HT Prva liga, 10. kolo, 27.09.2021, 18:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Duje Strukan, Jerko Crnčić, Sanja Rođak-Karšić
0:1(0:1) Istra 1961
Dion Drena Beljo 20'
Istra 1961
Susret počinje u 18:00 sati.
6' Krasno je Štrkalj petom gurnuo loptu u prostor za Petkovića, ali u zadnji trenutak uklizava Galilea i odnosi loptu ispred Petkovića.
20'
GOL! Hrvatski dragovoljac - Istra 1961 0:1
Mrežu je zatresao Dion Drena Beljo. Asistent je Serder Serderov.
20' Istra vodi 1:0! Lijepa akcija gostiju, Mlinar je gurnuo loptu u kazneni prostor za Serderova koji odmah šalje u sredinu prema Belji, a on iz peterca šalje loptu u mrežu!
28' Istra ima vodstvo u susretu koje se porije njega i nakon njega uglavnom odvija između kaznenih prostora i bez posebnih prilika. I jedni i drugi dosta griješe kada dođu do 20-30 metara.
34' Na udarac se odlučio Pasariček koji je opalio s 25 metara, ali lopta je otišla malo preko grede. Nije bilo nešto posebno opasno, ali u nedostatku prilika valja i ovo zabilježiti.
40' Bande je ubacio na peterac domaćina, u skoku je najviši bio Beljo, ali njegov udarac ida daleko od gola.
44' Slobodnjak za Hrvatski dragovoljac na samom rubu kaznenog prostora, ali dosta iskosa, pucao je Pasariček, ali nije bio precizan.
45' Kraj prvog dijela bez nadoknade, Istra vodi 1:0.
46'
Izmjena! Izlazi Luka Viduka, ulazi Marko Bašić.
48'
Žuti karton dobio je Frano Mlinar.
58'
Izmjena! Izlazi Luka Pasariček, ulazi Domagoj Babin.
60'
Žuti karton dobio je Marko Bašić.
63' Najbolja prilika za Hrvatski dragovoljac u dosadašnjem dijelu utakmice, Vinko Petković krasno se riješio čuvara i došao pred Lučića, ali on sjajno brani njegov pokušaj.
65'
Izmjena! Izlazi Martin Franić, ulazi Petar Mamić.
68' Odličan udarac izvana Bagadura, snažno je opalio s 25 metara, ali Lučić odbija u korner.
75'
Izmjena! Izlazi Tomislav Štrkalj, ulazi Tomislav Turčin.
80' Dobra situacija za Hrvatski dragovoljac, Bašić se dobro okrenuo i ušao u 16 metara, zatim opalio prema golu i pogodio vanjski dio mreže.
81'
Izmjena! Izlazi Serder Serderov, ulazi Damjan Daničić.
83'
Žuti karton dobio je Petar Mamić.
84'
Žuti karton dobio je Antonio Perera Calderon.
90' Kakva greška Mioča!Greška obrane gostiju, Mioč je uzeo loptu i krenuo prema kaznenom prostoru, imao je na drugoj strani potpuno samog Petkovića, ali on puca s 20 metara visoko preko gola.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1'
Žuti karton dobio je Ricardo Bagadur.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Dion Drena Beljo, ulazi Robert Mišković.
90'+5'
Izmjena! Izlazi Frano Mlinar, ulazi Gonzalo Desio Mugica.
90'+6' Kraj, Istra odnosi pobjedu.