90
(do 58')
Damir Krznar
Susret počinje u 16:00 sati.
 Nogometašima Dinama sigurno nije bilo ugodno saznati da već u šesnaestini finala moraju kod ambicioznog drugoligaša Orijenta. No, prošlosezonski osvajač Kupa mora i kroz tu prepreku ako želi obraniti naslov.
1' Susret je krenuo.
3' Opasan ubačaj Švrljuge iz slobodnjaka, tri igrača Orijenta su išla na tu loptu, ali nisu stigli.
5' Opet Orijent iz prekida, ovaj put korner koji je Frigan glavom poslao preko grede. No, dva dovoljno dobra upozorenja za Dinamo da prekide mora shvatiti ozbiljno.
13' I Dinamo je probao iz dva prekida, slobodnjaka pa kornera, ali se domaćin uspješno obranio.
18' Jurić je pucao glavom nakon ubačaja s lijeve strane, ali točno u Boglića.
21' Još jednom Dinamo glavom nakon centaršuta s lijeve strane, ovaj put pucao je Ademi, ali opet ravno u vratara.
22' Možda i najbolja šansa na susretu stigla je za Orijent. Probio je Fućak lijevom stranom, ušao u šesnaesterac i probao desnom, ali udarac iz sjajne pozicije bio je preslab i točno u Livakovića.
27' Ne libi se Orijent, napada i puca, sad je Frigan probao korak-dva van 16 metara, ali ravno u Livakovića.
28'
GOL! Orijent 1919 - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Duje Čop.
28' Vodi Dinamo! Visoki pritisak na Orijentovu obranu, Jurić je natjerao Tadejevića na krivo dodavanje, a loptu je prihvatio Čop i lako pogodio iz situacije jedan na jedan.
30' Odmah pokušaj odgovora, duga lopta pronašla je Zrilića koji je probao iskosa s desne strane, ali udarac je blokiran u korner.
38' Dinamo nakon pogotka potpuno preuzima konce igre u ruke i sve je opasniji, pritisak raste i možda ni drugi gol nije tako daleko.
41' Čop je bio u skoku nakon slobodnjaka Bulata, ali lopta u visokom luku ide preko vrata.
43' Pokušaj Bulata s ruba 16 metara, ali i to ide malo iznad grede.
45'
Žuti karton dobio je Deni Jurić.
45' Nije bilo nadoknade, kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Sadegh Moharrami, ulazi Dario Špikić.
46' Krenulo je drugo poluvrijeme.
46'
GOL! Orijent 1919 - Dinamo 0:2
Mrežu je zatresao Marin Leovac. Asistent je Arijan Ademi.
47' Već nakon nekoliko desetaka sekundi drugog dijela, Dinamo je, čini se, prelomio susret. Krasna kombinacija i akcija Ademija i Leovca s lijeve strane za lijep pogodak potonjeg iz blizine.
48'
Žuti karton dobio je Matija Frigan.
53' Pokušaj Špikića s desne strane, dosta iskosa i točno u Boglića.
56'
GOL! Orijent 1919 - Dinamo 0:3
Mrežu je zatresao Deni Jurić.
56' Krasan pogodak Jurića petom! Nakon kornera je prvo probao glavom Lauritsen, Boglić je obranio, a lopta se odbija do Jurića koji prvo smiruje, a onda petom okrenut leđima šalje loptu u mrežu.
57'
Izmjena! Izlazi Arijan Ademi, ulazi Marko Tolić.
58'
Izmjena! Izlazi Duje Čop, ulazi Luka Menalo.
58'
Izmjena! Izlazi Matija Frigan, ulazi Matija Matulja.
58'
Izmjena! Izlazi Filip Zrilić, ulazi Daniel Nikola Jadric.
58'
Izmjena! Izlazi Amer Gojak, ulazi Martin Baturina.
60' Tek što je ušao u igru, Menalo se našao u sjajnoj prilici, ali njegov pokušaj potkopavanja i loba golmana ide preko gola.
62'
GOL! Orijent 1919 - Dinamo 1:3
Mrežu je zatresao Edin Fatić.
62' Eto veselja i za domaćina! Opet taj jako opasan prekid Švrljuge, dobar ubačaj nakon kojeg je Fatić ostao sam i smanjio u uzbudljivom drugom dijelu.
64' Napada Orijent! Sad sjajan udarac Švrljuge s 20 metara, Livaković je morao čupati ispod grede da se rezultat ne bi dodatno zakomplicirao.
69'
GOL! Orijent 1919 - Dinamo 1:4
Mrežu je zatresao Luka Menalo. Asistent je Deni Jurić.
70' Ipak se susret neće zakomplicirati. Sjajno dodavanje Jurića u prostor za Menala koji je pobjegao iza leđa obrane i lako zabio iz situacije jedan na jedan.
70'
Izmjena! Izlazi Marin Leovac, ulazi Komnen Andrić.
71' Snažno je potegnuo Tolić s nekih 20 metara, ali je peti pogodak spriječila sjajna parada Boglića.
73'
Izmjena! Izlazi Kristian Fućak, ulazi Vedran Gerc.
74' Vratnica Dinamovog gola se trese! Sjajan udarac Jadrića s nekih 18 metara, Livaković se ispružio, ali lopta sjeda na okvir umjesto u mrežu.
78'
Izmjena! Izlazi Nino Mohorovčić, ulazi Patrik Srzentić.
78'
Izmjena! Izlazi Ennio Travaglia, ulazi Nikola Macolić.
88'
Žuti karton dobio je Nikola Macolić.
88' Novi dalekometan pokušaj Orijenta, ovaj put je udarac iskušao Gerc, ali ide pokraj gola.
90' I Hodža pokušava s ruba 16 metara, Livaković odbija u korner.
90'+1' Dvije minute nadoknade.
90'+2' Problemi za Franjića koji je uz pomoć Dinamove medicinske službe odšepao s travnjaka, nadamo se da nije ništa ozbiljno.
90'+2' Kraj susreta, rutinska pobjeda Dinama.