HT Prva liga, 10. kolo, 25.09.2021, 17:00 h, Gradski stadion u Koprivnici
Suci: Dario Kulušić, Vice Vidović, Alen Jakšić
Bruno Petković 50'
Duje Čop 76'
Dinamo
Susret počinje u 17:00 sati.
 U prvom susretu desetog kola HT Prve lige Slaven Belupo u Koprivnici dočekuje Dinamo. Prvi dvoboj ovih protivnika u Maksimiru je okončan pobjedom Koprivničanaca i Dinamo im sada želi uzvratiti.
8' Dinamo u početku ima inicijativu, ali još ne pronalazi način kako probiti obranu domaćina. Možda je malo opasnije mirisala ova situacija s Petkovićem koji je dobio loptu u 16 metara, ali je blokiran.
13'
Žuti karton dobio je Bruno Goda.
14' Udarac prema golu Modrih, ubacio je iz prekid Oršića, ali Petkovićev pokušaj bio je jako loš i lopta je otišla daleko od gola.
19' Spašava Livaković! Dobra akcija domaćina, Grgić je s desne strane u sredini pronašao Krstanovića koji puca iz prve sa 7-8 metara, ali Livaković odlično reagira. Najbolja prilika u dosadašnjem dijelu susreta.
21' Još jedan pokušaj domaćina, izvana je opalio s nekih 20 metara Mateo Kocijan, ali lopta odlazi malo pokraj vratnice.
23'
GOL! Slaven Belupo - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Deni Jurić. Asistent je Martin Baturina.
23' Dinamo vodi 1:0! Mladi Baturina napravio je veliki posao, dobro je uočio na drugoj vratnici Denija Jurića, dodao mu s desne strane, a Jurić iz blizine ne griješi.
24' Traje VAR provjera pogotka.
25' Sve je bilo u redu, Dinamo vodi 1:0.
34'
Žuti karton dobio je Mihail Caimacov.
39' Deni Jurić izbačen je u 16 metara, došao je pred Čovića koji mu je odlično zatvorio kut i spriječlio pogodak.
41' Vratnica! Opet prijeti opasni Krstanović koji je došao do lopte na nekih 11-12 metara, gađao je u kut, ali lopta pogađa vratnicu!
43'
GOL! Slaven Belupo - Dinamo 0:2
Mrežu je zatresao Mislav Oršić. Asistent je Bruno Petković.
43' Krasan pogodak Oršića! Petković mu je dao loptu s lijeve strane, Oršić je podiže i iz voleja iz okreta pogađa u kut!
45' Dvije minute nadoknade.
45' Dobra kombinacija Dinama, Baturina je pronašao Oršića kojem Petković ostavlja loptu petom, a Oršić puca iz prve pokraj gola.
45'+1'
Žuti karton dobio je Mario Marina.
45'+3' Kraj prvog dijela, Dinamo vodi 2:0!
46'
Izmjena! Izlazi Mihail Caimacov, ulazi Arijan Brković.
46'
Izmjena! Izlazi Nemanja Glavčić, ulazi Hansel Zapata.
47' Prvi pokušaj domaćina u nastavku, Krstanović je povukao napad i opalio s 20 metara, ali malo preko grede.
50'
GOL! Slaven Belupo - Dinamo 0:3
Mrežu je zatresao Bruno Petković. Asistent je Luka Ivanušec.
50' Treći gol Dinama! Ivanušec je sjajno proigrao Petkovića koji izbija pred Čovića i onda rutinski zabija za 3:0.
55' Još jedna dobra prilika za Modre koji su istrčali polukontru, lopta je na lijevoj strani kaznenog prostora došla do Ivanušeca koji se namješta na udarac, gađa suprotni kut, ali Čović brani.
60'
Izmjena! Izlazi Mateo Kocijan, ulazi Mihael Mlinarić.
61'
Izmjena! Izlazi Luka Ivanušec, ulazi Amer Gojak.
61'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Arijan Ademi.
61'
Izmjena! Izlazi Deni Jurić, ulazi Luka Menalo.
67' Jako blizu je Slaven bio smanjenju zaostatka. Krstanović je s ruba kaznenog prostora pokušao prebaciti Livakovića, ali on krajnjim naporom brani.
70'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Duje Čop.
70'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Marko Tolić.
76'
GOL! Slaven Belupo - Dinamo 0:4
Mrežu je zatresao Duje Čop. Asistent je Amer Gojak.
76' Lijepa akcija dvojca koji je tek ušao u igru, Gojak je na rubu 16 metara gurnuo loptu Čopu koji dobro gađa suprotni kut za 4:0.
80'
GOL! Slaven Belupo - Dinamo 1:4
Mrežu je zatresao Alen Grgić.
80' Slaven Belupo smanjuje! Lijepo dodavanje za Grgića koji dolazi do kaznenog prostora i onda dobro gađa za 1:4.
82'
Izmjena! Izlazi Hansel Zapata, ulazi Ivan Ganžulić.
83'
Žuti karton dobio je Arijan Ademi.
90' Tri minute nadoknade.