Zoran Zekić
Susret počinje u 18:30 sati.
6'
Žuti karton dobio je Bruno Goda.
7' Karlovac je imao slobodan udarac na rubu kaznenog prostora, izveo ga je Pamić koji je ubacivao u sredinu, ali Koprivničanci bez problema čiste.
8' Krasan pokušaj domaćina! Čolić se odlično oslobodio igrača ispred njega i onda iz voleja opalio s 18 metara, lopta je išla pod gredu, ali Čović odbija u korner.
15'
Žuti karton dobio je Nemanja Glavčić.
18' Sjajna reakcija Bogovića! Glavčić je došao do lopte na drugoj vratnici nakon ubačaja Zapate i imao sjajnu priliku, ali Bogović je odlično obranio!
26' Zapata je najagilniji igrač kod gostiju, kreirao je već nekoliko opasnosti, sada je namjestio i za Boseca, ali on je vrlo neprecizan.
32'
Žuti karton dobio je Arijan Brković.
33'
Žuti karton dobio je Carlos Olmo Carvajal.
38'
GOL! Karlovac - Slaven Belupo 0:1
Mrežu je zatresao Hansel Zapata.
38' Slaven Belupo vodi 1:0! Dobio je dobru dijagonalu u 16 metara, namjestio se na desnu nogu i kroz noge braniča poslao loptu u mrežu. Vratar Bogović krenuo je u krivu stranu i nije se uspio vratiti i odbiti loptu.
45' Kraj prvog dijela bez nadoknade.
46'
Izmjena! Izlazi Marko Čolić, ulazi Luka Čakarić.
46'
Izmjena! Izlazi Daniel Mićunović, ulazi Mateo Pribanić.
48' Odlična prilika za Slaven, Hadžić je bio sam pred Bogovićem, ali vratar domaćina brani.
54'
Izmjena! Izlazi Arijan Brković, ulazi Ivan Krstanović.
54'
Izmjena! Izlazi Bruno Goda, ulazi Alen Grgić.
59' Nije bila čak ni loša pozicija, lopta je spuštena za Boseca na 20 metara, on puca iz prve, ali vrlo visoko preko gola.
62'
Izmjena! Izlazi Ilija Bagarić, ulazi Kristijan Sušilović.
64'
Izmjena! Izlazi Nedim Hadžić, ulazi Bruno Bogojević.
66' Karlovac izgleda sve bolje, ali mogao je sada Slaven povisiti prednost, ali Bogojević nije bio precizan.
71' Kazneni udarac za Slaven Belupo, Vratarić je srušio Glavčića.
72'
GOL! 0:2! Najstrožu kaznu realizirao je Ivan Krstanović.
72' Krstanović rutinski, lopta u jednu, vratar u drugu stranu.
74'
Izmjena! Izlazi Hansel Zapata, ulazi Marin Laušić.
78'
Izmjena! Izlazi Carlos Olmo Carvajal, ulazi Lion Cahani.
88' Skoro je Cahani iskoristio pogrešku Čovića koji mu je praktički dodao loptu na pet metara, ali on se ne snalazi i puca pokraj gola.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj, Slaven Belupo odnosi pobjedu 2:0.