Kup Hrvatske, 1/16 finala, 21.09.2021, 17:00 h, Stadion Kazimira i Silvija, Biograd na Moru
Okechukwu Aliyu
55'
4
Marko Colić
72'
7
Pjero Lokin
72'

Krešimir Sunara
20
27
6
Marco Fossati
46'
13
Marko Brkljača
78'
Jens Gustafsson
Susret počinje u 17:00 sati.
 Hajduk kreće na svoj put prema željenom trofeju u Kupu, a taj put počinje u prijateljskom i hajdučkom Biogradu. Trener Jens Gustafsson promiješao je sastav Bijelih, ali to je i dalje po imenima vrlo jaka ekipa koja će istrčati na teren protiv trećeligaša.
 Mala svečanost prije susreta, od aktivne karijere oprašta se istinska HNL ikona, 40-godišnji Vedran Ješe koji je posljednje sezone proveo u Biogradu.
1' Susret je započeo.
4' Prvi udarac na susretu djelo je domaćina, ali Birkićev udarac lako hvata Kalinić.
8' Bomba Atanasova, ali na okviru gola! Potegnuo je Makedonac s nekih 25 metara, išlo je to snažno i preko Stojanova u paradi, ali je zatreslo gredu domaćeg gola.
11' Dobra šansa Primorca, opet je probao Vice Birkić. Ovaj put iz okreta s 15 metara, ali lopta ide malo uz vratnicu.
12' Jedanaesterac za Primorac! Dolček je bio preoštar u startu na Kloppa, a Jović pokazuje na bijelu točku.
12'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Stefan Lazarevski.
12' Okršaj dva kapetana, Kalinić je birao stranu, a Lazarevski snažno loptu poslao s bijele točke po sredini gola za vodstvo domaćina!
20' Hajduk je dominirao prije gola i nakon njega, ali Primorac se pokazao kao vrlo dobra i organizirana momčad. Kako god ovo završilo, sigurno će se u Biogradu pamtiti ovo vodstvo u sjajnoj atmosferi.
29' Evo opet Primorca, Marić je pobjegao po lijevoj strani te je pucao s 14 metara iskosa, ali Kalinić odbija u korner.
32' Bilježimo i jedan od zaista rijetkih udaraca Hajduka, Krovinovićev sa 17 metara koji je išao pokraj gola.
33' Kačaniklić se namjestio s desne strane na lijevu nogu i opalio s ruba 16 metara, ali Stojanov lako kroti.
36' Nova opasna šansa za Primorac, Vodopija je primio loptu i probao iz okreta s 12 metara, ali snažan udarac ide točno u Kalinića!
40' Atanasov je pokušao iz potencijalno opasnog slobodnjaka s 30 metara, ali samo u živi zid pa u ruke vratara.
42'
GOL! Primorac Biograd - Hajduk 1:1
Mrežu je zatresao Filip Krovinović.
42' Sjajan pogodak Krovinovića! Primio je loptu na desnoj strani, izdržao duel s dvojicom i jednom provukao kroz noge, stigao je negdje do sredine terena gdje je sa 17 metara pucao lijevom neobranjivo u malu mrežu Stojanova! Hajduk se vratio.
44' Inače, ovo je Krovinovićev prvijenac za Hajduk u desetom nastupu nakon tri asistencije.
45' Poigravao se Katić s vraćanjem Kaliniću i skoro je bilo problema, ali od svega samo korner.
45'+1' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Dimitrios Diamantakos, ulazi Marko Livaja.
46'
Izmjena! Izlazi Jani Atanasov, ulazi Marco Fossati.
46'
Izmjena! Izlazi Stipe Biuk, ulazi Emir Sahiti.
46' Krećemo u drugo poluvrijeme.
46' Odmah nakon nekoliko sekundi pokušaj Sahitija s 20-ak metara, ali pokraj gola.
48' Hajdukove izmjene su aktivne, sad je Sahiti izborio loptu i gurnuo Livaji, ali ovaj iskosa gađa pokraj gola.
52' Opet Livaja iskosa, ovaj put je ušao s desne strane, ali Stojanov brani.
54' Mladi Stojanov bilježi još jednu sjajnu obranu, ovaj put je Ćalušić u zicer izbacio Kačaniklića, ali je domaći vratar izašao, skratio kut i obranio šansu jedan na jedan.
55'
Izmjena! Izlazi Nikola Marić, ulazi Okechukwu Aliyu.
61'
GOL! Primorac Biograd - Hajduk 1:2
Mrežu je zatresao Marin Ljubičić. Asistent je Ivan Ćalušić.
61' Hajduk je preokrenuo i sve sjeda na svoje mjesto. Nakon duge akcije i pritiska Hajduka je Ćalušić ubacio s desne strane, a Ljubičič je pobjegao stoperima i samo se naklonio za pogodak glavom.
65' Trese se vratnica! Sahiti je iznenada probao s lijeve strane s 14 metara, ali je pogodio vratnicu, a vratar Stojanov je u pokušaju da obrani tu loptu nogom pogodio tu istu stativu i zaradio ozljedu.
72'
Izmjena! Izlazi Roko Nakić, ulazi Marko Colić.
72'
Izmjena! Izlazi Luka Vodopija, ulazi Pjero Lokin.
78'
Izmjena! Izlazi Alexander Kačaniklić, ulazi Marko Brkljača.
81' Utakmica teče u poprilično revijalnom tonu od pogotka Hajduka, domaćin je u svojih 30 metara te jedva može spojiti tek nekoliko dodavanja.
82' Pokušaj mladog Brkljače iskosa nakon što ga je dugom loptom pronašao Livaja, ali ide pokraj gola.
84' Krovinović s 18 metara, ali nema drugog pogotka za veznjaka Hajduka.
90' Dao se Klopp u jedan bijeg i dribling s desne strane, ali nema opasnosti po Hajdukov gol i vodstvo.
90'+1' Tri minute nadoknade.
90'+2' Ubačaj s lijeve strane prema Aliyuu, bilo bi opasno da je igrač Primorca zahvatio glavom, ali je lopta previsoka.
90'+4' Kraj susreta, Hajduk ide dalje.