovski.
59'
Izmjena! Izlazi Lindon Selahi, ulazi Haris Vučkić.
64'
GOL! Rijeka - Slaven Belupo 0:1
Mrežu je zatresao Nedim Hadžić. Asistent je Arijan Brković.
64' Slaven Belupo vodi 1:0! Odlična akcija Koprivničanaca, nekoliko dobrih kratkih dodavanja, u konačnici Brković u 16 metara pronalazi Hadžića koji dolazi pred Prskala i rutinski zabija.
66'
Izmjena! Izlazi Arijan Brković, ulazi Mihael Mlinarić.
66'
Izmjena! Izlazi Nedim Hadžić, ulazi Hansel Zapata.
69'
Izmjena! Izlazi Issah Abass, ulazi Denis Bušnja.
74'
Izmjena! Izlazi Adam Gnezda Čerin, ulazi Jorge Obregon.
75' Odlična prilika za Rijeku, ali Drmić šalje loptu koju je dobio na drugoj vratnici, pokraj gola.
76' Raste pritisak Rijeke, Drmić je još jednom pucao, ali Čović brani, 30-ak sekundi kasnije Ampem pokušava izvana, no lopta ide pokraj vratnice.
78'
GOL! Rijeka - Slaven Belupo 1:1
Mrežu je zatresao Josip Drmić. Asistent je Darko Velkovski.
78' Vraća se Rijeka! Ubačena lopta iz kornera, prebačena glavom s prve na drugu vratnicu gdje je sam Drmić koji rutinski pogađa iz blizine!
79'
Izmjena! Izlazi Mario Marina, ulazi Ikouwem Utin.
85'
GOL! Rijeka - Slaven Belupo 2:1
Mrežu je zatresao Josip Drmić. Asistent je Anton Krešić.
85' Ponovno Drmić! Pavičić je ubacio s 40 metara u kazneni prostor, u skoku je najviši Krešić koji pronalazi na drugoj strani Drmića, a on glavom zabija za 2:1!
90' Još tri minute.
90'+4' Kraj, Rijeka odnosi pobjedu 2:1!