Robert Murić 58' (11m)
Domagoj Pavičić 90'+2'
Rijeka
Susret počinje u 17:00 sati.
 Rijeka u desetom kolu HT Prve lige gostuje kod Gorice gdje će pokušati nastaviti pozitivan niz utakmica bez poraza.
9' Krasna prilika za Goricu! Nakon ubačaja s lijeve strane Matar je pucao glavom, no lopta pogađa gredu, na odbijancu je bio Mitrović kojem brani Zlomislić, lopta se još jednom odbija do Matara, ali ovaj put odlično blokira Escoval!
11' S odmakom ipak kazneni udarac za Goricu!
11' U onoj akciji kada je Matar pogodio gredu, ružno je Krešić startao na Mitrovića i naknadno je dosuđđen kazneni udarac.
11'
Žuti karton dobio je Anton Krešić.
12'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Kristijan Lovrić.
12' Lovrić je to rutinski riješio, Gorica vodi 1:0!
14' Delfi, Delfi, Delfi, odlično primanje lopte, jedno izbacivanje iz igre Smolčića, ali nakon toga nije dovoljno brzo pucao, Smolčić se "oporavio" i ušao u blok.
19'
Žuti karton dobio je Robert Murić.
21'
Žuti karton dobio je Josip Mitrović.
24'
Žuti karton dobio je Kristijan Lovrić.
24' Kartonijada Marija Zebeca u Velikoju Gorici, ovo je već četvrti, a tek je četvrtina utakmice odigrana. Utakmica nije gruba, kartoni su zasluženi, a plod su borbenosti i nespretnosti.
33' Još jedan pokušaj Goričana, Tomečak je izgubio loptu uz aut liniju, uzeo ju je Keita i dao za Lovrića koji ulazi u 16, gađa suprotni kut, ali dosta neprecizno.
34' Opet se trese greda! Delfi je ponovno stvorio dosta problema Riječanima, gađao je kroz gužvu malo iskosa, Zlomislić je odbio, Matar je došao do lopte, ali je blokiran, ponovno olopta dolazi do Lovrića koji sa 7-8 metara trese gredu!
42' Opet vratnica!!!! Raspoloženi Delfi još jednom je prošao Smolčića i pronašao Mitrovića, on puca iz prve, pogađa vratnicu, lopta se odbija do Matara koji praktički s metra ne pogađa.
43'
GOL! Gorica - Rijeka 1:1
Mrežu je zatresao Issah Abass. Asistent je Ivan Tomečak.
43' I to je to, kada ne zabijaš stigne kazna! Nikako se ne može reći da je Rijeka zasluženo poravnala, ali iskoristila je sjajno svoju priliku. S desne strane nabacio je Tomečak, glavom je pucao Abass i lako pogodio. Babec je bio kratak u skoku i lopta je došla točno na glavu Abassa.
45' Tri minute nadoknade.
45'+3'
GOL! Gorica - Rijeka 2:1
Mrežu je zatresao Saša Marjanović.
45'+3' Ipak zasluženo Gorica do vodstva! Ubacio je Lovrić iz slobodnog udarca, pokušaj Matara obranio je Zlomislić, ali na odbijenu loptu baca se Marjanović i šalje je u mrežu!
45'+5' Još traje VAR vijećanje i čekamo potvrdu da Gorica uistinu vodi.
45'+6' Sve je u redu, Gorica ipak vodi, a Zebec kaže kako igrači idu na odmor.
46'
Izmjena! Izlazi Ivan Tomečak, ulazi Andrija Vukčević.
46'
GOL! Gorica - Rijeka 2:2
Mrežu je zatresao Lindon Selahi. Asistent je Issah Abass.
46' Rijeka poravnava na 2:2 nakon 35 sekundi igre u drugom dijelu! Abass je poslao odličnu povratnu loptu za Selahija koji s desetak metara pogađa u kut za 2:2! Sjajna utakmica!
48'
Žuti karton dobio je Jurica Pršir.
49'
Žuti karton dobio je Elvis Sarić.
51'
Crveni, isključujući karton dobio je Younes Delfi.
51' Gorica ostaje s igračem manje! Selahi je dobio odličnu loptu, pobjegao je obrani Gorice i s leđa ga sapliće Delfi, a kako je Selahi išao sam na vratara, ovo je isključenje.
53' Slobodnjak iz tog prekršaja Delfija izveo je Murić, odlično je pucao, ali Banić sjajno brani. Sve se okreće!
57' Kazneni udarac za Rijeku!
57'
Žuti karton dobio je Albi Doka.
57' Udarac Abassa, lopta pogađa u ruku Doku i dosuđen je kazneni udarac.
58'
GOL! 2:3! Najstrožu kaznu realizirao je Robert Murić.
58' Murić mirno, Rijeka dolazi do preokreta! Kakva utakmica!
66' Pritisnuli su Riječani, imali su nekoliko sjajnih prilika, ali pokušaji Abassa i Ampema završavali su u bloku.
71'
Izmjena! Izlazi Albi Doka, ulazi Matija Dvorneković.
71'
Izmjena! Izlazi Matar Dieye, ulazi Vlatko Stojanovski.
71'
Izmjena! Izlazi Jurica Pršir, ulazi Serge-Junior Martinsson Ngouali.
80'
Izmjena! Izlazi Lindon Selahi, ulazi Domagoj Pavičić.
80'
Izmjena! Izlazi Haris Vučkić, ulazi Jorge Obregon.
82' Rijeka ima potpunu kontrolu nad susretom, Goričani s igračem manje nemaju niti posjed, niti prilike.
83'
Izmjena! Izlazi Kristijan Lovrić, ulazi Toni Fruk.
83'
Izmjena! Izlazi Robert Murić, ulazi Denis Bušnja.
88'
Žuti karton dobio je Denis Bušnja.
90'
GOL! Gorica - Rijeka 3:3
Mrežu je zatresao Toni Fruk.
90' Krasan pogodak i Gorica se vratila! Odbijena lopta u 16 metara došla je do Fruka koji je fantastično naciljao s 15 metara i pogodio suprotni gornji kut!
90'+2'
GOL! Gorica - Rijeka 3:4
Mrežu je zatresao Domagoj Pavičić.
90'+2' RIJEKA OPET VODI!!!!! Ampem je bio pred Banićem i nije ga uspio svladati, ali lopta se odbija do Pavičića koji iz prve pogađa u praznu mrežu!
90'+4' Traje VAR provjera, Gorica će možda dobiti kazneni udarac, u dvoboju su bili Dvorneković i Smolčić!
90'+5' Očjnički pogled Dvornekovića nakon što je Zebec pokazao da nema kaznenog udarca.
90'+7' Kraj, Rijeka odnosi pobjedu 4:3!