HT Prva liga, 9. kolo, 17.09.2021, 20:00 h, Stadion u Sigetu
Suci: Dario Bel, Nikola Kečkiš, Marko Stolnik
Prince Obeng Ampem 57'
Domagoj Pavičić 60'
Rijeka
Susret počinje u 20:00 sati.
 Hrvatski dragovoljac i Rijeka sastaju se u prvom susretu devetog kola HT Prve lige. Dragovoljac u susret ulazi nakon što je prekinuo niz poraza i u zadnja dva kola je skupio četiri boda dok s druge strane Rijeka ima tri vezane pobjede.
8' Velika prilika za Rijeku! Ampem je prošao lijevom stranom, ušao u 16 metara i dao povratnu loptu na desetak metara za Abassa, idealno dodavanje, ali riječki napadač promašio je cijelu loptu.
14' Puno bolji ulazak Rijeke u utakmicu, Hrvatski dragovoljac je potpuno u podređenoj poziciji.
19' Bomba Drmića, greda spašava Hrvatski dragovoljac! Lopta je došla do švicarskog reprezentativca na nekih desetak metara, on sjajno i vrlo snažno opalio iz voleja, Šubarić je refleksno reagirao i uspio odbiti loptu u gredu!
26' Prvi pokušaj domaćina na susretu, čak i nije bila loša pozicija, ali izvedba nije bila dobra. Lopta je ubačena prema Petkoviću na rub kaznenog prostora, on je pokušao iz prve i praktički je samo dodao loptu Prskalu.
29'
GOL! Hrvatski dragovoljac - Rijeka 1:0
Mrežu je zatresao Vinko Petković.
29' Hrvatski dragovoljac vodi 1:0! Petković je dobio loptu na centru, povukao je kontru, a kada je došao na 22-23 metra odlučio se za udarac i pogodio u suprotni donji kut!
32' Opet prijeti Dragovoljac! Izgubili su Riječani loptu kod svog kaznenog prostora, Viduka je ušao iskosa u 16 metara, tražio u petercu Štrkalja, ali Krešić skreće loptu koja skoro završava u mreži.
35' Kazneni udarac za Hrvatski dragovoljac! Majstorović je ušao u 16 metara, pratio ga je Selahi koji ga ruši s leđa i Bel pokazuje na 11 metara!
36'
GOL! 2:0! Najstrožu kaznu realizirao je Valentino Majstorović.
36' Lopta u jednu stranu, Prskalo u drugu, Dragovoljac vodi 2:0!
42'
Žuti karton dobio je Luka Viduka.
45' Minuta nadoknade, a trenutno se ukazuje pomoć Štrkalju kojem je stradalo rame.
45'+2' Kraj prvog dijela, Hrvatski dragovoljac vodi 2:0!
46'
Izmjena! Izlazi Issah Abass, ulazi Robert Murić.
46'
Izmjena! Izlazi Adam Gnezda Čerin, ulazi Haris Vučkić.
46'
Izmjena! Izlazi Tomislav Štrkalj, ulazi Tomislav Turčin.
47' Odmah prijete Riječani na startu drugog dijela, Ampem je opalio sa 17 metara, lopta je išla pod gredu, a Šubarić izbija u korner.
48' Još jedna krasna prilika za Dragovoljac! Prskalo je istrčao i presjekao dodavanje, ali lopta je odbijena do Viduke na 35 metara, on pokušava odmah prema golu, ali Tomečak skoro s gol linije odbija loptu glavom!
53' Pritisak Riječana traje od početka drugog dijela, Dragovoljac se zasad dobro brani.
57'
GOL! Hrvatski dragovoljac - Rijeka 2:1
Mrežu je zatresao Prince Obeng Ampem. Asistent je Josip Drmić.
57' Krasan pogodak Ampema!!!! Drmić je dobio loptu na lijevoj strani, pokušao je pronaći prostor za udarac, ali nije ga pronašao, na kraju daje loptu za Ampema, a on iz prve fantastično pogađa u surotni kut!
60'
GOL! Hrvatski dragovoljac - Rijeka 2:2
Mrežu je zatresao Domagoj Pavičić.
60' Kakvi golovi Riječana!!!! Ne uspijevaju probiti obranu domaćina, ali zato izvana paraju mrežu! Sada je Pavičić s 20 metara pogodio u donji kut za 2:2!
61'
Izmjena! Izlazi Luka Viduka, ulazi Petar Mamić.
61'
Izmjena! Izlazi Luka Pasariček, ulazi Vilibald Vuco.
64'
Žuti karton dobio je Petar Mamić.
69' Čisti zicer za Petkovića! Riječka obrana katastrofalno je reagirala, pogriješio je Krešić, Petković se odjednom našao sam pred Prskalom koji u zadnji čas uklizavanjem spašava čisti zicer!
71'
Žuti karton dobio je Tomislav Turčin.
76'
Žuti karton dobio je Ricardo Bagadur.
78'
Izmjena! Izlazi Vinko Petković, ulazi Karlo Perić.
80'
Izmjena! Izlazi Lindon Selahi, ulazi Jorge Obregon.
80'
Izmjena! Izlazi Andrija Vukčević, ulazi Denis Bušnja.
80'
Žuti karton dobio je Vilibald Vuco.
82' Ampem je na lijevoj strani prošao pokraj Turčina, ubacio u sredinu gdje Vulikić nije najbolje reagirao, lopta dolazi do Murića, ali on nije najbolje zahvatio loptu i Šubarić to brani.
83'
Izmjena! Izlazi Benedik Mioč, ulazi Marko Ćosić.
86' Velika gužva u 16 metara domaćina, Bušnja je bio na udarcu, ali je odlično blokiran, lopta se odbila do Drmića koji gađa suprotni gornji kut i malo promašuje.
87'
Žuti karton dobio je Prince Obeng Ampem.
89' Lopta je u mreži Hrvatskog dragovoljca,m Riječani su proslavili pogodak, ali VAR kaže ništa od toga! Nakon ubačaja s desne strane Vučkić je petom skrenuo loptu u mrežu, čini se da je Drmić također bio na lopti, ali u zaleđu. Čeka se potvrda svega, još Bel dogovora s VAR sobom.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Josip Drmić, ulazi Matej Vuk.
90'+2' Još traje VAR vijećanje.
90'+3' Nema gola, definitivno, četiri minute trajala je VAR provjera, zaleđe.
90'+5' Slobodnjak za Dragovoljac na dobrih 23-24 metra iskosa, pucao je Lukić, ne daleko od gola.
90'+7' Opet gužva u 16 metara domaćina, lopta se na kraju odbila do Pavičića koji je opalio iz prve, ali pokraj gola.
90'+8' Kraj, Hrvatski dragovoljac je izdržao, 2:2!