HT Prva liga, 8. kolo, 12.09.2021, 19:05 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Mario Zebec, Bojan Zobenica, Nikola Kečkiš
1:1(0:0) Osijek
Mihret Topčagić 90'+3'
Osijek
Susret počinje u 19:05 sati.
 U zadnjem susretu osmog kola HT Prve lige Osijek gostuje u Kranjčevićevoj kod Lokomotive. Osječani su loše završili ciklus utakmica prije reprezentativne stanje i sada traže povratak pobjedama.
8' Osječani su aktivniji u početku susreta i odmah su preuzeli inicijativu, prvi je konkretnije pokušao Bohar sa 17-18 metara, ali puca preko gola.
10' Sudar glavama De Haasa i Miereza, Mierez se vratio u igru, De Haas je još uvijek van travnjaka i ukazuje mu se pomoć.
12'
Izmjena! Izlazi Justin de Haas, ulazi Jon Mersinaj.
12' De Haas ipak nije mogao nastaviti, bilo je dosta krvi i umjesto njega ušao je Mersinaj koji je propustio cijelu sezonu zbog teške ozljede.
22' Vrlo borben i ravnopravan dvoboj, možda još nema velikih prilika, ali igra se dosta dinamično i zanimljivo.
31' Nevistić je obranio pokušaj Bohara u sjajnoj poziciji, ali da je Solovenac i zabio, ne bi bilo ništa od gola jer je bio u zaleđu.
35'
Žuti karton dobio je Ramon Mierez.
37'
Žuti karton dobio je Ivan Fiolić.
38' Kakva šansa za Miereza! Pogriješio je Mersinaj koji je loše vraćao loptu Nevistiću, Mierez presijeca to dodavanje i dolazi sam pred Nevistića, ali on izvrsno brani njegov pokušaj.
40'
Žuti karton dobio je Ivan Nevistić.
45' Minuta nadoknade, Zebec bi bio u pravu da je dodao i još minutu.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Ibrahim Aliyu, ulazi Sandro Kulenović.
57' Drugo poluvrijeme zasad je preslika prvog dijela prvog, borbeno, čvrsto, ali bez nekih prilika.
62'
Žuti karton dobio je Lukas Kačavenda.
65'
Izmjena! Izlazi Šime Gržan, ulazi Amer Hiroš.
70'
GOL! Lokomotiva - Osijek 1:0
Mrežu je zatresao Marko Dabro.
70' Lokomotiva vodi 1:0! Krasna reakcija Marka Dabre! Ubačaj Cipetića iz auta, Nejašmić je glavom prebacio loptu, ali do Dabre koji iz teške pozicije fantastično reagira i šalje loptu u mrežz visokim volejom!
73'
Izmjena! Izlazi Damjan Bohar, ulazi Mihret Topčagić.
75'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Ivan Fiolić.
75' Novi problemi za Osječane Fiolić je zaradio drugi žuti karton i Osijek ima igrača manje.
82'
Žuti karton dobio je Mihret Topčagić.
83'
Izmjena! Izlazi Ramon Mierez, ulazi Mirlind Daku.
83'
Izmjena! Izlazi Karlo Bartolec, ulazi Mato Miloš.
83'
Izmjena! Izlazi Mario Jurčević, ulazi Petar Bočkaj.
85'
Žuti karton dobio je Mile Škorić.
86'
Žuti karton dobio je Darko Nejašmić.
88' Slobodnjak za Osijek na 22-23 metra, izveo ga je Bočkaj, ali lopta od živog zida ide u korner.
90' Tri minute nadoknade.
90'+3'
GOL! Lokomotiva - Osijek 1:1
Mrežu je zatresao Mihret Topčagić. Asistent je Danijel Lončar.
90'+3' Mihret Topčagić spašava Osijek od poraza! Hiroš je visoko podignuo loptu, vraćen je u 16 metara gdje je lagano glavom skreće Lončar, točno do Topčagića, a on ne griješi u situaciji jedan na jedan!
90'+4'
Izmjena! Izlazi Marko Dabro, ulazi Luka Stojković.
90'+4' Kraj, remi u Kranjčevićevoj!