Andriy Yarmolenko
82'
David William Moyes
Susret počinje u 18:45 sati.
 Dinamo kreće u grupnu fazu Europske lige. Prvi protivnik mu je ujedno i prvi favorit skupine West Ham u čijem će sastavu od prve minute biti i Nikola Vlašić.
3' West Ham je taj koji je preuzeo inicijativu na p'očetkiu susreta. Ima već dva kornera, Dinamo još praktički nije prešao na englesku polovicu.
3' Evo i prvog udarca na gol, nakon kornera lopta nije čisto izbijena, došla je do Lanzinija koji traži prostor za šut i s nekih 13-14 metara puca preko gola.
9' Ima dosta nezgodnih situacija nakon West Hamovih kornera, visoki su gosti, imaju vrlo neugodan prekid.
11' Izgledalo je obećavajuće, Petković je išao s loptom prema naprijed, gurnuo ju je u prostor za Ademija, ali malo prejako i Ademi nije to mogao stići.
18' Još uvijek čekamo na neku veliku, konkretnu priliku na obje strane. Dosta obostranog opreza, nema još nekog velikog rizika.
20' Prvi Dinamov udarac prema golu, pucao je Oršić s nekih 30 metara, ali dosta slabo, preko gola.
22'
GOL! Dinamo - West Ham 0:1
Mrežu je zatresao Michail Antonio.
22' West Ham vodi 1:0. Totalna glupost Theophilea koji je vraćao loptu Livakoviću i to dosta slabo, u trenutku kada su dvojica igrača West Hama bila između Livakovića i njega. Antonio se zahvalio na poklonu, presjekao dodavanje i zabio u prazan gol.
26' Još uvijek je nevjerojatno da iskusan igrač poput Theophilea tako loše procijeni situaciju. Ovo nije prvi put da u bitnoj utakmici gubi koncentraciju.
32'
Žuti karton dobio je Manuel Lanzini.
34' Jako dobro stoji West Ham u defanzivi i Dinamo ima velikih problema da se uopće približi kaznenom prostoru. Čim West Ham dođe u posjed, Dinamovi braniči previše se približavaju Livakoviću što omogućuje West Hamu dobar pritisak i kad izgubi loptu.
41' Nema nekih velikih promjena na travnjaku, dosta loše poluvrijeme Dinama koji je u podređenom položaju, stoji preblizu Livakoviću i potpuno je izgubio bitku u sredini terena kada god bi do nje došlo.
44' Vlašić je dobio loptu na rubu kaznenog prostora, iz okreta je pucao u kut, ali lopta odlazi malo pokraj vratnice.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Dobra lopta u 16 metara za Ademija koji je probao iz teške pozicije, ali lopta završava u bloku, odbija se do Theophilea, ali on puca preko gola. Probao je u zadnjim sekundama prvog dijela i Oršić, ali pucao je u blok.
45'+2' Kraj prvog poluvremena, West Ham zasluženo vodi.
46'
Izmjena! Izlazi Kevin Theophile-Catherine, ulazi Deni Jurić.
47' Dinamo je bolje otvorio drugi dio i odmah je zaprijetio preko Petkovića koji puca sa 17 metara pokraj gola.
50'
GOL! Dinamo - West Ham 0:2
Mrežu je zatresao Declan Rice.
50' Dinamo poklanja još jedan pogodak. Krivo dodavanje u sredini terena, do lopte dolazi Rice koji bježi Petkoviću, dolazi sam pred Livakovića i zabija za 2:0.
51'
Izmjena! Izlazi Manuel Lanzini, ulazi Mohamed Said Benrahma.
54' Probava Dinamo, Ivanušec si je sam stvorio prostor za šut, dobro je pucao, lopta zapinje u bloku i odlazi u korner.
59' Još jednom Ivanušec! Dobro je ušao u 16 metara, u jednom trenutku lopta mu je malo pobjegla, ali uspio je zapucati, no malo pokraj vratnice.
60' Još jedan pokušaj Dinama, Mišić je dobio loptu na preko 20 metara, isprobao je udarac, ali lopta ide daleko od gola.
63'
Izmjena! Izlazi Stefan Ristovski, ulazi Sadegh Moharrami.
67'
Žuti karton dobio je Josip Mišić.
69'
Izmjena! Izlazi Nikola Vlašić, ulazi Jarrod Bowen.
74'
Izmjena! Izlazi Josip Mišić, ulazi Marko Tolić.
76' Još jedna velika pogreška Modrih, očajno dodavanje unazad taman za Antonija koji srećom nije bio dovoljno odlučan te je ostao bez udarca na gol.
82'
Izmjena! Izlazi Declan Rice, ulazi Mark Noble.
82'
Izmjena! Izlazi Pablo Fornals, ulazi Arthur Masuaku.
82'
Izmjena! Izlazi Michail Antonio, ulazi Andriy Yarmolenko.
82'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Luka Menalo.
82'
Izmjena! Izlazi Luka Ivanušec, ulazi Amer Gojak.
86' Jako dobra akcija Tolića koji prolazi kroz dvojicu, daje loptu na desnu stranu, uslijedio je ubačaj na peterac gdje se ubacuje Tolić, ali ne uspijeva ugurati loptu u mrežu.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj, poraz Dinama na startu.