Susret počinje u 15:00 sati.
4'
GOL! Pitomača - Rijeka 0:1
Mrežu je zatresao Denis Bušnja.
4' Rijeka je vrlo brzo stigla do vodstva. Obregon je došao pred vratara Zdelara, pogodio je vratnicu, lopta se odbila do Bušnje koji rutinski pogađa u suprotni kut.
12' Uspjela je Pitomača nakratko prebaciti igru pred kazneni prostor, imala je i slobodni udarac iskosa s 20 metara, ali nije bilo opasnosti za Zlomislića.
13' Obregon se našao u još jednoj dobroj situaciji, bio je pred vratarom Zdelarom, ali on je jako dobro obranio.
17' Slobodni udarac za Rijeku na 17 metara, izveo ga je Bušnja, ali lopta zapinje u živom zidu.
21' Još jedna dobra obrana Zdelara koji je sjajno reagirao nakon udarca Vučkića izvana.
23' Još jednom Zdelar! Obregon je ponovno bio u ziceru, ali još jednom Zdelar odlično reagira i pokazuje da bi mogao braniti i barem u rangu više od četvrtog u kojem trenutno nastupa.
32' Nakon što se Obregon ispromašivao, sada je Vuk bio u dobroj poziciji, pucao je iz okreta, ali i to je prelako za Zdelara.
34' Pokušaj i na drugoj strani, Jantol je bio s loptom na dobrih 25 metara, pokušao je zaprijetiti Zlomisliću, ali bio je neprecizan.
36' Dobra akcija Rijeke, brz izlazak naprijed, Bušnja je s desne strane našao u sredini Vučkića, ali on iz prve puca pokraj vratnice.
37'
GOL! Pitomača - Rijeka 0:2
Mrežu je zatresao Haris Vučkić. Asistent je Jorge Obregon.
37' Ipak Rijeka dolazi do drugog pogotka. Obragon je ovaj put umjesto udarca odlučio gurnuti loptu za Vučkića koji lijepo zabija pokraj Zdelara.
40' Sjajna prilika za Pitomaču. Matančić je prošao desnom stranom pokraj Vuka, vratio u sredinu za Babića koji sa šest metara puca visoko preko gola.
44' Nabranio se Zdelar u ovom prvom poluvremenu, Bušnja je dobro ubacio, Obregon je pucao glavom, ali Zdelar i to brani.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, Rijeka vodi 2:0.
49'
GOL! Pitomača - Rijeka 0:3
Mrežu je zatresao Matej Vuk. Asistent je Denis Bušnja.
49' Treći gol Riječana. Ovaj put Bušnja je odradio dobar posao, uočio je Vuka koji je dolazio iz drugog plana, dodao mu, on ušao u 16 metara i matirao Zdelara.
52'
Žuti karton dobio je Ivan Lepinjica.
57'
GOL! Pitomača - Rijeka 0:4
Mrežu je zatresao Haris Vučkić.
57' Obregon je bio u prilici i pucao, lopta se odbila od bloka do Vučkića koji lako zabija.
58'
Izmjena! Izlazi Matej Vuk, ulazi Issah Abass.
58'
Izmjena! Izlazi Ivan Lepinjica, ulazi Mato Stanić.
58'
Izmjena! Izlazi Haris Vučkić, ulazi Robert Murić.
59'
Izmjena! Izlazi Dino Milinović, ulazi Luka Skoko.
59'
Izmjena! Izlazi Matej Babić, ulazi Michael Zorić.
66'
Izmjena! Izlazi Ivan Begović, ulazi Ivan Peršić.
66'
Izmjena! Izlazi Adrian Liber, ulazi Lindon Selahi.
66'
Izmjena! Izlazi Matija Miloš, ulazi Petar Škrinjar.
68' Prilika Pitomače za prvi pogodak, Matančić je bio u prilici, pucao je iskosa u suprotni kut, ali Zlomislić dobro čita taj udarac.
72'
GOL! Pitomača - Rijeka 0:5
Mrežu je zatresao Issah Abass. Asistent je Robert Murić.
72' Peti gol za Rijeku, prvi za Issaha Abassa. Dobro ga je s desne strane pronašao Robert Murić, a Abass je s desetak metara svladao Zdelara.
74'
Žuti karton dobio je Matko Reščić.
75'
Izmjena! Izlazi Anton Krešić, ulazi Ivan Smolčić.
84'
Izmjena! Izlazi Karlo Jakupec, ulazi Pavao-Jan Begović.
87' Blizu je Rijeka bila šestog pogotka, Murić je proigrao Bušnju koji gađa vratnicu.
88' Srušen je u 16 metara Obregon, kazneni udarac za Rijeku.
89'
GOL! 0:6! Najstrožu kaznu realizirao je Jorge Obregon.
89' Obregon mirno, lopta ide u kut, prvijenac u dresu Rijeke za 6:0.
90'
GOL! Pitomača - Rijeka 0:7
Mrežu je zatresao Issah Abass.
90' I sedmi gol Riječana, lopta ubačena na peterac, Abass i Obregon bili su pred golom, a prvospomenuti šalje loptu u mrežu.
90' Dvije minute nadoknade.
90'+3' Kraj, Pitomača - Rijeka 0:7.